Dotaz

Dobrý den,

jsem 1,5 roku po cévní mozkové příhodě, která mi nastala jako důsledek poškození srdce neúměrným přepracováním a stresem a v důsledku následné léčby jsem prodělala cmp a ochrnula jsem na levou stranu, ihned jsem začala s harmonizací celého těla pomocí bioenergie a reiki, včetně vydatné rehabilitace, začala jsem mnohem lépe chodit bez opory a také pohybovat prsty u levé ruky ale nyní jsem se ocitla na mrtvém bodě a to tak, že je to vše stále stejné a více se mi to nelepší, co bych měla pro zlepšení udělat?

moc děkuji předem za odpověď,

zdraví Nada

Odpověď

Dobrý den,

Přečtěte si o mozkové mrtvici a co na ní.

Všechno víme sami 🙂 Jen potřebujeme, aby někdo druhý to pojmenoval a „ono“ to vylezlo na povrch, máme to tak všichni, že nechceme poslouchat to, co léta víme sami. Pojďme se společně podívat na souvislosti.

Podstatný je pro vás charakter vašeho dne narození, plná rovina odhodlání s vícečetnými jedničkami a devítkami a plná rovina empatie s vícečetnými devítkami. Důležité je si také uvědomit svou energii podle astrologie devíti planet – jste 8 Země, a podle vaší krevní skupiny. Doplňující je též vaše životní číslo 7. Teď už je vám jasné, proč vás život tvrdě zastavil.

Jste neskutečně silná osobnost, potřebujete být vůdce, vše si rozhodovat sama, sama organizovat, sama se úkolovat, jste nejsvobodnější z energií, zřejmě jste skutečně všechny tyto své schopnosti ventilovala seberealizací v práci. Co ale partner? Nebo jste sama? Každá žena, i s takovou obrovskou energií jako máte vy, potřebuje lásku a vztah. Obzvlášť vy se svou rovinou empatie a svým životním číslem 7. Je úžasné, pokud žena najde způsob, jak svou silnou, mužskou energii vyventilovat ze sebe ven, ovšem proč? Důvodem není tato činnost sama o sobě, důvodem je to, aby jako žena mohla být skutečnou ženou – pasivní náručí pro svého muže. Mám však pocit, že jste i doma fungovala stejně jako v práci, neměla stání a žila na dluh, nemyslela na sebe a nedělala nic pro sebe.

Potíže se srdcem přichází většinou tak, že máme své představy o tom, jak co má být a fungovat, navíc vy si myslíte, že víte nejlépe, jak mají druzí žít, co je pro koho nejlepší. A protože to přece „víme“, chceme, aby se tím druzí řídili – když je to přece pro jejich dobro 🙂 A tak to vyžadujeme, vysvětlujeme, přesvědčujeme, tlačíme a nutíme. Jenže aby byl náš trénink dokonalý, a my se naučili nechat druhé být, musíme mít ty správné trenéry, a tak ti, pro které chceme to nejlepší, to nechtějí a odmítají nás! A my tlačíme, a oni se brání, tak my tlačíme víc – až přijde nejprve vysoký krevní tlak a pak tvrdší potíže se srdcem.

A protože si neumíme říct – kašlu na tebe, dělej si co chceš, protože jsou to třeba naše děti, pro které chceme přece to nejlepší, tak se trápíme, proč nás neposlechnou, proč to neudělají tak, jak by to bylo pro ně nejlepší, vždyť kdyby se řídily mými radami, nemusely by mít tyhle potíže,… a tak se trápím a trápím, stále to v hlavě přehazuji, vnitřně se rozčiluji (i třeba navenek), a mozková mrtvička je tu. Vy jste extrémně napojená na druhé lidi, přebíráte zodpovědnost za jejich životy, máte pocit, že musíte za každou cenu každému pomoci a hlavně ulehčit. Je pro vás moc a moc důležité si uvědomit, že nejlepší pomocí je nechat druhé být. Pokud někomu radím, když nejsem tázán, pokud někomu pomáhám, když nejsem žádán, není to pomoc, ale páchání dobra.

Každý potřebuje svou školu a potřebuje si ji sám na vlastní kůži projít, vlastní zkušenost je to, co nás posouvá, ne rady druhých. Stěžejní výzvou pro vás je naslouchat, naslouchat a naslouchat (a nic neříkat). Otevřít se obráceně, přestat rozdávat a napojovat se na druhé, ale začít přijímat a nechat druhé, ať mají prostor se napojit na vás. Dojít do fáze klidu, pasivity, a to extrémní. Ne náhodou jste ochrnula na levou stravu, levá strana je ženská, ztuhla vám měkká, podajná, pokorná, ustupujcící, ženská strana. Proto teď je třeba extrémně povolit, opravdu extrémně, dostat se z jednoho extrému je třeba druhým 🙂

Vaše životní cesta je zajímavá a přesně odpovídá tomu, co prožíváte. Téměř celý váš produktivní věk jste byla pod vlivem čísla 4 (od 29 do 47 let), což je období trpělivé práce, tudíž dost obtížných zkoušek. Je to období překážek a omezení, kdy vše, co se přihodí, vypadá jako prověrka naší síly a odolnosti, zkouškou trpělivosti. Ve svých 47 letech jste vstoupila do devítiletého cyklu pod vlivem čísla 8, což je opět docela perná energie, protože sice můžeme dosáhnout úspěchů, vydělat peníze a získat slávu, ovšem při zachování rovnováhy ve všem, co děláme – mezi prací a partnerem, mezi materiálem a láskou, mezi věnováním se sobě a druhým, jednoduše ve všem. Pokud toto nezvládáme, přichází krachy, rozvody, ztráty majetku nebo zdraví. Osmička je tvrdost a zarputilost a většinou pod jejím vlivem dochází k tomu, že jsme jakoby zlomeni, prostě jde o rychlé zvraty, které se nám stanou. Žádná pomalá nemoc, ale velmi rychlá. Letos jste navíc k osmičce pod vlivem čísla 9, což je pochopení, uzavření určité části životních zkušeností, bilance doposavadního průběhu, ukončení něčeho. A víte, do jakého cyklu vstoupíte po svých příštích narozeninách a v jakém už zůstanete do konce svého života? 🙂 Přijde energie čísla 6, harmonie, pohoda, láska, partnerství, pokora, měkkost, ženská energie…. aby to nebylo jen pozitivní, i rodinná karma, takže se jisté věci v oblasti rodiny budou řešit. Ale vidím tento vývoj jako velmi pozitivní, a to proto, že právě teď se mne ptáte, co máte dělat dál. Paráda!

Co tedy dělat dál? Naprosto stěžejní výzvou pro vás je změkčovat, změkčovat, změkčovat. Zabývat se sebou, dělat, co vás těší, starat se o své jídlo, zdraví, vztahy, číst si knížky pro sebe, uklízet si pro sebe, aktivovat pro sebe, co to půjde. A druhé nechat svému, cokoliv mají, cokoliv řeší, čímkoliv se trápí, vyslechnout a jen říci:“To zvládneš!“ Nic víc. Žádné jak to mají udělat, kdy to mají udělat, jen podpořit. A vypustit z hlavy. Když totiž dodáte k podpoře to další, nastupuje úplně přirozeně naše kontrola, zda to tak udělali – a jsme zpátky v tom. Proto „jen“ podpora. Podpora v tom, co chce každý udělat podle svého je největší pomocí! A nejvyšší měkkostí 🙂

Přidejte se k hnutí Žena je láska – základní principy vědomého ženství. Určitě je třeba začít s touto cestou – projděte si kurzem zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, vstupte do KRUHU Žena je láska, uvidíte tu úlevu, když budete žít ženskou měkkou energií!

Program pro 8 Zemi je Přijímat je láska, tam vyřešíte svůj základní životní úkol, pro který jste se narodila.

A v uvědomování si udržování rovnováhy přidejte k podpoře bioenergií i hmotu, doplňky stravy, bez kterých se teď neobejdete. Koupila bych si určitě všechny doporučené produkty v uvedené radě, dávkování vám ráda napíšu, bude vysoké. Je to minimum, klidně bych vám přidala další. Buďte trpělivá, dejte si čas na změkčování postoje i těla.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit všechny mléčné výrobky, sladkosti a všechnu bílou mouku, také brambory nesmíte jíst, toto jsou všechno potraviny, které přispívají ke zhoršování vašich potíží. Ideálně se stravujte podle své krevní skupiny, přičemž maso bych klidně vynechala, lidé po 45 věku již nepotřebují živočišné bílkoviny, navíc vám přetěžuje játra (zatvrzelost), základem by tedy měla být zelenina a obiloviny, luštěniny a ovoce. Nezapomeňte na kvalitní pitný režim, zásaditá voda dělá s tělem divy.

Tak asi pro začátek tak 🙂 Kdyby cokoliv, jsem tu!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

OxyMax: Kapky kyslíku
OxyMax: Kapky kyslíku

Bez správneho zásobovania kyslíkom naše telo nemôže optimálne fungovať. Kvapky OxyMax® obsahujú stabilizované molekuly kyslíka, ktoré sa pri trávení dostávajú do krvného obehu. Táto forma, ktorá je pre naše telo ľahko využiteľná, môže prispieť k zníženiu škodlivých vplyvov civilizácie a zvýšiť našu fyzickú výkonnosť. V mestách so znečisteným ovzduším, kde je vo vzduchu nižší obsah kyslíka, alebo v prípade jeho vyššej potreby, napr. počas športu alebo fyzickej práce, bude veľmi prospešný OxyMax®!

Detail produktu

Komentáře