Dotaz

Ahoj Miluška,
prosím o radu, či sa dá vyriešiť hernia u šesť ročného chlapca, ktorý ju má na brušku od narodenia. Našla som tu tvoje rady ale skôr pre dospelých. Ako sa k tomu má postaviť dieťa, ako má vedieť odpustiť minulosť, on toto vôbec nerieši. Aké prírpodné riešenie by si navrhla?

Keď som bola tehotná, tak sa mi rozpadlo manželstvo, exmanžel si našiel inú a ja som to veľmi ťažko prežívala s dieťatkom v brušku, s ďalšími dvoma deťmi doma a bez strechy nad hlavou. Som si vedomá, že to má kvôli mne, kvôli tým pocitom, ktoré som vtedy mala. Ďakujem za každú odpoveď. S láskou Iva.

Odpověď

Ahoj ivo, určitě sis přečetla odpověď na dotaz: Proč má nemoc dítěte do šesti let příčinu v matce i o duchovní příčině kýly.  Dítě si vybere rodiče, matku přesně takovou proto, že jeho dušička ví, co bude matka řešit a co nebude zvládat, a ví, že skrze ní přijde k nemoci a vzorcům a bude dělat chyby,… aby mělo co v dospělosti řešit. Nemoci dětí se máme snažit vztáhnout na sebe, podle duchovní příčiny nemoci se snažit o změnu, a naše děti jen tělesně podpořit. Krásně to sedí i u vás! Ty jsi 4 Dřevo, kam patří orgány játra a žlučník (viz energetická růžice) a jejich hlavní duchovní poselství je učit se být spokojená s tím, co máš, učit se pracovat s emocemi rozčilování a vzteku. Tvůj syn je 6 Kov, takže je tvůj učitel, je mezi vámi vztah kontroly – ovládání. Energie od něj plyne k tobě, ale pokud ty jako příjemce energie jsi vysátá, tak čerpáš příliš mnoho a vysáváš tím i jeho.  Máš izolovanou sedmičku, izolovanou devítku, takže vůbec neiumíš mluvit o tom, co cítíš, uzavíráš v sobě emoce nespokojennosti v sobě a tím v tobě vzniká přetlak a jsme u kýly!Jsi velmi přecitlivělá (máš dvě dvojky), takže si myslíš, že bys tím, že řekneš něco, co se ti nelíbí, tak zraníš druhého člověka, ale cokoliv cítíš, můžeš sdělit, je otázkou jak. To je třeba se učit a tím zvládat duchovní změnu sebe, co ti ukazuje nemoc syna. Tvůj syn má tři dvojky, takže je ještě citlivější než ty, navíc má šestku, číslo harmonie, takže pro něj je pohoda a harmonické vztahy na prvním místě. Ty jsi ta, která ho bude učit, inspirovat, ukazovat mu, jak má on se svou citlivostí pracovat – jak má sdělovat své pocity, jak říkat, co se mu líbí a co se mu nelíbí, jak otevírat svou konzervu 6 uzavřeného Kovu a to jen tak, že to budeš dělat a on to na tobě uvidí. Hezká škola vás obou, co? Ber to s lehkostí a hrou, protože o tom život je 🙂 Zapoj se do Tolerovat je láska, ať se naučíš pracovat se svými životními emocemi. Postupuj svou ženskou cestou,  jsi dobře v Žena je láska, protože se potřebuješ naučit komuniikovat žensky, pomocí svých pocitů. Přečti si článek: Je těžké mluvit o tom, co cítím a podívej se na videa KLUBU Žena je láska, jsou tam témata komunikace – příběhy i záznamy webinářů, nebo si pořiď knížku Žena je láska nebo si utvrď své sebevědomí a sebelásku ve výzvě Jsem skvělá žena, jsou uvnitř kromě výzvy desítky videí na různá ženská témata, i na komunikaci.  Všechno tu leží, aby ti to pomohlo, stačí začít… Tobě bych doporučila udělat si jaterní kůru (Silymarin + Nopalin + Lecitin) a synkovi bych dávala! (přečti si doporučení na léčbu kýly) Green Health – vojtěška – lucerna – 1-1-1 na lačno – odkyseluje, regeneruje + Organic Noni 3 polévkové lžíce – zacelí tkáně – dlouhodobě. K produktům se dostaneš tady, je tam info jak se stát členem CV i v jiných zemích. Snaž se o zdravé stravování, především žádné cukry, slazené mléčné výrobky nebo bílé pečivo, to překyseluje a zhoršuje hojení, zvyšuje zánět. Všechno zvládneš! s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?