Dotaz

Dobrý den,
moc děkuji za Vaši odpověď na můj dotaz ohledně revm.artritidy. Objednala jsem si další produkty a pokračuji v léčbě. Můj dotaz se týká mého manžela. Již několik let trpí na bolesti a otoky Achilových šlach. Někdy je má trochu oteklé, jindy pro bolest sotva chodí. Myslím si, že mám Vaše skvělé stránky dost pročtené, ale souvislosti s tímto problémem mi nejsou moc jasné. Prosím i o navržení preparátů, které by byly vhodné. Mimo jiné má i příznaky překyselení organismu.
Moc děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
Achilova šlacha je ukazatelem stavu naší štítné žlázy a našich pohlavních orgánů. Otok je ukazatel nechuti zabývat se tím, čím bychom měli, voda je symbol pochopení, co teče a proudí, to se mění, co odteče, tam může přijít něco nového, co stojí, je jako plná přehrada. Bolest je veliký pomocník, nedovolí nám dělat věci stejně, jako jsme je dělali doposud, musíme se zastavit a přemýšlet. Váš manžel je velmi silná energie podle numerologie i krevní skupiny, je potřeba, aby skutečně aktivně tuto energii ze sebe ventiloval, pokud dochází k jejímu hromadění, obrací se proti nám. Pokud by měl chuť na rozbor, ráda mu ho vypracuji, ať se mi ozve, pokud sám chce 🙂
Achilova šlacha s překyselením rozhodně souvisí, překyselením se ztrácí minerální látky, dochází k zánětů a ztrácí se pružnost tkání. Určitě bych začala tady. Takže doporučuji užívat:
Green Health vojtěšku proti překyselení, na zhojení zánětu, odvodnění, čistí ledviny a pohlavní orgány, prostě jiným slovem přesně pro vašeho muže 🙂 dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem a to 3 balení za sebou.
Noni na rozvolnění a proti bolesti, 3 polévkové lžíce denně.
Super Soya Lecitin na pružnost a změkčení, dávkování 5-5-5 po jídle, než problém povolí.
Přes den vypít 2 litry bylinných čajů podporujících funkci ledvin. Další rady např. ke stravě najdete v očistě ledvin. Váš muž především nesmí žádné mléčné výrobky. Zkuste mu nabídnout knížku Hovory s Bohem, je pro chlapy, ač to podle názvu nevypadá, učí je jinému pohledu na život.
Opatrujte se!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře