Dotaz

Dobrý den,

Jsem drevo, prochazim kurzem tolerovat je laska, dava mi to smysl,  jen nekterym vecem nerozumim. casto se to ve mne pre. Dceri byla diagnostikovana epilepsie. Ja jeji mala zahledeni prisuzovala tomu, ze treba dcera “neco” vidi, ze to casem vymizí, manžel trval na vyšetření a eeg ukazalo vyboje 2-3sekundy (pry lehka forma) a dle dr. je nutno podavat leky. znela take rozumne, pochopitelne, ale po tom co uz vim me napada jake jsou negativni ucinky leku atd…zajimalo by mě čím jsem si tuto nemoc u dcerky přivolala. kdyz jsi najdu epilepsii v duchovnich pricinach nemoci, vykladu moc nerozumim… Souvisí to s mym problémem s hranicemi a duslednosti u deti ktere ted resim? jak dceru vhodne podpořit prirodne? dekuji moc

Odpověď

Dobrý den,

děkuju za dotaz i za komentář k členské sekci Tolerovat je láska, má to smysl…

Nemoci dětí do šesti (často až do deseti) let, jsou odrazem nevyřešených výzev matky. Je samozřejmě jasné, že i samo dítě jako duše si nese své výzvy, ale ty vždy korespondují s výzvami rodu, kam se narodila. Z nějakého důvodu to potřebuje i vaše dcera.

Přečtěte si článek o očkování, je tam sdílený příběh, který je možná totožný s vaším. Jde totiž o to, že na děti se navalují tak nesmyslné léčebné postupy – ATB místo aby se posílila jejich imunita, antihistaminika na alergie, kortikoidy na vyrážky a ekzémy, masivní povinné očkování,…., že je s podivem, že to děti vůbec zvládají. Proto především přemýšlejte, co má vaše dcera za sebou, jak je zdravá či nemocná, kolik čeho u lékařů prodělala, protože to je základ, od kterého se odpíchnete při léčení.

Poslechněte si video Léky na psychiku dětí a přečtěte článek Jak můžou psychiatrické léky zabít vaše dítě, je to šílené, ale sama jsem si touto cestou prošla, vím, jaký strach zažíváte, ale také vím, že to jde vyřešit. Čtěte. 

Vaší dceři bych doporučila dávat:

ProbioBalance 6 denně, protože probiotika mají velmi výrazný vliv na psychiku dětí + Noni 3 lžíce, pokud by měla nějaké jiné nemoce nebo cokoliv, co bych měla vědět, ozvěte se.

Vše si pořídíte v empatia shopu.

Jako člen Calivita budete mít pak možnost spojit se s lékaře CaliVity, který vám pomůže, jak dál a jak postupovat, můžete zvolit i formu konzultace, pokud chcete chemii vyhodit do koše.

V každém případě ze stravy vyloučit sladkosti, cukr, mléčné výrobky (nechat pouze kozí a nepasterizované), bílou mouku. Vařit a jíst zdravě – viz zásady zdravého stravování.

Dceři bych přidala vitamín C, multivitamín nebo cokoliv dalšího na imunitu.

Své výzvy jste si v Tolerovat je láska našla, takže víte, že vaším úkolem je změkčovat, nelpět si zatvrzele na svých názorech, a hledat pozitivní přístup k životu, věnovat se sobě a partnera dát na první místo ve svém životě. Vypadá to, že patříte mezi tzv. supermatky :-D, které odložily partnera na druhou kolej a výchovu převzaly do svých rukou – tzv. volná výchova bez přítomnosti otce, bez toho, aniž by on mohl cokoliv svého k tomu říci a vyjádřit se. Pokud to tak je, obraťte se k němu, požádejte ho o pomoc, začněte s ním jednat jako se skutečným partnerem, který má co mluvit do výchovy dětí. 

Epilepsie vaší dcery ukazuje na přetlak nespokojenosti ve vás, kdy neumíte sdělit, co potřebujete, odmítáte přijmout jiný názor k tomu, o čem jste přesvědčená, že je správně, a tak se zlobíte, vnitřně bubláte a možná čas od času bouchnete jako papiňák. Problém je v neschopnosti mluvit o tom, co se vám nelbíí, z čeho máte strach, jaké máte obavy. Myslíte si, že zlost je špatná emoce. 

Běžte si projít kurz Žena je láska zdarma a pracujte na svém ženství…

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?