Dotaz

Dobrý den,

druhým rokem, po porodu dcery, řeším ztrátu libida a hyperprolaktinémii. Doktor nasadil léky, které zatím, brát nechci, a chci to zkusit řešit přírodní cestou . Samozřejmě, vytížení pracovní a starání se o tři děti, tomu noc také nepřidá…

Můžete mi prosím, poradit, které s Vašich léků mám zakoupit, abych se cítila, líp ?. Děkuji.

S přátelským pozdravem Michaela Vincencová

Odpověď

Dobrý den,

vysoká hladina prolaktinu úzce souvisí se ztrátou libida na duchovní úrovni, protože jde o přílišné zaměření se na děti a odstavení sebe, své radosti a sexuálního napojení na muže. Takže při hledání důvodu je potřeba se zaměřit na oblast ženství, partnerství a dětí, postavit sama sebe na první místo a neotročit pro děti, postavit vedle sebe muže a dát mu hned za sebou tu největší důležitost. Děti přichází a odchází a jen našimi životy a partnerstvím prochází, na prvním místě jsme my, na druhém partnerství a poté děti.

Vy na vztazích příliš lpíte, přečtěte si o svém dni narození, čtěte především čemu je třeba se učit, slabiny, to jsou výzvy, ukazatele, kudy se měnit. Navíc máte plnou rovinu odhodlání, což je velmi silná mužská aktivní roviny, spousta energie a tlačení na sebe, na výkon, na druhé, aby vše bylo tak, jak si představujete. Tím tlakem v sobě hasíte svou radost, vášeň pro život, nadšení, oheň v sobě. A přitom radost je pro vás základní životní esence, která vás nabíjí, kterou je třeba hledat a žít – jste totiž 9 Oheň. Úkolem lidí Ohně je „jen“ svítit, jen inspirovat, jen hořet – hořet pro svůj život, pro to, co oni milují, inspirovat tím, co milují dělat. Dusí je to, pokud se snaží, aby druzí měli skvělé životy, vměšuje se, páchá dobro, stále něco druhým radí, co mají a nemají dělat. Na jednu stranu to druhé otravuje a vůbec to od nich nepřijímají, tím oni víc a víc tlačí a víc a víc se vysilují stálou starostí o ty druhé. Jediné, co musí Ohně dělat, je zářit pro sebe.

Program pro váš prvek a základní životní úkol je Radovat se je láska, doporučuji projít, tam nejen vše pochopíte, ale najdete praktické nástroje, jak své nastavení změnit.

Dalším uhašením sama sebe je ztráta libida. Jste tak zaměřená na děti, že jste úplně ztratila sama sebe, svou vášeň, touhu, oheň v sobě. Podívejte se na kurz pro ženy zdarma Žena je láska, tam najdete první kroky pasivního vědomého ženství směřující k sobě a k partnerovi. Poslechněte si videa o dětech nebo všechna další. Podívejte se na články a videa Návratů a budu se na vás těšit v KRUHU Žena je láska, kde jdeme cestou především samy k sobě.

Problémy s hormony mohou způsobovat užívané hormony na něco jiného, tak snad neužíváte hormonální antikoncepci ani hormony na štítnou žlázu, a věřím, že pokud byste měla nějaké další zdravotní potíže, že byste mi to napsala tak, jak to píšu na stránce poradny, pokud nenapsala, tak mi to prosím dopište mailem, ať je obraz cesty ven přesný, děkuji.

Je třeba srovnat psychiku, protože hormonální systém úzce souvisí s nervovým. Doporučuji užívat toto:

Vitamin E 1-1-1 + Stress Management B komplex 1-1-1 + Organic Noni 3 polévkové lžíce na srovnání rozhozeného systému a na rychlejší „pochopení“ a uvolnění vzorců

Můžete si vše pořídit přes tento link, náš shop, díky tomu se dostanete do naší skupiny a získáte naši podporu a pomoc, vstup do uzavřených skupin pro víc informací a sdílení.

Takto užívat 3 měsíce, mělo by se to srovnat, a pak bychom mohly více pozornosti věnovat chuti na milování, ale věřím, že to přijde samo sebou….

Stravu je třeba sladit se svou krevní skupinou, určitě vyřadit mínusové potraviny, cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky kromě kysaných, vynechat uzeniny a maso, vaše cesta je vegetariánská.

Najděte si něco, co milujete dělat a do toho se vrhněte, děti se přirozeně přidají. Pokud vám to dává smysl, prostě začněte, jsem tu pro vás ♡

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vitamin E: Vitamin věčného mládí
Vitamin E: Vitamin věčného mládí

Vitamin E, který se také často označuje jako vitamin věčného mládí, má na naše tělo několik příznivých účinků. Chrání cenné mastné kyseliny před volnými radikály, které je poškozují (je tedy silným antioxidantem), a tak přispívá k udržení zdraví a mládí našich buněk, kůže, nervového a oběhového systému.

Detail produktu

Komentáře