Dotaz

Dobrý den,

několik let se potýkám s chronickými kvasinkovými záněty, byly čím dál častější, jednou za měsíc minimálně. Gynekolog mi střídal různé produkty nebo nasadil antibiotika a nic se nelepšilo. Začala jsem se léčit sama-stravou, 8 měsíců nejím žádný cukr, bílou mouku a obecně tzv. protikvasinková dieta, u toho jsem užívala probiotika. Pravidelně cvičím, probiotika už neužívám, chci teď vysadit po mnoha letech antikoncepci a při zdravějším stravování jsem zůstala, mám ale opět problémy, přenáším je i na partnera a jsem už z toho nešťastná.

Nevím na koho se obrátit, aby mě tohoto problému zbavil jednou provždy, budu vděčná za každou radu.

Děkuji Veronika

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si duchovní příčinu výtoku, je tam i přírodní léčení.

Váš problém je v překyselení a tím porušení rovnováhy mikroorganismů ve vašem těle, přemnožení kvasinek, které za normálních okolností v našem těle běžně žijí. Z duchovního pohledu souvisí s vaší nespokojenosti s partnerem, nechcete ho přijmout takového, jaký je a neumíte o své nespokojenosti mluvit.

Projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU.

Máte dvě izlované jedničky, je tedy vaší výzvou začít mluvit o tom, co cítíte, o tom co vás trápí, štve, o své nespokojenosti. Jste energie 2 Země a vašim úkolem je naučit se přijímat a trávit to, co k vám přichází jako potřebné pro sebe, pro svůj posun. I když zatím nevíte, proč to takto potřebujete, s důvěrou, že vše se děje přesně tak, jak potřebujete. Přečtěte si o svých dvou šestkách a 2 osmičkách (nula za číslem, ho posiluje), máte sklon lpět na druhých, bojíte se samoty, protože sama být neumíte, sama si dost dobrá nepřipadáte a vše vidíte hned černě, negativně. Pro vás je důležité najít si seberealizaci, dělat něco, co budete milovat, protože pak vám to půjde skvěle a budete posilovat své sebevědomí. Měla byste pomáhat druhým lidem, potřebujete se učit naslouchat druhým lidem a dostávat zpětnou vazbu. Vaše osmičky jsou finanční karma, měla byste reálně pracovat s penězi. Spolupracujte s námi.

V Akademii celostního zdraví je pro váš prvek kurz Přijímat je láska, podívejte se na videa.

Užívejte:

Green Health – vojtěška, neutralizuje a hojí záněty, dávkování 2-2-2 10 minut před jídlem + AC Zymes Plus 2-2-2 společně s vojtěškou, Evening Primrose Oil – pupalka, na posílení ženskosti, je to zdroj estrogenů, má zároveň hojivé účinky na ženské pohlavní orgány + Strong Boness – vápník a hořčík k podpoře zásaditosti – 1-1-2. Vhodné by bylo popíjet vodu z Aquarionu, která přirozeně neutralizuje tělo.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy určitě vyloučit cukr, bílou mouku, mléčné výrobky (nechat jen bílý jogurt, zákysy), přečtěte si zásady správného stravování.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Paraprotex: Proti parazitům a plísním
Paraprotex: Proti parazitům a plísním

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco.

Detail produktu

Komentáře