Dotaz

Dobrý den,
můj manžel již několik let trpí depresemi, které řešil v poslední době útěkem od rodiny. Loni o svátcích jsem několik dnů o něm nevěděla kde je – nepřišel domů. Tři týdny byl hospitalizován s diagnózou deprese. Jeho stav se nelepší, ztrácíme s ním kontakt, nevím jak mu pomoct. Přestal komunikovat dokonce i s dětmi. Bojím se o něho, před 15 léty měl pokus o sebevraždu.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
deprese potkávají člověka zklamaného. Takový člověk při hodnocení života, vztahů, činů, nejen svých, ale i jiných lidí, dochází k závěru, že nic se nedaří, tak jak bych chtěl, obviňuji hlavně sebe samého a trpím zklamáním, přichází deprese, úzkost a strach z věcí příštích, které se nebudou dařit stejně tak jako v minulosti. Velmi často tento člověk pak sklouzává do stavu, kdy již není schopen reálně hodnotit běžné situace a musí tím dojít k léčbě psychofarmaky, které ho utlumí a tím nedovolí, aby se tyto deprese projevily jako např. ubližování sobě. Takový člověk pak je zcela mimo svět, přestane hodnotit i sám sebe a jen JE.
Je velmi důležité si uvědomit, že jediní lidé, kteří mu mohou pomoci, jsou nebližší rodina, hlavně vy jako jeho žena. Pokud budete schopna nalézt v sobě dost síly pro pozvednutí obou (i vy toho máte na zádech dost), vše se vám vrátí, budete odměněna a uděláte tím obrovský krok ve svém vývoji – ostatně tuto cestu jste si vybrala sama, sama jste se rozhodla, že zkusíte svou sílu tímto úkolem, nic není náhoda. Jedinou sílu a to lásku. Pokud spolu se svým mužem budete hledat radosti, krásu a štěstí v obyčejných událostech, pokud pomůžete jemu vidět věci krásnější a hezčí, než jak je dnes vidí on, uděláte hodně pro něj, ale nejvíce pro sebe. Nejdůležitějšími lidmi pro sebe jsou vždy partneři, jsou schopni dát si sobě vzájemně vše, co ten druhý potřebuje. Proto buďte vedle něj i v těchto chvílích a buďte mu láskyplnou oporou.
Mohu vám doporučit velmi vřele Noni. Je to džus z tropického ovoce, který srovnává hormonální hladinu (váš muž je naprosto rozhozen, má velký deficit hormonu dobré nálady) a tím staví člověka do harmonie. Podle lidí, kteří vidí víc, otvírá korunní čakru, tím napojuje člověka přímo na vesmír a on VÍ. Najednou problémy, které se mu zdály být neřešitelné, zvládá dobře a vidí reálnou šanci zvládnout všechny potíže. Uklidní se, dobře spí a zažívá radost a pohodu života. Je to jediný doplněk, který mohu doporučit.
Vezměte ho za ruku a jděte někam, kde je hezky, do lesa, na hory, k řece. Ukažte mu, že krása existuje.
Držím vám palce
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře