Dotaz

Dobrý den.
Mám po narození syna bolesti bederni páteře, která vystřeluje do konečníku. Postupem času přibyla krční páteř a neustálé pálení očí. Lékaři nic nenašli jen alergii na roztoče a GILBERTOVU CHOROBU. Rehabilitace bez zlepšení ani dornova metoda nepomohla. Synovi je už sedmnáct let.
Moc děkuji za odpověd.

Odpověď

Krásný den,
pokusím se vám vysvětlit souvislosti, proč se vám tak děje, je to tak úžasné 🙂 já vím, že ne pro vás, ale jak vše sedí!
Jste podle astrologie devíti planet 6 Kov, což dává nositeli (obzvlášť ženám) jistou tvrdost, neoblomnost, trvání si na svém názoru, především toho, jak se má co dělat doma a jak má rodina fungovat. Tato síla je násobena plnou rovinou energie, pokud člověk jako vy tuto energii ze sebe pořádně nevybíjí, vybíjí si to na druhých 🙂 Vaše izolovaná jednička vám znesnadňuje ventilovat své city, mluvit o nich, prostě je sdělovat, vy své pocity v sobě dusíte a když je natlakováno, bouříte jako sopka, chrlíte city. Navíc lidé Kovu velmi špatně odpouští, drží v sobě staré křivdy a ublížení, což v kombinaci s tím, že to neumíte sdělit, je problém. Tím se dostáváte do stavu, kdy vidíte život jako těžký, tvrdý, ne jako „školu hrou“, kde je legrace. Lidé vašeho charakteru by měli podnikat, tvořit, budovat, pracovat, aktivovat, potřebují práci a seberealizaci moc a moc. Pokud to nedělají, tak jak už jsem řekla, terorizují své nejbližší. Vy ale navíc nesete rodinnou karmu, takže se za každou cenu snažíte tyto své dispozice zašlapat a nerealizovat se, protože potřebujete, aby celá vaše rodina se cítila v pohodě.
Vše u vás začalo porodem syna, bederní páteř = tlusté střevo = odpuštění, minulost. Jako krevní skupina A máte dispozice k problémům tlustého střeva, třeba jste v té době měla zácpy, vzpomeňte – snad je nemáte dodnes. Tlusté střevo je základ imunity, proto při jeho intoxikaci dochází k poruchám imunity, alergiím. Pokud necháme tlusté střevo bez povšimnutí, nečistoty z něj přechází krví do jater a ty se přetěžují. Přetížení jater se ukazuje na krční páteři, kontrolkami přetížených jater jsou oči, Gilbertova nemoc je problém jater. Játra jsou naše zatvrzelost a lpění na svém názoru. Super, co?
Z celého vyplývá, že je třeba udělat si očistu tlustého střeva a očistu jater. Doproučila bych užívat toto:
Pure Yucca – rostlina s přírodními saponiny, vymydlí tlusté střevo a celé tělo dokonale, je třeba hodně pít, skutečně 3 litry denně, dávkování 2-0-2 na lačno
Super Soya Lecithin – základní látka čistící jaterní buňky, rozvolňuje stažení tkání, dávkování 5-5-5 3 měsíce, pak se uvidí, jak tkáně povolí, resp. přestanou bolet. Vždy si uvařit 1/4 litru jaterního čaje, dát do pusy 1 polévkovou lžíci suchého mletého ostropestřce mariánského, zapíjet čajem a k tomu spolknout Lecitin.
Noni – džus z léčivého ovoce, který rozvolňuje, působí antioxidačně, bude tedy chytat rozmydlené volné radikály jukou, posiluje játra, pomáhá uvolnit ze sebe emoce, pomáhá pochopit a nechat věci být… dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Pitný režim je moc důležitý, pokud skutečně trpíte zácpou (nechodíte na velkou každý den), pak si dopoledne vařte čaje Zácpa, jinak můžete jakékoliv bylinkové čaje na podporu tlustého střeva. A odpoledne vypijte 1 litr čaje na podporu ledvin. Je třeba se dostat skutečně na 3 litry denně minimálně! Výborný řešením by bylo pití zásadité vody z Aquarionu
Stravujte se podle své krevní skupiny, velmi si tak odlehčíte, vyměňte jedno denní jídlo za zeleninový salát. Nečekejte, že vám někdo pomůže, maximálně poradí, udělat vše reálně už musíte sama. Pokud něco není jasné, jsem tu k dispozici.
S láskou vaše Empatie

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře