Dotaz

Dobrý den,
děkuji za tyto stránky. Ráda bych Vás poprosila o odpověď. Každý měsíc mám silné křečovité bolesti před menstruací. Už jsem zkoušela vše možné, ale zabírá mi jen několik kusů prášků na tlumení bolesti (zjistila jsem, že dávky se za několik let zvýšily, jinak žádné léky neberu) nebo injekce u doktorky a zaspat tu bolest. Většinou jsem na celý den v pracovní neschopnosti. Prosím, poraďte mi, co s tím.
Moc děkuji a přeji pěkný den.

Odpověď

Dobrý den,
děkujeme za děkuji, to potěší 🙂
Vaše tělo vás upozorňuje, že máte hledat svou ženskou stránku, zjemňovat, změkčovat. Je třeba učit se naslouchat partnerovi, učit se lásce, prostě ji žít. Přečtěte si knížku Čtyři dohody a Láska, vztahy, přátelství, mohou vám pomoci.
Silnou a bolestivou menstruací trpí ženy, které vynakládají mnoho úsilí tělesného i duchovního na každodenní úkoly, které si kladou zbytečně velké, a současně se cítí nedostatečně okolím ohodnocené. Ztrácí tím radost z vlastního života, který mají pocit, že obětují druhým a nakonec ještě zbytečně. Ano, je to zbytečné, jinak by menstruace nebolela. Myslete na sebe, dělejte věci pro radost a nechte zásady, úkoly a povinnosti na zítra nebo druhým, vše nemusí být dnes ani dokonale 🙂
Co bych vám doporučila užívat:
Evening Primrose Oil = pupalkový olej – má výrazné estrogenní účinky, tudíž povzbuzuje tělo k produkci ženských pohlavních hormonů. Dávkování 1-1(v 15:00)-1.
New Life – multivitamín a multiminerál pro ženy těhotné a kojící, ale i pro všechny ostatní, které těhotné byly nebo budou, připravuje ženu na těhotenství, pomáhá ženě být ženou. Dávkování 1-1(15:00)-0.
Vitamín E – partnerský vitamín, podporující pohlaví.
Bylinné čaje na podporu ledvin – vypít mezi 15 – 18 hodinou.
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře