Dotaz

Dobrý den,

již třetí týden se s dcerou (1r a 8m) léčíme s rýmou, zalehlýma ušima, bolestí v krku a kašlem. První týden se vše zdálo jako běžné nachlazení, tak jsme byli doma, pily čaje s citronem a medem, používaly kapky do nosu (Vix a dětský Olynth) plus já paralen grip a acc long. Po týdnu bylo zlepšení vidět pouze na kašli, tak jsme vyrazily k doktorce. Oboum nám na konci dalšího týdne vyšel pozitivní streptokok na 3 křížky. Dostaly jsme Ospen. Já v tabletkách, dcera sirup. Nyní ho užíváme 7 den a výrazné zlepšení bohužel není nijak vidět. V krku mne už nebolí, pouze na pohled mám stále povlaky, bolí mě ucho a té rýmy se nemůžeme pořádně zbavit. Proto bych ráda zkusila také přírodní cestu jak pro mě, tak i pro dceru.

Prosím o radu co v tuto chvíli začít užívat a zda máme stále užívat i ty atb?

Děkuji a přeji hezký den, Bára

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si článek Jak vyléčit své dětí a podobný dotaz, najdete tam, co dělat.

Zadejte si do vyhledávače na empatii streptokoková infekce a přečtěte si odpovědi.

Teď jsou nejdůležitější probiotika, a to hodně a dlouho, alespoň 2 měsíce. Dceři dávejte AC zymes PLUS 1-0-1 vysypat do kaše + Noni 3 lžičky denně, je to tekutý produkt, takový džusík.

Vy užívejte AC zymes PLUS 2-2-2, před jídlem+ Noni– 3 lžíce denně, pomůže vám odhlenit + C 1000 2-1-0+ New life 1-1-1+ Liquid Chlorophyll -3×1 lžičku denně naředit do sklenice vody a vypít na lačno.

Pro stav, kdy jsou potřeba ATB si pořiďte Samburex a užívejte po dobu, než se problémy zmírní.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu, vyřadit sladkosti, cukr, bílou mouku a pečivo, mléčné výrobky, podívejte se na zásady zdravého stravování.

Všechno zvládnete, pokud budete potřebovat poradit, ptejte se.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře