Dotaz

Dobrý den,

už dva roky se trápím se svým stavem – tachykardie po celý den , extrasystoly , dušnost- hlavně obtížný nádech, únava, bolesti celého těla- svalů, kloubů, hlavy, závratě a zhoršení zraku, krev a hlen ve stolici, velmi suchá pleť a padání vlasů – piji min. 2litry vody denně s chlorophylem..vůbec se necítím ve své kůži, pořád odpočívám a potíže přetrvávají celé dny, funguji tak na 30 procent. Z toho všeho se objevují panické ataky- bojím se být sama, nic nezvládám, užívám betaloc. Syn má občas také krev ve stolici a střevní zánět. Nemůžu se z toho dostat a je to velmi vyčerpávající. Užívám Coenzym a hořčík s vápníkem. Nejím maso 10let. Budu Vám moc vděčná za radu, hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

jde o velké překyselení, záněty v těle, oslabení v podstatě všech orgánových skupin, velkou demineralizaci. Chce to rozmotávat postupně.

První věcí, kterou je třeba přijmout, je že nemáte žádný vliv na nikoho kolem sebe, přestaňte se snažit ovlivnit životy svých blízkých, nechte každého, ať si dělá, co chce, a začněte se starat opravdu jen sama o sebe. Jste ohromně silná a veskrze mužská energie (máte pouze lichá čísla v datu narození!), silnou potřebu přesvědčovat o své pravdě – jste 5 Země a máte trojku a plnou rovinu odhodlání s vícečetnými jedničkami – ohromná tlačící energie, soustředěná na druhé. Začněte se věnovat sobě – pro sebe zdravě vařte, choďte na procházku, odpočívejte, relaxujte, meditujte, soustřeďte pozornost na pozitivní věci.

Přečtěte si duchovní příčinu tachykardie, je tam i přírodní léčení,

Začala bych teď spravováním trávení, protože bez vstřebávání živin nic nevyléčíte, navíc je období tlustého střeva, takže ideální čas na podporu a spravení problémů se střevem a zbavení se krvácení. Následně po novém roce bych doporučila projít jaterní kůrou, protože játra jsou zodpovědná za hodně potíží, kterými trpíte, budeme doplňovat minerální látky na stabilizaci srdce a psychiky a následně v časném létě podpoříte energii srdce a budete úplně jinde… chce to čas.

Doporučuji toto:

Super Mega Co Q10 (120 mg) denně – 1 ráno + AC Zymes probiotika 2-2-2 + Pure Juka 1-1-1 to vše na lačno + C 1000 2-2-0 + Magnezi B6 1-1-1 + Zenthonic 3 lžíce denně

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Strava ideálně podle vaší krevní skupiny, podívejte se na naše zásady zdravého stravování.

Projděte si kurz Odpustit je láska, je základní pro toto období a podporu tlustého střeva. Vaším životním úkolem 5 Země se zabývá program Přijímat je láska, jeho čas je ale v pozdním létě, takže teď je kurz zavřen, můžete se ale podívat na videa zdarma, která jsou k dispozici stále. Pro posilování vaší ženské části doporučuji Žena je láska, i zde je spousty videí zdarma. Věnujte se – sobě ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře