Dotaz

Dobry den,

je mi 46 let, před 3 týdny jsem podruhé onemocněla covidem 19, zhruba po 2 měsících. Po prvním onemocnění jsem si nechala dělat protilátky, ale bohužel jsem žádné nemela. Průběh byl mírný, bez teplot, ale se silnými motolicemi a bolestmi krční páteře.

Pak následovala 2 měsíční unavova fáze se silnými depresemi a pak mne moje kolegyně nakazila znovu. Průběh byl jiný, tentokrat měl formu silne chřipky. Teplotu jsem opět nemela, ale obrovska únava a bolest celého těla mi nedovolila vstát. Pak následovala rýma a po týdnu i tlak na hrudi a zhoršené dýchání. Jsem neuvěřitelně oslabena a lepší dny se střídají s těmi horšími. Deprese se zhoršily, nechutna mi jist a priznam se, ze zacinam mít strach, ze to nezvládnu. Do toho jsem přestala menstruovat a lékař mu potvrdil klimaktetium.

Mám 3 deti a jsem na ne sama, před více jak 10-ti lety mi zemřel manžel. S jeho odchodem jsem se zřejmě nesmířila, mám pocit obrovského tlaku, ze deti mají jen mne a kdyby se se mnou cokoli stalo, nikoho nemají. Ten tlak mi nemoc ještě zhoršuje a citim bezmoc, nemám z ničeho radost.

Vše se odvíjí podle toho, jak se citim…moc a zoufale prosím o pomoc. Předem Vám moc dekuji. S úctou a pokorou…

Odpověď

Dobrý den,

jedna velká pravda, kterou jste napsala, je, že lidé neonemocní virem, ale strachem, to je specifikum této pandemie…. Přečtěte si článek Připravujete se na další vlnu pandémie, je pro vás důležité přestat se zabývat tím okolo, přestat se nechat ovládat strachem, přestat sledovat zprávy a poslouchat katastrofy, a zaměřit se na sebe, svou imunitu a svou vnitřní stabilitu a radost.

Není náhoda, že jste tady a teď, jste vyvolená a vybrala jste si život s těmito úkoly proto, že máte dost síly to zvládnout. Všechno zvládnout. Silná jste hodně, zvládnete všechno…

Jste velmi silná 8 Země podle Astrologie 9 Planet, jediná překážka v konání a změně je paradoxně právě tato síla, síla myšlenek a pravidel, které vás drží na místě. Chce to přizpůsobit se nové energii, která přichází, je to energie ženská, která nestojí na logice a pravidlech, ale je intuitivní. Zaměřte se na svou ženskou sílu, čtěte knížku Žena je láska, sledujte videa Žena je láska, projděte si kurz zdarma Žena je láska, vstupte do KRUHU. Povolit pravidla v hlavě a najít pevnost ve své ženskosti je pro vás cesta, jak získat dobrou imunitu. Vše vám pomáhá, i to, že jste zůstala sama a musela zastat mužskou roli, o to víc vás vše přitlačilo k tomu vrátit se k sobě. Nebojte, to půjde…

Covid zasahuje imunitu v nejslabším bodě našeho těla (a mysli), proto bolesti hlavy, motolice a krční páteř – tam jsou játra a žlučník, přemíra myšlení, zatvrzelost a urputnost v pravidlech. Proto doporučuji změkčení – mrknout se na Tolerovat je láska (období jater a zatvrzelosti začíná v polovině února, bude živé vysílání a otevřeme členskou sekci, doporučuji). Oslabená játra vám vzala veškerou energii a radost, játra jsou naším motorem a způsobují deprese a problémy s únavou – vše sedí. Podívejte se na diagnostiku oslabených jater.

Následně byste se měla na konci léta věnovat svému základnímu životnímu úkolu – učit se přijímat věci s láskou, důvěrou a radostí tak, jak jsou – kurz Přijímat je láska je pro váš prvek Zemi. Tam se naučíte přijmout i to, co vám stále nejde jako třeba smrt vašeho muže. To ale až v létě, postupně…

Teď je třeba razantně posílit imunitu a spravit psychiku, nastavení mysli. Užívejte:

Virago 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Zenthonic 1-1-1 polévková lžíce + Super mega Co Q10 1-1-0 + Rhodiolin 2-2-2

Pokud jste stále v akutní fázi, užívejte Virago, AC, C, Zenthonic každé 2 hodiny 2, třeba týden, než odezní nejhorší potíže, pak snižte dávkování na výše doporučené. Rhodiolin je na zbavení strachu, pomůže vám být nad věcí, nelze jím předávkovat, můžete užívat i 10 denně.

Doporučuji toto min. 3 měsíce, raději půl roku, ať je vaše tělo silné na další vlny…

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je třeba svou náladu spravovat fyzicky, tzn. podle možností se hýbat. Máte rovinu dovednosti s vícečetnými jedničkami a čtyřkami, je třeba se zvednout a jít ven, ideálně do přírody, jak to síly dovolí. Vy odbouráváte stres prací, aktivitou, činností, a pokud ležíte, upadáte hlouběji a hlouběji do depresí, běžte ven za každou cenu a za každého počasí.

Všechno zvládnete, síly máte dost…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře