Dotaz

Dobry den, Miluško,
chtěla jsem se zeptat na to co ještě změnit u sebe.
Používám sprej Berodual. Pracuji na sobě, stravu jsem také změnila mám dny, kdy se cítím moc dobře, ale není to pořád ono. Stavy dušnosti přetrvávají.
Děkuji Andrea

Odpověď

Dobrý den,

určitě jste zadala do vyhledávače v empatii Astma – v poradně je velké množství stejných dotazů a mých odpovědí, pokud ne, udělejte to. V duchovní příčině asmatu je proklik na přírodní léčbu, takže je i způsob, jak se zbavit spreje, který potlačuje příznaky a neřeší příčinu.

Je dobře, že na sobě pracujete i měníte stravu. Jen doplním, že jste velmi silná energie, máte dvě plné roviny – dovednosti a energie, které vám dávají neskutečnou sílu udělat ve svém životě cokoliv, pro co se rozhodnete. A teď je otázka – daří se vám to? Milujete náplň svého života? Jste spokojená se svou prací, každodenní činností? Jste totiž 5 Země, což je energie, která si myslí, že má vždycky pravdu, vaším hlavním životním úkolem je učit se přijímat věci tak, jak jsou, netlačit podle sebe. Program pro vás je Přijímat je láska.

Doporučuji užívat:

vojtěšku Green Health 2-2-2 + Super Q10 1-1-0 + Strong Bones 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Astma Astma Alergie, astma - játra

Do našeho e-shopu

Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty
Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty

Super CoQ10 Plus vhodným způsobem zajišťuje vaši denní potřebu CoQ10. Tuto látku jsme ještě doplnili dobře známým spolupůsobícím antioxidační triem: betakarotenem, vitaminem E a selenem. S těmito látkami můžete zlepšit svou fyzickou kondici, zvýšit hladinu energie, posílit srdce a imunitní systém a přispět tak k zachování svého zdraví.

Detail produktu

Komentáře