KURZ Žena je láska byl neuvěřitelný. Hluboký a silný. Sdílení více než stovky žen tě změní. Ač chceš nebo nechceš, jsi jinde. Alespoň já ano. A všem vám ženy – bohyně, děkuji!

Ať vás vaši muži na rukou nosí!

„Sedím v našem obýváku a slzy mi ještě nestačily uschnout, Po sledování posledního webináře cítím v sobě tolik energií, které se mi postupně představují….radost z prožitého, klid z pochopeného, těšení na budoucí, dar posledních slov a pocitů Milušky i Ivana, kupa studijního materiálu, vlastní hodnota, směr mé seberealizace, záměr duše či jen pocit, že jsem tady o několik slupiček vědomější.

Potřebuji něco udělat, něco co umocní tento okamžik, a tak jdu vykonat stejný rituál.

Zapaluji svíčku, která několik desítek let čekala až přijde její správný čas. Její pevný základ a výška vroubená spirálou směrem nahoru je přesně tím symbolem, který patří ženské energii a její hnědá barva souzní se Zemí.

Není až tak důležité, jak vypadá, jako spíš to, že hoří – plamenem lásky v naší rodině.

Je jako maják u společné fotografie mých tří dospělých mužů, v jejichž středu jsem chráněna.

Pochopila jsem svou úlohu v rodině a dojímá mě to. Není náhoda, že je sedmý den sedmého měsíce sedmého roku. Nastavuji si ho opravdu jako nový život.

Vím, že mě čeká ještě spousty práce na sobě a pro druhé, ale dnešním dnem mám něco, co jsem dřív neměla. Naplnění – takovou tu máminu vřelou lásku, jistotu a bezpečí, ten základ, který potřebují všechny děti. Jsem stále ta malá holka, co se nikdy nenabaží lásky a která má právě pocit, že ji maminka (Miluška) napustila plnou vanu růžové, teplé a voňavé vody, ve které se může cachtat do aleluja a bude za to milovaná. Pocit, že jí taťka (Ivan), pak přečte svým vlídným hlasem moudrou pohádku na dobrou noc.

Všechno to vnímám jako symboliku, kdy jsem už schopna dívat se na své rodiče s pochopením a milovat je za to, jakou trenérskou roli na sebe vzali jen proto, aby mě naučili milovat.

Abych mohla prožívat lásku se svým partnerem přesně tak, jak jsem si to přála, když jsem chtěla „pracovat“ jako princezna :o)

Po celou dobu kurzu mě provází jedna myšlenka, kterou chci vyslovit přímo Tobě Miluško.

Tvou tvář jsem poznala před půl rokem díky Tvým videím a přiznám se, že jsem více vnímala tvá slova, než to, co vyzařuješ. Po intenzivních 5 týdnech ale zřetelně vnímám, jak si zkrásněla, prošla jsi viditelnou přeměnou ze které je možné číst slovo láska. Jsi oheň, který našel svůj směr k pomoci druhým, který hřeje a prohřívá…vedle kterého je každému moc dobře a který inspiruje a zapaluje druhé. Já ti za to moc děkuji.

Dovol, abych ocenila Tvou práci, při které kveteš a rozséváš semínka dál, abych za nás všechny teď vytvořila obrovský kruh žen na pomyslné letní louce a nechala na Tebe, stojící uprostřed, dopadat naše úsměvy, naše objetí, květy všech barev a vůní a všechny ty šťastné okamžiky, kdy jsme samy sebou nebo v objetí svých mužů.

Zasloužíš si tu představu :o) Užívej ji, prosím, 3x denně po doušcích do svého absolutního naplnění.

Jsi Láska, co učí druhé Lásce.

Věřím, že až se potkáme, tak budou slova zbytečná, protože tě mám už ve svém srdíčku.

S láskou krásné léto života přeje Ivča“

Děkuji, děkuji, děkuji… a slibuju, že s vámi půjdu dál!

Přidej se k Probuzení, stovky žen tě tam čekají ♡

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře