Dotaz

Dobrý den,
moje dcera má atopický ekzém po celém těle, zkoušeli jsme hormonální i nehormonální léčbu, lidového léčitele, a v jídelníčku jí toho zrovna moc nezbylo. A před půl rokem se objevil ekzém i mě a nelepší se to ani jedný z nás. Takže jsem došla k tomu, že u nás doma asi neni něco v pořádku, ale nevim, co dělat. pomozte mi prosím.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

u vás doma je to naopak naprosto v pořádku, protože si uvědomujete, že příčina vašich zdravotních potíží je i ve vztazích, postojích, jste ochotni to přijmout jako výzvy a něco změnit, a to je super!

Je zajímavé, že všichni tři máte stejnou energii Země podle astrologie devíti planet (vy s mužem 5 a vaše dcera 2), jste energetičtí sourozenci, jste spolu proto, abyste si vzájemně pomáhali, ne se trénovali. Nejproblematičtější úkoly si vybral váš muž, má tento život mnoho ze své karmické zátěže vyřešit, mnoho věcí pochopit a změnit, pokud bude ovšem chtít, nemá to až tak jednoduché. Proto si přitáhl vás 🙂

Ať si přečte o své izolované jedničce, izolovaných a dvou trojkách, o izolovaných a třech!!! sedmičkách, a o izolované devítce. Pro lidi, jako on, kdo mají všechna izolovaná čísla, je velkým problémem spojovat, mají velký potenciál, ale neumí ho reálně využívat, a tak se děje např. to, že jejich obrovská, přitom uzavřená citlivost, kterou nedokáží vyjádřit nijak, ani slovy, ani pohlazením, se projevuje jako konstrukce v hlavě, které si vytvářejí a kterými se ničí, zvenčí to vypadá třeba jako žárlivost. Pomocí vašemu muži je komunikace a činnost jako taková, v komunikaci mu přišla pomáhat dcera, a v činnosti, realizaci, kontaktech vy.

Ač má on skutečně dost velký problém fungovat v tomto světě, vy se svou šestkou a touhou po hezké a fungující rodině, dokážete velmi podpořit. Na dítěti se projevují nevyřešené problémy matky, či otce přes matku, tak je to přesně u vás.

Program pro Země je Přijímat je láska – jak skrze nalezení svých stínů žít své dary – doporučuji!

Atopický ekzém je projev nevyjadřovaných pocitů, uzavřených a neventilovaných emocí. S tím vaše dcera nemá žádný problém, hlazení a mazlení, prostě kontakt je jí naprosto blízký, tak stejné je to s vámi, váš muž to má ale v sobě zabržděné, nevypuštěné. Je to strach, který si tuším táhne z děství. A protože váš muž je skutečně silná osobnost, jen tak něco si namluvit nedá a má vždy na vše svůj vlastní názor, těžko ho mění, vysvětlováním tudíž nic nezmůžete, tak jste tu vy, které (obě ženy) mu můžete pomáhat ženskými zbraněmi – láskou a pohlazením, tak se zbaví strachu. Vaše dcera naprosto přirozeně se mazlí, i vy to dělejte, vyjadřujte své pocity, říkejte, co vás těší a co trápí, mluvte o tom, co je ve vás, pomůžete vám oběma.

Přidejte se k Žena je láska, projděte si kurz Jak mít zdravou rodinu, vše vám pomůže.

Je dobře, že jste začali hledat přírodní cestu vyléčení, dobře, že jste omezili stravu, teď vidíte, že je třeba to pojmout všeobecně, tudíž nejen dcera, ale vy všichni. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Atopický ekzém a přečtěte si všechny odkazy, které vám vyskočí, je tam mnoho doporučení, především ke stravě a pitnému režimu.

A užívejte:

Liquid Chlorophyll (vy 2 čajové lžičky denně, dcera 1 naředěné ve vodě) proti překyselení organismu, můžete potírat místa na kůži, která se špatně hojí.

Noni pro vaší dcerku na posílení imunity, aby všechny na sebe nabalené potíže rodičů zvládla, dávkování 3 čajové lžičky denně, láhev vydrží na 3 měsíce.

Probio Balance probiotika na zvýšení imunity, vám 1-0-1 a dcerce 1-0-0 na lačno.

New Life multivitamín s velkým obsahem minerálů pro vás, dávkování 1-1-0 po jídle.

Omega 3 rybí olej na hojení kožních potíží, dávkování 1-1-1 po jídle pro vás, dcerce 1 tobolku vymačkejte do jídla.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Řiďte se našimi zásadami zdravého stravování. Hodně pijte, bylinkové čaje nebo si pořiďte Aquarion, ionizátor vody. Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře