Život plyne a my dáváme a dostáváme kopance.

Jsme zraňováni a sami zraňujeme. Hromadí se v nás křivdy, které jsme dostali, a viníme se za to, co jsme způsobili jiným.

Vzpomínky na situace, které jsme nezvládli

a někomu způsobili bolest, nebo situace, kdy nám někdo ublížil a my se cítili smutní, ukřivdění a zranění, se v nás hromadí jako černé mraky. Kupí se a houstnou, a my se cítíme unavení, bez šťávy a energie.

Nemůžeme spát tehdy, kdy bychom měli a chce se nám spát, když se obvykle nespí.

Máme problémy s trávením, trpíme plynatostí, cítíme kyselost v žaludku, bolí nás břicho a nechodíme na záchod tak, jak by se mělo. Buď se vyprazdňujeme násilím a musíme se nutit, nebo to jde samo a to tak rychle, že nás to obtěžuje.

Hromaděním starých křivd si vytvoříme cystu, myom, bulku, rakovinu.

Pravidelně se opakují záněty dutin, bronchitidy, kašle, rýma. Dostaneme nálepku alergik a ekzematik.

A to vše jen z neodpuštěných křivd…

Vše je ale naprosto skvěle zařízeno.

Jsme součástí dokonalé přírody, která si žije svým rytmem, energie plyne během roku jak vně nás, tak i uvnitř nás. Pokud známe, ctíme a respektujeme tento „vyšší“ řád, vše venku pomáhá i nám uvnitř. Pokud se nebráníme a jdeme s proudem energie, přirozeně se léčíme a posouváme dál v pochopení všeho, co k nám přichází.

A tak jsme prošli létem, obdobím odpočinku, relaxace, dovolených.

Bez stresu všedních dní umíme pohlédnout na problémy i druhé chybující lidi jinak, jakoby z nadhledu. Umíme snáz některé věci vypustit a neřešit je. Máme čas zamýšlet se nad svým dosavadním životem a umíme snáz zhodnotit vše minulé jako něco, co se stalo v náš prospěch.

Pomáhá nám k tomu slunce, které prohřívá naše nitro a přináší energii tepla a jasu, energii lásky a pochopení. Energie žluté barvy harmonizuje a prosvětluje vše tmavé v nás.

Jíme zcela přirozeně mnohem víc čerstvého ovoce a zeleniny, a tak zcela přirozeně přinášíme našemu tělu novou, čerstvou šťávu. A tím nový, jiný, čistý pohled na problémy, které v nás leží.

Pomáhá nám voda a koupání, vzbuzuje v nás respekt a současně energii očištění se, díky vodě necháváme snáz odplouvat staré šrámy.

V létě je nejvyšší aktivita orgánů žaludku, slinivky a sleziny.

Samy se čistí a doplňují si energii. Je to doba nejsnazší změny pohledu na to, co k nám přichází jako zážitky a co máme strávit (žaludek).

Doba, kdy dokážeme nejvíc chápat, že vše, co přichází, je pro naše dobro, i když se to třeba na první pohled tak nejeví (slinivka).

A doba, kdy naše schopnost třídit situace na ty, které nám ubližují a ty, které jsou pro naše dobro, je vyšší. Tím docházíme k tomu, čemu se máme bránit a co naopak k sobě pustit (slezina).

Přirozeně jsme se v létě čistili.

A jsme připraveni na odpuštění všeho všem.

Nastává totiž doba podzimu a odpuštění a tlustého střeva.

Teď se ukáže, jak jsme se pročistili v létě – buď podlehneme podzimním bronchitidám a kašlům, budeme nuceni obrátit se na alergologa, nebo ne.

Pokud víte, že ve vás leží opravdu velká křivda,

je něco, co vás z minulosti skutečně trápí, právě teď nastane ten pravý čas, jak to vyřešit, vypustit, odpustit a vyčistit se od černých nánosů.

A tak zrekapitulujte své černé mraky v sobě a nastavte se na odpouštění.

Začněte třeba tím, že vyházíte vše, co už nepotřebujete, uklidíte a vysmýčíte všechny kouty. A až to uděláte venku, pustíte se do očisty uvnitř sebe.

Třeba tak, že se podíváte na Odpustit je láska 🙂

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 500: Většina kuřáků trpí nedostatkem vitamínu C
C 500: Většina kuřáků trpí nedostatkem vitamínu C

Díky vysokým dávkám vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním je náš přípravek C 500 skvělou podporou imunity, protože doplňuje tento vitamin během kritického období. Kromě toho rovněž přispívá k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže. Jako antioxidant pomáhá při ochraně před nepříznivými účinky volných radikálů; může zpomalovat viditelné známky stárnutí; hraje důležitou roli v metabolických procesech produkujících energii.

Detail produktu

Komentáře