Dotaz

Dobrý den,

již cca 4 měsíce mám problémy s pravým varletem, byl jsem na urologii kdy mi před 4 měsíci byla zjištěna ureaplazma z moci či vzorků z penisu, po přeléčení cca 3mi antibiotiky se stav zlepšil, po cca 1 měsíci se však problémy objevily znovu: horke prave varle a pocit šel až přes trislo, znovu jsem navštívil urologa, testy negativní, byl jsem na ultrazvuku který byl v pořádku, tak mě poslali na CT, z CT mám nějaký 1cm nález v močovém mechyri, za 14 dni mám jít na endoskopii, nyní ale asi tak týden mám pocit tupé bolesti na levé části břicha a na zadní levé části zad, varle je momentálně 5 dní v pořádku – nic nebolí.

Chtel jsem se zeptat jestli břicho a záda mají spolu souvislost s bolesti varlete, popřípadě jak bolesti zbavit

V červnu jsem byl na kolonoskopii a vše v pořádku

Momentálně žádné léky neberu,jen pijí bylinné čaje.

Již 5 let jsem nekuřák

Za případnou radu dekuji

Odpověď

Dobrý den,

určitě to souvislost má, podle mne cítíte močový měchýř. Bohužel „léčba“ ATB situaci jen posunula, na čas „zlepšila“, ale jen zdánlivě. Přečtěte si tento dotaz na stejný problém, tam to vysvětluji, a najdete tam i doporučení, jak je možné se vyléčit, pro vás budu mít radu maličko jinou…

Varlata jsou nejcitlivější část muže a souvisí s vaší sexualitou. Jste velmi silná mužská energie (plná rovina odhodlání), 5 Země podle A9P a máte dvě osmičky. Což je skvělá mužská energie, základ pro seberealizaci, schopnost zajistit zdroje, cítit se platný jako živitel rodiny. Rodinu cítíte jako hodně důležitou, snažíte se udržet harmonii a pohodu, pro rodinu a její klid vše (číslo 6). Možná to přeháníte – příliš na jednu nebo druhou stranu. Možná nedostáváte dost zpátky, možná se příliš snažíte. Hledejte v tomto tématu příčinu. Přečtěte si článek 7 kopanců pro muže, třeba tam najdete něco pro sebe.

Močový měchýř souvisí se strachem. Cokoliv se v něm objeví, ukazuje na usazení strachu ve vás, na držení obav, přílišné lpění na něčem, abyste neztratil. Ve vztazích je potřeba žít tím, kým jsem, zbytečně se nepodřizovat z důvodu strachu ze ztráty. Podívejte se na videa na Soužít je láska, jsou o vztazích.

Doporučila bych vám tuto léčebnou kůru, nespěchat s lékařskými zákroky, nechat se vyšetřit, ale hned se neléčit jejich cestami, někdy jsou horší než nedělat nic, a na vše je i přírodní způsob. Dejte mi vědět, jak dopadne nález, pak můžeme podle toho pozměnit přírodní léčbu. Teď doporučuji toto:

vojtěška Green Health – léčí močové cesty a močový měchýř 2-2-2 + probiotika AC Zymes nutně po ATB 2-2-2 – na lačno zapít 3 dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll

K tomu Zenthonic 6 polévkových lžic – nejsilnější antioxidant, který zbavuje tělo zánětu

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vyřaďte maso, uzeniny, mléčné výrobky, cukr a sladkosti, bílou mouku, dejte si přísnou dietu – rýže a zelenina, občas ovoce. Hodně pijte čistou vodu nebo bylinné čaje. Takto bych to viděla 14 dní, pak se mi ozvěte, nebo po tom vyšetření.

Pusťte se do toho ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře