Dotaz

Hezký večer Miluško,
hned na začátek chci poděkovat,že jste a za to co tvoříte,jste mou velkou inspirací.Začala jsem se léčit sama bez pomoci doktorů,celkem jsem si věděla rady,ale ted jsem v koncích s nápady:-DZačala mi bolet bradavka na pravém prsu,úplně mě ta bolest dostává,bradavka je jakoby nateklá a mám pocit,že prso je tak snad o2kg těžší než to druhé..vůbec nevím co s tím mám dělat.Mám 14měíčního syna,kojila jsem jen pár dní a pak přešla na umělé mléko,nešlo nám to a měla jsem pocit,že mu to ani nestačí,ale myslím,že to bude asi něčím jiným.Děkuji za každou radu Monika.

Odpověď

Dobrý večer,
vypadá to na zánět prsu a problém s překyselením a špatně tekoucí lymfou. Rychle bych se pustila do očisty, protože prsa jsou velmi choulostivá. Pokud hledáte duchovní příčinu, tak pravá strana je vztah k mužům. Rozhodně bych se ale teď věnovala tělu:
Green Health – vojtěška (každou hodinu 1tbl.) + C 1000 (stejně tak) + White Willow – bílá vrba (stejně tak) + ImmunAid (stejně tak) + Garlic (stejně tak). V těchto mega dávkách tak dlouho, až nezmizí akutní bolest.  Vše najdete v našem e-shopu – nejdřív se přihlaste, zvolte zda se chcete stát členem sítě CV nebo už jím jste. Pokud chcete nakupovat za koncové ceny, přihlašovat se nemusíte. Až přejde akutní stav, pak se ozvěte.
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře