Dotaz

Dobrý den,

na základě výpočtu horoskopu 9 ti planet, jsem zjistila, že jsem 9. Přečetla jsem si, že trpím bolestmi hlavy a dostanu Alzheimra. Hlava mě téměř nebolívá, ale z toho Alzheimra jsem mírně řečeno vyděšená. Mám různé zdravotní problémy, vysoký tlak. Osteoporózu mi zjistili teď a na základě toho hledám alternativu jak nejíst léky, které mají šílené vedlejší účinky. A teď zjistím, že osteoporóza je brnkačka, protože mě čeká snad ten nejhorší konec jaký si umím představit, postupné odumírání mozku… Je mi 55, už od života moc nečekám, ale toto je nefér! Nechci být nikomu na obtíž. Je možnost jak zvrátit osud? 

Děkuji

Jana

Odpověď

Dobrý den,

Astrologie 9 planet není žádný horoskop, ale diagnostická metoda, díky ní můžete hledat sama sebe, své schopnosti, přednosti, ale i negativa, tudíž výzvy ke změně, abyste nemusela dostat např. nemoci, které jsou pro tyto energie typické. Žádný osud neexistuje, nic nemáme předurčeného, vše si tvoříme sami svými rozhodnutími a volbou. Nejdůležitějším zákonem života je princip svobodné vůle. 

Mrzí mě, že jste z našich metod vyvodila, že předurčujeme nějaký konec a jsme zastánci danného osudu, opak je pravdou. Snažíme se každého vyburcovat, že všechno, ale úplně všechno máme ve svých rukou, nejen štěstí, vztahy, ale i zdraví, dokonce si myslíme, že neexistují ani dědičné nemoci, tzn. nemusíte dostat nemoc, kterou měla vaše máma. Tak moc jsme přesvědčení o síle osobnosti a schopnosti člověka se změnit – k lepšímu. 

Přečtěte si článek: Dědičnost – smůla nebo příležitost, třeba vám leccos osvětlí. 

Já jsem též 9 Oheň a je mi stejně jako vám, ale nemám žádné nemoci, nejím žádné léky, a ničeho se nebojím. Hledám, v čem se mohu stávat lepší a po své cestě postupuji a měnim sebe. A žádné nemoci ani osudu se nebojím, protože dělám postupné kroky, a hlavně se nebojím smrti, protože jsem smířená, že prostě přijde. 

Doporučuji vám projít kurzem Radovat se je láska, je to program, který vás naučí základní vlastnosti, kterou byste jako 9 Oheň měla mít – schopnosti radovat se.

Pro vás jsou zásadní orgány tenké střevo a srdce, které mají přímou souvislost se stavem vápníku s hořčíkem ve vašem těle. Díky překyselení ze stresu či špatného stravování se překyseluje tenké střevo a tím tělo zbavuje vápníku, ten pak chybí srdci a přichází problémy s ním. Na toto byste se měla zaměřit. Podívejte se na očistu tenkého střeva a srdce. Doporučila bych vám toto:

Nopalin (2-2-2) + Mega Co Q10 Plus (1-1-0) na lačno + Rhodiolin (2-2-2)
+ Omega 3 (1-1-1) + C 1000 (2-2-0) + Garlic (1-1-1) po jídle + Strong BOnes (vápník s hořčíkem) 2-2-2
Vše si pořídíte v empatia.shopu

Za tři měsíce možná dřív můžete vyhodit prášky na tlak. Podívejte se, jak vysoký tlak souvisí s vaší energií, o které tu mluvíme. A současně se vám upraví stav minerálů v těle, odkyselíte se a uvidíte, jak skvěle se budete cítit nejen na těle, ale i na duši.
Podívejte se na stravu podle vaší krevní skupiny a na naše zásady zdravého stravování.

S láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře