Milujeme naše muže, umožňují nám vedle nich učit se být ženami.

Pokud nám cokoliv drhne, dobře víme, že jsou jen naším zrcadlem a ukazují, že jsme něco nezvládly, a s vděčností se snažíme dál.

To už víme…

Také víme, že naši muži se o sebe nechtějí starat, nechtějí polykat bobule a nemají rádi naše řeči o tom, co je pro ně dobré, oni to přece ví nejlépe sami.

Nám je ale jasné, že pokud chceme, aby nám dlouho vydrželi čilí, zdraví a aktivní, musíme do nich občas něco dostat 🙂 jak?

Nic nevysvětlujte a nesnažte se vyložit argumenty, proč by to měl váš muž užívat.

Vy to víte.

Tak to berte jako svůj trénink ženské komunikace a zkoušejte věty jako:

„Byly bych moc ráda, kdybys tohle spolknul, víš, jak si kupuju pořád jen pro sebe, tak jsem si říkala, že přece musím dopřát i něco tobě. Posledně jsi říkal, že už tolik neprudím a víš, po čem to mám? No právě po jedněch takových bobulích. A tak jsem si přečetla, že tyhle by ti mohly pomoct, že nebudeš tak vystresovaný z práce, prostě mi přišly pro tebe dobrý. /udělejte ze sebe trošku slepičku :-))/ Vadilo by ti, kdybys to zkusil? Moc by mě potěšilo, kdyby ses cítil líp stejně jako já.“

Třeba takhle, nebo jinak podobně, ale žensky, tj. pocitově.

A teď tu informaci pro vás, proč by to měl váš muž užívat :-)))

Ve VitalManu je kořen ze stromu „potence“, jak ho nazývají amazonští indiáni – Muira puama.

Český název je voňatec, hezké, že?

Muira puama obsahuje betasitosterín, který zvyšuje sexuální aktivitu, zlepšuje metabolismus a pozitivně ovlivňuje nervový systém, může pomoci proti impotenci.

Na rozdíl od mnohých jiných preparátů se účinek neomezuje pouze na určitou oblast, ale může dosáhnout povzbuzení libido, odstranění erektilní dysfunkce a dokonce může způsobit zvýšení citlivosti, což dokáže jen málokterý přípravek.

Na rozdíl od syntetické viagry se chová neagresivně, bez možných vedlejších následků.

Podobně jako je damiána určena spíše ženám, muiru plně ocení hlavně muži. K tomu ještě osvěží ducha, dodá energii a při dlouhodobém užívání funguje jako tonikum proti stresu. Zvyšuje sebevědomí a zbavuje nervozity. Zlepšuje koncentraci, krátkodobou pamět a zeslabuje deprese. Léčí zažívací potíže a údajně zpomaluje vypadávání vlasů.

A to je jenom jedna rostlinka v tomhle úžasném produktu pro naše miláčky. Je jich tam dalších sedm!

Vše o něm si můžete přečíst komplet tady.

A aby vám to nebylo líto, i pro vás ženy máme specialitku – VitalWoman.

To je zase jen pro vás a obsahuje osm bylinek, z toho stojí za zmínku Damiana.

Keře damiany, které jsou charakteristické svou nasládlou aromatickou vůní, můžeme nalézt v tropických oblastech Jižní Ameriky. Listy této rostliny byly používány především jako afrodisiakum domorodými kulturami Střední Ameriky, zvláště Mexika.

Listy obsahují množství éterických olejů s řadou terpenických látek. Může způsobit afrodisiakální účinky a to jak u mužů, tak u žen. Damiana může pomoci při stimulaci sexuálního apetitu, funkce krevního oběhu a může způsobit urychlení metabolismu.

Pravidelný, jemný účinek může působit pozitivně na sexuální orgány – především se indikuje na erektilní dysfunkce. Může mít i vzpružující účinek, proto je damiana součástí velkého množství energetických nápojů.

A zase o tomhle více zde.

Kde funguje komunikace, tam funguje sex a obráceně! Jedno podporuje druhé 🙂

Ne náhodou je jedna z pěti nejdůležitějších partnerských oblastí sex a komunikace!

S láskou vaše Empatia

Komentáře