Dotaz

Krásný den, 

prosím o vaši radu. Potřebovala bych trochu poradit s produkty od Calivity. Je mi 33 let a již 6 let neberu antikoncepci, ale mám bolestivou a nepravidelnou menstruaci, také dost často špiním mimo cyklus, třeba i týden před menstruací a jindy zase po skončení , dělají se mi modřiny , mám popraskané žilky na nohách , trpím na hemeroidy  a taky se mi dělá černo před očima, když se sehnu. Nevím, jestli toto všechno má společného jmenovatele. 4 roky se detoxikuji pomocí preparátu od firmy Joalis, spoustu neduh jsem pomocí této terapie vyčistila, ale výše jmenované příznaky se mi nedaří. Zrovna beru prepáraty na lymfatický systém , ale ráda bych se dozvěděla co mi poradíte vy, protože vím, že se na vše díváte celostně. 

Odpověď

Dobrý den,
určitě má všechno nějaké souvislosti. Pokud bych vyšla z vaší základní životní energie, kterou jste 7 Kov, tak vaším základním životním úkolem je vypořádat se s křivdami a učit se odpouštět. Doporučuji vám Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Neschopnost odpouštět se projevuje jako hemeroidy, kdy máme pocit, že to, co nechceme ukázat světu, ale cítíme se díky tomu ublíženi, nejde rozmotat. „Ucpání“ toku energie v konečníku přetěžuje další odpadní orgány, nejvíc lymfu a stagnují všechny tekutiny v těle včetně prokrvení. Jste totiž velmi silná mužská energie – máte dvě plné silné roviny vášně a odhodlání, které vám dávají velmi silnou potřebu tlačit a mít věci podle svého. Tudíž nic, co je vlastní skutečné ženě, takže díky tomu máte problémy v partnerských vztazích – od toho bolestivá menstruace. Protože neumíte o všem mluvit – jste uzavřený Kov – tak se cítíte zraněná, ublížená, máte ztrátu chuti ze života a tak se vám dělají modřiny. Sledujte mé ženské programy, teď aktuálně Jsem skvělá žena, hledejte trpělivost, změkčujte, naslouchejte, mlčte, netlačte, učte se pasivitě ve vztahu. V prostoru Jsem skvělá žena se podívejte na Co se mám učit já, tam najdete více o sobě a svých ženských výzvách. 
Přes dvacet let používám já a má rodina a doporučuji produkty CaliVity, takže nemám žádnou potřebu testovat jiné firmy, ačkoliv se jich na nás obrací spousty… CalliVita nám dává záruku kvality, síly a účinnosti produktů, máme tolik zpětných vazeb o účinnosti a schopnosti opravdu problém vyléčit za velmi krátkou dobu. Nedokážu tedy posoudit žádné jiné produkty, mohu jen usuzovat, že když člověk problém řeší mnoho let bez valného efektu, tak to zřejmě není ta správná cesta. Ale nemusí to být produkty, může to být neschopností změnit svůj život na úrovni duchovní nebo je těch problémů tolik, že to prostě trvá. 

Určitě jste si zadala do vyhledávače v empatii své problémy a pročetla si odpovědi a odkazy. Např. tady a v této odpovědi najdete i přesné rady k produktům, co užívat a jak. 
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře