Dotaz

Dobrý den, 

již třetí týden se s dcerou (1r a 8m) léčíme s rýmou, zalehlýma ušima, bolestí v krku a kašlem. První týden se vše zdálo jako běžné nachlazení, tak jsme byli doma, pily čaje s citronem a medem, používaly kapky do nosu (Vix a dětský Olynth) plus já paralen grip a acc long. Po týdnu bylo zlepšení vidět pouze na kašli, tak jsme vyrazily k doktorce. Oboum nám na konci dalšího týdne vyšel pozitivní streptokok na 3 křížky. Dostaly jsme Ospen. Já v tabletkách, dcera sirup. Nyní ho užíváme 7 den a výrazné zlepšení bohužel není nijak vidět. V krku mne už nebolí, pouze na pohled mám stále povlaky, bolí mě ucho a té rýmy se nemůžeme pořádně zbavit. Proto bych ráda zkusila také přírodní cestu jak pro mě, tak i pro dceru. Prosím o radu co v tuto chvíli začít užívat a zda máme stále užívat i ty atb? Děkuji a přeji hezký den, Bára 

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si článek Jak vyléčit své dětí a podobný dotaz, najdete tam, co dělat.

Zadejte si do vyhledávače na empatii streptokoková infekce a přečtěte si odpovědi.

Teď jsou nejdůležitější probiotika, a to hodně a dlouho, alespoň 2 měsíce. Dceři dávejte AC zymes PLUS 1-0-1 vysypat do kaše + Noni 3 lžičky denně, je to tekutý produkt, takový džusík.

Vy užívejte AC zymes PLUS 2-2-2, před jídlem+ Noni- 3 lžíce denně, pomůže vám odhlenit + C 1000 2-1-0+ New life 1-1-1+ Liquid Chlorophyll -3×1 lžičku denně naředit do sklenice vody a vypít na lačno. 

Vše si pořídíte v empatia-shopu

Upravte stravu, vyřadit sladkosti, cukr, bílou mouku a pečivo, mléčné výrobky, podívejte se na zásady zdravého stravování.

Všechno zvládnete, pokud budete potřebovat poradit, ptejte se.

S láskou vaše empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře