„Čas od času navštívím lékaře, nechám se vyšetřit, protože i lékař musí (z něčeho) žít.
Potom dojdu do lékárny pro léky, protože i lékárník chce žít.
Následně ty léky vyliji do kanálu – protože i já chci žít.“ Mark Twain

Možná je mnohým divné, že nemají bojovat s nespravedlnostmi tohoto světa, s ničím ve svém okolí, ale jen a pouze sami se sebou.

Určitě se stále mnoho lidí myslí, že za jejich život, štěstí, zdraví a spokojenost, je zodpovědný někdo jiný než on sám, někdo venku, někdo druhý.

Zdáme se slabí a bezmocní, máme pocit, že jsme vláčeni něčím, co nechceme, a že nemáme žádnou moc….

Těžko se nám přijímá, že pokud se nám něco v našem životě nelíbí, ať už se nám to zdá jakkoliv mimo naší sílu to změnit, tak to je skutečně jen a jen na nás.

Zákon přitažlivosti přece existuje a pokud bychom neměli být nemocní, chudí a nešťastní, tak bychom nebyli.

Není těžké bojovat za svou pravdu, hádat se o svá práva, těžké je pochopit, proč v dané situaci musím být a proč já to potřebuji – to je ono obrácení se do svého nitra. A po pochopení je ještě těžší to přijmout (au, to bolí!) a pak to reálně změnit (a to je nejtěžší).

Bojujte sami se sebou!

Zkuste si přečíst knížku Pokojný bojovník nebo se podívejte na film, hlavní hrdina (vlastně autor, dnes člověk přednášející a vzdělávající lidi na celém světě) byl také v počátku učení Sokrata k jinému pohledu na to, co se mu děje, velmi skeptický 🙂

Podívejte se na Tolerovat je láska – Jak vypustit páru a změkčit

Věřte mi, že pokud se skutečně začnete ptát po tom, co všechno kolem znamená pro vás, proč se vám tak děje a v čem se máte změnit, a jednou to skutečně zkusíte, teprve potom pochopíte tyhle naše bláboly, ale co hlavně – začnete být šťastni!

Moc vám to přejeme
S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

B komplex podporuje nejen funkce nervového systému
B komplex podporuje nejen funkce nervového systému

Obsahuje téměř všechny členy skupiny vitaminů B, které jsou doplněny vitaminem C a hořčíkem. B komplex nejenže podporuje funkce nervového systému, ale také pozitivně ovlivňuje činnost imunitního systému, a tak zajišťuje fyzickou a duševní svěžest.

Detail produktu

Komentáře