Dotaz

Dobry den,

uz delsi dobu vnimam bolest leve strany tela, hlavne prsa – mam malou dceru, kojila jsem velmi dlouho (narazove do jejich 5 let), pred par mesici jsme s kojenim definitivne skoncily. Tak se divam, jak to s tim souvisi, zatim se mi nedari prijit na to, co se mi ta bolest snazi ukazat. Bolest mi jde az do ramene a ma tendenci me na leve strane trochu paralyzovat.

Moc dekuji

Odpověď

Dobrý den,

levá strana souvisí s ženskou stránkou ve vás, bolest ukazuje na blokaci energie, na zatvrzelost, která brzdí plynulý proud…

Jste velmi silná mužská energie – máte plnou rovinu odhodlání s vícečetnými pětkami, což jen neskutečná síla, která se vyrovná jedině vysokou mírou fyzické aktivity (přehodit denně 2 hromady písku z jedné strany na druhou :-D),navíc máte číslo 8, což je energie negativity a potřeby mít pravdu a vlastní názor na všechno. Navíc jste podle Astrologie 9 planet 6 Kov, což je nejzatvrzelejší energie, která všechny problémy do sebe uzavře a odmítá je řešit, komunikovat o nich, ale uvnitř sebe se jimi trápí. Kov řeší téma minulosti a odpuštění, takže jistě vše souvisí s vašimi rodiči, dětstvím, možná jste se necítila dost milovaná a podporovaná. Program pro Kovy je Odpustit je láska, podívejte se na něj, pomůže vám.

Protože máte číslo 6, což je číslo rodinné karmy, jste vedena k tomu vše dělat pro rodinu, možná vše dělat pro dítě. Nevím, jak u vás vypadá partnerský vztah, zda máte svého muže na prvním místě, zda dostává od vás vše, co muž potřebuje od ženy dostávat, aby mohl dávat on a aktivovat pro ni. Nebo zda je odstavený na vedlejší koleji, vy se svou mužskou energií zvládáte vše a k ničemu ho nepotřebujete. Nevím, zda kojení do pěti let dítěte neznamená současně ostřižení vašeho muže od vašeho „prsu“, zda dostával sex a lásku. Nevím, zda svou silnou mužskou energií neválcujete svého muže, protože pokud ji neventilujete ven, pouštíte ji jako tlak na něj. Podívejte se na článek Která cvičení jsou pro koho vhodná.

Ta blokace prsu je o dávání výživy, nerovnováhu bych viděla v tom, že dáváte někam moc a někam nic, a nic jiného než nerovnováha v dávání dítěti a partnerovi mě nenapadá. Jedině tak ještě v dávání sobě, zda nejste pouze matkou, která vše podřizuje dítěti a nic nedělá pro sebe. Zda nefungujete ve strachu být dobrou matkou a prostě se můžete přetrhnout, aby tomu tak bylo, aby vaše dítě nedostávalo nějakou újmu, něčím se netrápilo, neprožívalo nějaké křivdy, nemuselo řešit odpuštění a minulost jako to musíte řešit vy. To víte vy sama…

Přidejte se k Žena je láska – k dispozici je kurz zdarma, knížka Žena je láska, videa na různá ženská témata, výzva sebelásky, ať se učíte nasměrovat pozornost i na sebe a naučila se žít poučku: Když je šťastná máma, jsou šťastni všichni okolo. Přidejte se do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu.

Doporučila bych rozhýbat energii směrem k sobě a k partnerovi a začít vnímat dítě jako bonus k lásce vás dvou, to je základ.

A pro tělo toto:

Ocean 21 3 polévkové lžíce denně – rozhýbá lymfu, rozproudí energii + pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1 + Imunaid 2-2-2 – kočičí dráp na rozhýbání a vyčištění lymfy + qProtect 1-1-1 – antioxidanty s gingko bilobou na prokrvení a rozhýbání energie, pokud jste z kojení vycucaná, přidejte New Life 3 denně jako doplněk živin

Vše si pořídíte v empatia shopu

Podívejte se na očistu lymfy, jsou tam rady ke stravě a další, v polovině července začíná čas lymfy – viz energetická růžice, začněte ji čistit klidně už teď a vydržte určitě do září, pak bych doporučila s časem odpouštění se pustit do vašeho životního úkolu a současně vyčistit tlusté střevo a plíce, vaše nejohroženější orgány, tato očista pomůže i lymfě a vše doladí. Poté se mi ozvěte, domluvíme se podle stavu, co přesně užívat.

Mrkněte na naše zásady zdravého stravování, pijte kvalitní čistou vodu, doporučuji Aquarion, vše o něm je tady.

Držím palce a těším se na vaši novou cestu ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře