Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Naše tělo obsahuje nejúčinnější léčivé látky, které působí hlavně tehdy, nejsou-li oslabované procesem trávení.

Šankar Devananda

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že zánět ledvin znamená zlost na partnera, nechuť s ním snášet společný život, pocity ublížení ve vztahu ke světu? Následné bolesti v zádech a při močení jsou v myšlenkách rány do zad, dloubnutí pod žebra i horší přání odplaty, to, co jsme vysílali k druhým.

Dýchání a vztahy

Dobrý den,
na doporučení kamarádky, která mi dala odkaz na Vaši poradnu, se na Vás obracím.
Potřebuji radu ohledně následujících potíží.
Již od dětství opakované záněty horních cest dýchacích, trvají dosud.
Naposledy na přelomu roku těžká viróza(?), dušnost, bušení srdce, bolesti hlavy.
Horečky nemívám téměř nikdy, spíše zimnici.

Poslední rok také mívám problémy s levou částí těla, nejde o nějaké výrazné bolesti, ale prostě o "o ní  vím".

Chodila jsem na masáže, nepomohlo.
Byla bych moc ráda za nějaké nasměrování, jak bych tyto problémy mohla řešit.
Za radu předem velice děkuji.

S pozdravem

Hana K

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

duchovní příčina problémů s plícemi je tady.

Jste citlivá - dvojka v datu narození, a potřebujete k životu klid a harmonii - šestka. Problémem ale je, že máte rovinu dovednosti, která vás tlačí k tomu, abyste tu harmonii, kterou potřebujete k životu, vyžadovala po druhých. Chcete po druhých, aby dělali věci, které vy považujete za správné. Obraťte se k sobě, začněte žít podle sebe, věnujte se své vlastní přeměně a druhé nechte svému, dovolte sobě i druhých konečně dýchat!

Rovina dovednosti ve vás vyvolává potřebu důvěrného, intinmího partnerství, potřebu fyzické lásky - je třeba nejen fyzicky lásku projevovat - dávat partnerovi najevo skutky, že ho milujete, ale i fyzicky ji dávat sama sobě - věnovat se tomu, co milujete dělat vy sama.

Doufám, že neužíváte žádné léky a nejste po závažné operaci, jinak byste mi to napsala :-) 

Problémy se srdcem a bolesti hlavy souvisí s problémy s plícemi, protože i srdce potřebuje ke své činnosti harmonii, tzn. dostatek vápníku a hořčíku jako plíce. Nádech a výdech, stejně jako systola a diastola. Bolest hlavy je od křeče, která vzniká nedostatkem hořčíku...

Začala bych jednoduše podporou dýchání a plic, podívejte se na duchovní příčinu. Je z ní proklik na přírodní léčbu - proč a co užívat.

Já bych vám s ohledem na roční období teď nedoporučila očistu tlustého střeva, tu bych si dala až na podzim, až bude její čas včetně kurzu Odpustit je láska. Teď bych spravila sliznice a posílila plíce takto:

AC Zymes - probiotika na zlepšení stavu sliznic 2-2-2 + Strong Bones - vápník s hořčíkem 2-2-2 + Zenthonic 3 polévkové lžíce - na posílení energie plic, je to silný antioxidant a dodává energii i srdci.

Takto 3 měsíce do září, pak se vrhnout do tříměsíční očisty tlustého střeva a kurzu Odpustit je láska.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, určitě vyloučete mínusové potraviny. Hodně pijte. Vyřaďte cukr, sladkosti, bílou mouku a dočasně i všechny mléčné výrobky a maso (zachovejte jen ryby), než se plíce spraví. Podívejte se na Zásady zdravého stravování.

A určitě bych využila slevu na kurz Radovat se je láska, která platí do dneška, nebo si ho projděte i později, právě je čas na podporu srdce a učení se radovat se.

A také se podívejte na KRUH Žena je láska, bude vám velmi nápomocný k nalezení sebe a svého místa.

Vše půjde, prostě začněte!

s láskou vaše Empatia