Dotaz

Ahoj Miluško, Ahoj empatia

jmenuju se Šárka, je mi 27 let a jdu za Vámi na empatia.cz pro radu. Asi před třemi lety se mi objevil na tváři a noze ekzém. A jelikož už jsem v tu dobu věděla, co se vším souvisí, tak jsem pod dohledem homeopata začala s očistou nejen jater, ale i lymfatického systému. Ekzém se mi samozřejmě s očistou rozšířil na obě ruce a také se mi objevilo mnoho bradavic v oblasti genitálií. Asi po půl roční očistě vše zmizelo a očista bylo dokončena.

Od té doby se mi občas ekzém znovu objevil, už ne v takové míře, vždy jen dva menší flíčky v ohybech na rukou a po nasazení přírodních produktů na podporu číštění organismu, vždy zase zmizel. V prosinci 2019 se ekzém zase objevil v podobě fleků, které byly tmavě červeně ohraničené. Na začátku března jsem šla k místnímu přírodnímu léčiteli, který zahájil čištění jater, krve a zbavovali jsme se těžkých kovů z organismu. Ekzém samozřejmě opět vylezl, ale mnohem hůře, než kdy předtím. Mám ho po celém krku, až na prsa a od ramen, až k zápěstí. Ekzém je strašně zarudlý, horký, šupinatý, červeně ohraničený s puchýřky naplněnými žlutou tekutinou, nesnesitelně svědí, štípe, pálí a řeže, jako bodající jehličky. V noci nespím, nesnesu na sobě žádné oblečení, tudíž nemohu opustit ani domov, je to velmi psychicky náročné. Čištění už mám asi tři týdny za sebou, ale ekzém nemizí, dokonce se spíš rozšiřuje. Konzultovala jsem to s homeopatem, který mi dělal očistu před těmi třemi lety a doporučil mi homeopatika, který mi naštěstí začínají kůži uklidňovat.

Je mi jasné, že je to čistící proces, kdy jdou ze mě všechny špatnosti a rozhodně to nechci potlačit nějakou chemií. Chemii nepoužívám už mnoho let, už mnoho let používám vše jen přírodní včetně kosmetiky a prostředků do domácnosti. Stravuji se převážně rostlinou stravou, nekouřím 3 roky (ale předtm jsem kouřila asi 5 let ), alkohol piji jen příležitostně a převážně jen kvalitní víno, mám pravidelný pohyb a snažím se také zlepšovat a dělat kroky ku předu v duševní stránce a je mi jasné, že ten ekzém bude propojen i s tím. Také beru doplňky stravy: vitamín E, D, K2, B12 kvůli chybějícímu masu, vitamín C, selen, draslík, hořčík, kloubní výživu, jelikož aktivně cvičím a probiotika, jelikož jsem měla problém se zažíváním.

Snažím se také pracovat i na své ženské cestě, mám tvoji knížku Žena je láska, knížku Akademie celostního zdraví a také jsem už prošla nějakými Vašimi kurzy.

Moc prosím o radu a Váš názor. Mně už přijde, že jsem vyzkoušela všechno. Vím, že je to běh na dlouhou trať, ale já se začínám bát, že ta trať je nekonečně dlouhá a já se ekzému nikdy nadobro nezbavím.
Předem moc děkuji za Váš čas. moc si toho vážím a děkuji Vám za to, co pro nás všechny děláte!

S pozdravem Šárka

Odpověď

Ahoj Šárko,

jsi naprosto skvěle v KRUHU Žena je láska, brzy poznáš své ženské výzvy a bude ti jasné, že ekzém je uzavření komunikace o tvých pocitech. Protože máš rovinu myšlení a izolované dvě devítky, tak máš všechny pocity v sobě úplně zacpané, vůbec je neprojevuješ ven. Resp. snažíš se, ale mluvíš mužským jazykem, argumentuješ a vysvětluješ. Proto ženská cesta je pro tebe opravdu super!

Navíc jsi 8 Země, což je ohromně silná energie. Tvá čísla v datu narození nesou čistě mužskou energii, když k tomu přidáš sílu 8 Země, je to tedy výzva na druhou! Raduj se, čím výš laťka, tím větší mistr, kterým jsi 🙂

Mluvit o tom, co cítíš, používat ženský jazyk, se rozhodně postupně naučíš v KRUHU prakticky dělat. Tvým tématem bude komunikace. 8 Země učí člověka hledat rovnováhu – kolik dávám sobě a kolik druhým, jak se věnuju materiálu a jak duchovnu, osmička je číslo rovnováhy a vyvažování. Nese také hodně negativity a agrese, učí ventilovat svou silnou energii konstruktivním způsobem – seberealizací, sportem, opravdu je třeba hodně dávat ven fyzicky. 

Způsob, jak popisuješ vylézající ekzém z tvého těla, s energií agresivity rozhodně souvisí. Červená barva je barva agresivity, puchýřky plné vody – držené nepochopení. Všechno to půjde, chce to pomalu…

Já bych opustila od očisty jater úplně a zaměřila bych se na vyléčení kůže jako takové, a pak, v době jater tj. na jaře, je čistila, ale opatrně s velkou podporou kůži doplněním antioxidantů a hojivých látek.

Užívala bych:

Evening Primrose Oil – pupalka 2-2-2 + C 1000 2-2-2 + Green Health – vojtěška 2-2-2

Kůži mazat Hand & Body Lotion, má skvělý hojivý efekt.

Vše si pořídíš v empatia shopu

Ze stravy vyloučit všechny mléčné výrobky, sladkosti, mouku, maso, jíst natural rýži se zeleninou, dopoledne ovoce. Hodně pít, to ty ale víš.

Všechno zvládneš, neboj!

s láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?