Dotaz

Moc Vás oba zdravím.

Vy jste mi svými kurzy otevřely oči. Už nejde nepřemýšlet bez souvislostí. Všechno do sebe zapadá. Rychle vidím výzvy u druhých lidí. U sebe už je to trošku nejasné. Byla mi od lékařů diagnostikovaná endometrioza. Endometria mám na vaječnících. Podstoupila jsem v roce 2015 laparoskopickou operaci. Odstranily mi je z pravé strany, ale na lévé prý bylo vše srostlé se střevem srůsty. Jsem 8 země. vím, že mám vše v životě přijímat s láskou a tím nejlepším pro mě, ale zatím mi to nejde. Od operace se snažíme s přítelem přirozeně o miminko. Zatím se nezadařilo. Nechápu úplně vysvětlení duševní příčiny endometriozy. 

Ženskost na nesprávném místě, vnucování vlastního rytmu, výzva přemístit ženskost na jiné, neobvyklé roviny.

Vím, že vnucuji vlastní rytmus jak příteli, tak své mamce a jejímu příteli. Dávám nevyžádané rady. Nemůžu ale pochopit tu ženskost na nesprávném místě. Také se mi k endometrioze přidaly polycystické vaječníky. 

Prosím, poradíte, nakopnete mě? Přežiju i tvrdost Vašeho sdělení. Dokážu si připustit spoustu věcí.

Moc děkuji

Eva K.

Odpověď

Ahoj Evo!

Je super, že spoustu věcí si připouštíš, teď jde o to, zda postupné praktické  změny skutečně děláš. Spousta žen, která dává nevyžádané rady, vlastně samy nemění nic a jen tlačí na změnu druhých – znám to dobře, dělala jsem to taky. Je zásadní použít svou sílu na zkrocení sebe! Prostě se kousnout do rtu a neříct to, co jsem zvyklá říkat. Neudělat to, co běžně dělám. Je to postupný proces a chce to čas…

Ty máš ženské výzvy a úkoly jako nejzásadnější životní úkoly, což všechno ale už  dávno víš. Máš pouze mužské energie – pouze tři plné roviny myšlení, odhodlání a vášně a k tomu energii 8 Země, to tedy je ukrutánská síla. Ale taky už víš, že s výzvou dostává člověk všechny nástroje, aby výzvy zvládl, jsi vysokoškolák a žádný prvňáček. Zvládneš to, teď je otázkou, jak, jakým způsobem se dostat na cestu s praktickými postupnými kroky. 

Máš k dispozici kurz Žena je láska zdarma a leží před tebou KRUH. Je přesně pro ženy tvé energie. Před půl rokem jsem si neuměla dost dobře představit rozdíl členské stránky KRUHU a kurzu, ale teď ho vidím a je to ohromný rozdíl! V KRUHU každá žena ví o svých výzvách, přesně ví, v jaké fázi vztahu je a co má  řešit, a to řeší. Ode mne dostává jen malou inspiraci a povzbuzení. Žádné tuny obsahu, ale maličká věc, kterou ženy dělají, a když ji dělají, tak jim mění životy a vztahy. To potřebuješ – pomalu a trpělivě. 

Ptáš se na to, jak pochopit ženskou energii na nesprávném místě. My ženy si pleteme ženské pečování od ženského tlačení. Máme v sobě potřebu pečovat o druhé, ale ta péče se přehoupává do takového nátlaku, že zůstaneme rozpolcené v pocitu, že tolik miujeme a tolik chceme pomáhat, a přitom druzí odmítají! A tak tlačíme ještě víc. To je přesně to nesprávné místo, kde si myslíš, že je dobré fungovat jako žena. Žena inspiruje tím, že ustupuje, dává prostor, a ukazuje svou změnou druhým, že i jejich změna je možná – pokud sami budou chtít. Žena respektuje cestu každého, ať si děti i partner dělají, co chtějí, pokud to potřebují prožít, není to má věc. Můžu poradit, pokud se zeptají, ale pokud ne, tak je dokonce v tom, co se mi nelíbí, podpořím, protože vím, že jen vlastní zkušenost je zavede do poznání, které se já snažím marně vnutit. Tyto ženské postoje trénujeme v KRUHU, i tobě pomůže. V KRUHU přestaneš o všem přemýšlet, ale začneš prakticky se změnou sebe….

A začni užívat to, co je doporučeno u endometriozy. Pomůžeš podporou těla i tomu, že víc pochopíš a posuneš se…

s láskou tvoje Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře