Dotaz

Krásný den,

prosím o vaši radu. Potřebovala bych trochu poradit s produkty od Calivity. Je mi 33 let a již 6 let neberu antikoncepci, ale mám bolestivou a nepravidelnou menstruaci, také dost často špiním mimo cyklus, třeba i týden před menstruací a jindy zase po skončení , dělají se mi modřiny , mám popraskané žilky na nohách , trpím na hemeroidy  a taky se mi dělá černo před očima, když se sehnu. Nevím, jestli toto všechno má společného jmenovatele. 4 roky se detoxikuji pomocí preparátu od firmy Joalis, spoustu neduh jsem pomocí této terapie vyčistila, ale výše jmenované příznaky se mi nedaří.

Zrovna beru prepáraty na lymfatický systém , ale ráda bych se dozvěděla co mi poradíte vy, protože vím, že se na vše díváte celostně.

Odpověď

Dobrý den,

určitě má všechno nějaké souvislosti. Pokud bych vyšla z vaší základní životní energie, kterou jste 7 Kov, tak vaším základním životním úkolem je vypořádat se s křivdami a učit se odpouštět. Doporučuji vám Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Neschopnost odpouštět se projevuje jako hemeroidy, kdy máme pocit, že to, co nechceme ukázat světu, ale cítíme se díky tomu ublíženi, nejde rozmotat.

„Ucpání“ toku energie v konečníku přetěžuje další odpadní orgány, nejvíc lymfu a stagnují všechny tekutiny v těle včetně prokrvení. Jste totiž velmi silná mužská energie – máte dvě plné silné roviny vášně a odhodlání, které vám dávají velmi silnou potřebu tlačit a mít věci podle svého. Tudíž nic, co je vlastní skutečné ženě, takže díky tomu máte problémy v partnerských vztazích – od toho bolestivá menstruace.

Protože neumíte o všem mluvit – jste uzavřený Kov – tak se cítíte zraněná, ublížená, máte ztrátu chuti ze života a tak se vám dělají modřiny. Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska.

Doporučuji vám toto:

Vojtěška Green Health 2-2-2 na dodání železa, odkyselení, hemeroidy, praskající žilky a modřiny + C 1000 2-1-0 + Mega qProtect 1-1-1 – antioxidanty s gingko bilobou na pevnost cévních stěn a odvod zplodin z těla + Evening Primrose Oil pupalkový olej, posiluje svalstvo pánevního dna, snižuje bolestivost menstruace a upravuje její cyklus. Dávkování 1-1-1.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Určitě jste si zadala do vyhledávače v empatii své problémy a pročetla si odpovědi a odkazy. Např. o bolestivé menstruaci je duchovní příčina tady.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře