Dotaz

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledne čerstvě zjištěného Angiomu. Již delší dobu mi otekaji nohy pri delsim sezeni, předpokládám tedy, že je tu spojitost. Angiom mi byl zjisten, jelikoz jsem sla k lekari s virozou, nechutenstvim a prujmem. Krevni skupinou si nejsem jista, oba rodice maji A, tudiz to bude asi podobne, ale nemusi.

Celková situace je taková, že jsem na začátku roku změnila praci a prestehovala se do jineho mesta, a denne dojizdim za praci zhruba 1h a pul, coz je pri rannim vstavani pro me velice nepohodlne, malo se vyspim, nemam cas na sport co mam rada a jsem velice unavena. Nove mesto, je pro me celkove nepohodlne, hlavne z pohledu cloveka co neridi a nema auto a jsem odkazana jen na mestskou dopravu, ktera neni velice pravidelna.

V praci jsme nespokojena, sla jsem za vyssi vyplatou, ale prace me ubiji, nebavi me sedet 8 h denne, mezi vetsinou negativnimi kolegy, co si mezi sebou neustale neco septaji, tak abych to neslysela.

Radsi bych chodila nekde venku a delala fotky nebo sportovala a cestovala.

Vim, ze moje nespokojenost a psychosomatika pracuji na plne obratky a proto vim, ze musim odejit a najit si jinou praci i kdyz je tato tak dobre placena.

Predem dekuji za odpoved.

Odpověď

Dobrý den, všechny vaše potíže pramení z nespokojenosti. Jste 3 Dřevo a vaším životním úkolem je učit se být spokojená se vším a umět zpracovávat negativní emoce. Přečtěte si podobný dotaz tady, jsou tam popsány souvislosti. Vaším hlavním problémem, proč stojíte na místě, takže vám stojí lymfa a vy otékáte a máte problémy s cévami, je, že vám chybí pětka, nejste schopná udělat krok ke změně, něco zkusit, začít nově, bojíte se a máte obavy, co bude když… vše analyzujete a hledáte, proč ne. Je třeba se rozhodnout, že to, co vás ničí, nebudete dál dělat a teprve poté se porozhlédnout, co nového je k mání. Nečekat, až přijde něco nového a pak s tímhle přestanete, to nepřijde lepšího nic. Začněte dělat to, co vás táhne – choďte po venku a foťte – přece na koníčka nepotřebujeme energii, když nás něco baví, tak nás to nabíjí! A Vesmír vám pak přinese další možnosti, co dělat a jak to zužitkovat, aby vás to uživilo. Podívejte se na Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to program přesně pro vás. A dejte si jaterní kůru – zbaví vás únavy, spraví játra a krev, a poté si vyčistěte lymfu Oceanem přes léto (doufám, že neužíváte hormony na nic). Začněte teď balíčkem na játra 3 v kuse, vše si pořídíte v empatia.shopu S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?