Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Světlo nebes se nedá rozptýlit, východ slunce se nedá zakrýt ani rudými plášti, ani tmavými kutnami.

Nikolaus Lenau

Poslední komentáře

Na okraj

Bradavičky, znamínka a pihy jsou stmelené bolesti, jejich špatné pochopení a vnitřní neviditelný pláč.

Zkuste držet půst

Zkoušeli jste někdy držet půst? Já mnohokrát, nejdelší byl 38 dní. Nikdy jsem se na něj předem nepřipravovala, i když někteří to mají raději a je to pro ně lepší. My Vodnáři jsme prostě intuitivní, a moc nepřemýšlíme, a hned konáme...

Pokud přemýšlíte, zda si dát půst, přečtěte si o půstu obecně tady jsou tam obecné principy, jak půst držet ZDRAVĚ:

Půst

Vždy, když držím půst, tak je rodina nadšena! Já totiž vyvářím, peču a připravuji dobroty s mnohem větší chutí než obvykle, asi se potřebuji naplnit alespoň vůněmi.

"Jak dlouho se chystáš držet?" opáčil Ivánek. Pokrčila jsem rameny - asi až už budu mít chuť přestat.

Možná to bylo tím správným impulzem, že jsem to ráno poslechla svou intuici a konala, nepřišel vůbec, ale vůbec žádný hlad.

Pila jsem pouze vodu (a to tedy hodně), přiznám se ráno ke kafíčku a večer k vínečku. Je fakt, že jsem užívala ještě víc doplňků než běžně - přidala jsem ty na pročišťování (Spirulinu ChlorelluResveratrol Plus) a ty, které zabrání úbytku svalové hmoty, když se nejí (XShape a mateří kašička). No samozřejmě podpora jater, to je při každé očistě třeba (Silymarin Plus s Lecitinem). Denní režim běžný, ranní procházky, o víkendech aktivita na kolech nebo pěšší výlety.

Čekala jsem a čekala, kdy to přijde... je to možné, že nic? Žádný hlad, žádná únava, žádné motání hlavy, vůbec nic! Ale něco přece...

Začaly mi přicházet zvláštní "nepříjemnosti". Divné situace, které ve mně vyvolávaly nepříjemné pocity, řekla bych to jednodušše - konflikty. Ze všech stran a velmi rychle.

Otvíraly se mi staré křivdy, oživovaly emoce, které jsem myslela, že už prožívat nebudu, začala jsem řešit staré konflikty a situace, které jsem považovala za vyřešené.

A těch poslů, trenérů, kteří tohle vše přinášeli - stáli v řadě a čekali, až tu svou práci, ten svůj trénink budou moci vykonat! Nebylo vše rychlé, jak to dnes v podstatě vše je, ale rychlé na druhou, prostě fičák!

Po pár dnech hladovky uvidíte auru.

Otevře se vám srdce a vy se chtě nechtě napojíte. Každá činnost vám bude připadat jako meditace, budete jako v rauši. Vaše smysly budou několikanásobně zbystřené, sluch bude vnímat to, co jste nikdy neslyšeli, ucítíte omamné vůně, které jste dřív nevnímali, uvidíte barvy, které dřív jakoby nebyly. A ucítíte příval pozitivního, krásy, vděčnosti, radosti - lásky. Donutí vás to zastavit se a z té úžasné nádhery toho všeho plakat :-)

A pak po nějakém čase vám začne vše docvakávat.

Najednou pochopíte všechen ten trénink, začnou přicházet odpovědi, vše bude tak jasné a tak jednoduché. Tak zřejmé a viditelné. Tak pochopitelné a najednou velmi lehce přijatelné. Ta neskutečná vděčnost, kterou budete skrz naskrz prostoupeni, začne přecházet dál - na všechny ty trenéry, které jste nepochopili, a vy budete opět plakat štěstím, že to všechno z lásky ke vám udělali. Budete je milovat a budete jim děkovat!

Jedno ráno jsem se probudila (24. den půstu) a věděla jsem, že stačí. Vím, že pro tentokrát toho bylo až dost. Možná, že už zítra neuvidím auru, ale ta vděčnost, která se do mne za ty dny nalila, ta vím, že tam bude ještě hodně a hodně dlouho, doufám, že už stále. Dopoledne mi zavolala sestra, že mi vyšije ubrus se slunečnicemi a já se zase rozplakala :-)

Nebojte se pracovat se svým tělem, je velikým pomocníkem, tolik vás posune, pomůže vám pochopit. Proto tolik prosazujeme přírodní léčbu, starání se o své tělo, protože to víme - na vlastní kůži. A přejeme tohle zažít i vám :-)

Jak se starat o své tělo komplexně, s pochopením duše a mysli, všeho, proč máte život tak, jak ho máte, vás učíme v ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Resp. se to tam naučíte sami...

Miluška - vaše Empatia s láskou

Promiňte, a jak to dopadlo po

Promiňte, a jak to dopadlo po dokončení půstu? - byl Badík i nadále červený? Děkuji za odpověď (sám teď držím půst).

On je stále červený :-)

Jen já to vidět přestala tak bez problémů a stále. Je pravda, že když se naučíte vidět auru, víte, jak se "nastavit", pak to jde i po půstu rychleji se do tohoto "vidění" dostat. Držím vám palce, ať se vám také "dějí zajímavé věci". Já jsem teď čerstvě po dalším půstu, vydržela jsem 35 dní :-) ale bylo zajímavé, že takové silné zážitky, jako minule, neproběhly. Člověk má asi držet půst bez očekávání - to jsem si asi měla uvědomit tentokrát. I tak je to úžasné očištění! MM

Jaká byla návratovka?

S tou aurou lidí a věcí mám problém-nevidím ji.Ještě nepřišel můj čas. Od dětství nemám problém vidět auru barev.Ostatní aury mi prostě nejdou.Ten půst jsem držel jen 7 dní.Ale byl to můj první půst. Zvláštní byly reakce okolí-ale to vy jistě znáte a víte o čem mluvím. Šestý den mne chytly záda (bederní páteř).Původně jsem si myslel, že mám dietologický problém - bolest vystřelovala z oblasti žlučníku nebo jater.Za ten týden nejezení mám ale pocit, že jsem se jen vyprázdnil. Úbytek váhy byl asi 6kg. Nejnáročnější byl návrat k jídlu - ta pomalost. Co Váš současný zdravotní stav a návrat k jídlu po tak dlouhém půstu? Zkuste napsat zase nějaký Deník.Já se chystám na 14-21 půst....
Přeji krásný den. Mirek

půst

Nezlobte se na mě, ale tohle přeci není půst. Káva ráno, červené víno večer, vitámíny v množství jaké užívate. To je dieta a né půst dle mého názoru. Půst je pouze o vodě.