Dotaz

Dobry den,
ráda bych se zeptala. Nevim kde zacit, zda s resenim detstvi – dochazim k psycholozce a je to dost psychicky vycerpavajici rozdirat stare rany, nebo resit soucasnost. Nejsem spokojena, at uz v praci nebo v soukromi. Ziju sama, nemam moc kamaradu, dlouho jsem nemela ani staleho partnera. Od malicka jsem chtela pracovat se zviraty a v prirode ale delala jsem uplny opak a ted v 35 letech mi prijde ze to nejde zacit od nuly s necim uplne novym (mam take financni zavazky – hypoteku). V zamestnani jsem absolutne frustrovana a pote prijdu domu kde me ceka pouze samota. K tomu se pridaly – asi logicky, zdravotni potize – od unora 2010, tyden po ockovani proti klistove encefalitide, mi zacaly alergicke reakce na potraviny – mandle, orechy, ovesne vlocky, zmrzlina, ryze, spenat, jahody, koreni atd. Otekani krku a dychaci potize. Na alergologii mi vychazi spirometrie v poradku, nicmene v 2005 mi diagnostikovali astma, aktualne z krevnich testu vysla lehka alergie na zelatinu, glutamat a nejakou plisen. Pred 2 lety jsem mela žloutenku A a od te doby mi masivne vypadavaji vlasy, posledni dobou se to jeste stupnuje spolu s unavou. Zacinaji se mi delat krecove zily a mam bolesti zad v bederni oblasti.

Odpověď

Dobrý den,
všechny problémy psychické i fyzické spolu jasně souvisí a jsou projevem oslabených jater. Vypadá to, že se nabaluje jeden problém na druhý a přesně tak to je – pokud stále nejsme schopni pochopit a následně změnit své postoje, přichází razantnější výzvy, děkujme za ně! Vděčnost je totiž přesně to, co byste měla trénovat. Nevím, jestli je nutné rozdrásávat staré rány, někdy je lepší měnit věci tady a teď, pokud se mi to povede, pak se vyřeší i problémy staré, je důležité si vybrat, co vám připadá jednodušší.
Přečtěte si o své plné rovině odhodlání a energie, o svých třech jedničkách, o svém dni narození a o 6 KOvu podle astrologie devíti planet. Energii Kovu jste si vybrala jako svou základní energii, do ní patří i tlusté střevo, takže lidé Kovy velmi špatně odpouštějí, zanechávají v sobě uzavřenou minulost a staré křivdy, tím si narušují svůj vztah k životu jako takovému, nejsou v něm spokojeni a mají pocit, že život je těžký, tím si narušují energii žlučníku a jater. Podívejte se na energetickou růžici, jak to krásně sedí. Navíc to doplňuje vaše krevní skupina, áčka obecně mívají dost velké a obvyklé problémy s tlustým střevem, odpuštěním.
Máte veskrze mužskou energii, obrovskou sílu, snahu prosazovat a vidět jen svůj názor a máte problém s nasloucháním a vnímáním pocitů druhých. Základním životním úkolem je pro vás najít ženu v sobě a také se tak učit fungovat. Dejte si do vyhledávače Ženská role, přečtěte si odkazy, které vám vyskočí. Pro vás je obrovsky důležité pochopit rozdíl mezi mužskou a ženskou rolí, nebojovat, přijmout pokoru ženy s láskou. Příroda nějakým způsobem funguje a je třeba se jí přizpůsobit, jinak vztahy muž – žena nefungují. Určitě proto jste v dětství prožívala křivdy, ublížení, nelásku, cítila jste se sama – to proto, abyste pochopila, že je třeba ustoupit, podřídit se, být měkčí. A tak i partnerství selhávalo – každý muž vás vidí a cítí jako soupeře.
Alergie se projevuje při oslabené imunitě, to se stalo spouštěčem = očkováním, astma je naprosto logické a tolik časté pokračování, nejdříve je člověk na něco alergický, nemůže něco přijmout, odmítá to, nedokáže to zpracovat (alergie), pak to v sobě uzavře a povýší se vnitřně, řekne si, že už to nebude řešit, vždyť ti druzí stejně za to nestojí, já vím své… a jsme zpět u žlučníku a naší spokojenosti, protože v tomhle pocitu rozhodně spokojený být nemůžu. Nádherný trénink :-))
Je třeba začít trénovat spokojenost tady a teď. Napište si na papír, za co všechno jste ve svém životě vděčná, vyvěste si to po bytě na různá místa a když vás popadne smutek a nespokojenost, prostě si to v hlavě přeměňte. Škola života je fyzický proces, je třeba trénovat reálně, nejen v duchu, je třeba to dělat! Aktivně přeměnit myšlenky, které vím, že mě ničí, za ty, které potřebuji. Začněte pomalými úkoly, pomalými kroky. Nejprve si přečtěte knížku Myšlenky srdce, oblepte si svůj domov pozitivními afirmacemi. Pak si přečtěte knížku příběhů skutečných lidí z historie, v jakých situacích se ocitli a jak se k nim postavili, najednou váš příběh bude naprosto ke spokojenosti – Cesta Davida Pondera a začněte se starat reálně o své tělo, ono pomůže pochopení, psychice. V prvé řadě je třeba udělat si jaterní kůru (na konci uvedenou procedůru s olejem a citronem ne, nemusela byste to ustát, důležité jsou všechny doporučení před tím), ta nastolí základ pro skutečné vyléčení všeho, zbavíte se únavy, přestanou vypadávat vlasy, nastaví se dobrá krvetvorba, přestane vás bolet v bedrech. Užívejte vše doporučené s tím, že dávky Lecitinu si zvyšte na 10 denně ve dvou dávkách vždy s těmi dalšími produkty. Určitě bych přidala vápník s hořčíkem Strong Bones na zklidnění dýchacích potíží, zklidnění alergických reakcí, proti překyselení (dávkování 2-2-2 po jídle). Podívejte se na odkyselení, je to pro vás opravdu hodně zásadní (nespokojenost = překyselení). Začněte se stravovat podle své krevní skupiny, vegetariánská strava je ideální 🙂 Hodně a kvalitně pít.
Kdybyste si s něčím nevěděla rady, jsem tu… takto 3 měsíce.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře