Velmi často mi ženy říkají, že mám krásnou pleť a ptají se mě, jakou kosmetiku používám.

A teď v létě se na mně obracíte s otázkami, jak se chránit při opalování, čím my se mažeme…

Včera jsme se vrátili od moře, byli jsme tam na 5 dní jen se trošku vykoupat a ohřát. Takže docela silný nápor na tělo – rozdíl teplot více než 10 stupňů i rozdíl denního slunečního jasu ohromný – tam celý den jasno, tady pod mrakem.

A my se vrátili nádherně opálení!

Jak jsme to udělali? Opalovací krém s UV filtrem jsme tedy rozhodně nepoužili 🙂

V žádném případě nechci nabádat nikoho, aby si bez ochrany a bez přípravy dneska lehl na sluníčko a celý den se opaloval. Samozřejmě si kůži spálí.

Ale postupně, stejně jako jsme k tomu došli my, to může udělat každý.

Základem je mít dostatečnou imunitu, aby si poradila se sluneční zátěží, je to pro organismus stres a vyvolává v těle zvýšené nároky na základní živiny, které buňky ke svému fungování potřebují. My doplňujeme talíř přírodními živinami v podobě potravinových doplňků CaliVita přes 20 let, tak naše buňky nasycené a připravené na stres a zátěž jsou.

Snažíme se nepoužívat chemii ani v potravinách, ani v pracích a čistících prostředcích, ani kosmetice, kterou používáme. Kůži vyživujeme nejen zevnitř vitamíny a minerály, ale i zvenku přírodní kosmetikou.

Loni na Bali jsme se místo opalovacího krému mazali kokosovým olejem.

Letos jsme se nemazali ničím.

Opravdu jsme se pouze koupali v moři, lehli si na sluníčko, zahřáli se a znovu se koupali v moři. Když nám bylo velké teplo, nebo cítili, únavu za sluníčka, šli jsme si odpočinout a zchladnout do stínu. V poledne jsme se schovali do stínu úplně. A až večer jsme se před spaním namazali hydratačním mlékem od CaliVity.

První den jsme tomu NEmazání moc nevěřili, tak jsme se alespoň zkusili namazat právě tímhle krémem už na sluníčku na pláži. Bylo to jako když se ulepíte lepidlem, jako když si zacpete póry a vaše tělo je naprosto udušené. Museli jsme to hned smýt.

Letos poprvé jsme na sluníčku zažívali totální propojení se vzduchem, mořem, teplem, paprsky slunce. Naše kůže spokojeně dýchala, byl to opravdu nepopsatelný pocit…

Zkuste kromě toho, že budete trpělivě své buňky sytit živinami, přestat používat opalovací krémy.

Možná se ptáte, jak poznáte, že máte své buňky nasycené? Poznáte to tak, že budete zdraví.

Nebudete mít nemoci, prostě se jich zbavíte. Vaše imunita, vaše buňky si poradí s vetřelci rychle a účinně, jen za pomocí zvýšených dávek přírodních prostředků. Nic vás nebude bolet, budete v pohodě i psychické, dobře spát, aktivně pracovat, budete mít dobrou náladu. Nasycené tělo je šťastné tělo 🙂

Před dovolenou se nadopujte ochrannými živinami víc

– my užívali týden před a po celou dobu dovolené u moře betakarotenem (15 tbl. denně), vitamínem E (6 denně), vitamínem C (5 denně). Vše samozřejmě přírodní od CaliVity, před chemickými vitamíny z lékárny varujeme! Ty neživí buňky, ale zanášejí!

Kromě toho samozřejmě jako doplněk talíře užíváme stále a pořád dalších asi 10 různých doplňků stravy.

Možná si říkáte, že to přeháníme, ale když vidíme na srazech spolužáků své vrstevníky, jak jsou po operacích a užívají každý nějaký lék, tak my jsme rádi, že to přeháníme 🙂

Jsme nadšení z tisíce lidí, kteří jsou v naší síti CaliVita!

Děláme vše možné, aby se dostali k informacím, které jsou dnes legislativou zakázané a nesmí se šířit. Mluvit o léčivých účincích můžete jen u “vědecky” prokázaných vitamínech, minerálech, rostlinách, nemůžete říct, že prostě céčko je na rýmu. Můžete jen říct, že posiluje imunitu – to je tzv. schválené lékařské tvrzení. Za chvilku aby si člověk udělal na jazyku uzel…

Abychom to dělat nemuseli a mohli si říkat a šířit všem, kdo se chtějí o sebe přírodně starat, co chceme a co pomáhá, ať to kdokoliv schválil nebo neschválil, tak jsme pro členy CaliVity naší sítě založili Calivita KLUB Empatia.

Můžete se přidat jednoduše tak, že se stanete členy CaliVity!

Zdravé tělo je šťastný příbytek pro šťastnou duši ♥︎

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Komentáře