Hypotyreoza, průjmy, záněty.

3. 10. 2021

Dotaz

Ahoj Miluško,

ráda bych znala tvůj názor na me zdravotní problémy a celostní přístup.

Upozorňuji, že jsem krevní skupina 0. Od dětství jsem měla hypotyreozu, po porodu zhoršení nyní zlepšení bez medikace. Co mě jeste trápí jsou záněty moc. cest – objednala jsem si vojtesku, AC Zymes vitamín C, poslední týdny se mi neobjevil problém. Mám však teď problém s úpornymi průjmy a vaginálním vytokem. Trpěla jsem na tyto problémy dříve a teď se mi vrátili. Kourim, k večeru si dávám pivo. Mléčné výrobky se snažím vynechat stejně jako sladké. Ale stále beze změny , hlavně průjmy a výtok. Doporučila bys mi nějaké doplňky a dávkování na mě problémy. Jsem teď sama bez partnera, 2 deti stěhují se do vlastního bydlení. Děkuji za informaci a přeji krásný den.

Odpověď

Ahoj!

Určitě jsme to už spolu řešily a určitě znáš své výzvy a životní úkoly, jen to poskládám, abys to uviděla taky…

Jsi neskutečně silná energie – krevní skupina O, dvě plné roviny dovednosti a energie, 4 Dřevo. Je to síla neskutečná.  Přečti si o svém dni narození a čti si především negativa – výzvy, možná hned uvidíš blok, který tě brzdí a tvoří nemoc a uvidíš tak i cestu ke změně. Nemáš ani dvojku ani šestku, tudíž žádnou ženskou energii, kterou potřebuješ do svého života vtahovat, vědomě se učit fungovat žensky, není ti to vlastní, učit se naslouchat, být v partnerství pasivní, dovolit jemu, aby se postaral a nemít k tomu žádné poznámky ani rady a výhrady, prostě prakticky žít ženskou energii. Bez partnera se to lze učit taky, máš kolem sebe jistě spoustu mužů, se kterými to lze trénovat. Nemyslím tím ale muže v práci, práce je pro tebe jako posilovna, kde máš vybíjet mužskou energii v sobě, takže v práci buď tím, kým jsi, opravdu aktivně vybíjej a funguj tak, jak to v tobě je, v mužské energii ti jde být snadno…

Možná je zádrhel v rovnováze, kterou jsi zatím nenašla, možná ti nejde být v práci chlapem a doma ženou, ale jiná cesta pro tebe není. Ty potřebuješ pracovat do roztrhání těla, organizovat svůj čas, dělat něco rukama, fyzicky pracovat, ideálně kombinovat fyzickou práci a podnikání, vlastní firmu, velký projekt. Pokud nemáš takovou práci, je třeba se fyzicky denně odrovnat třeba v posilovně nebo při jakémkoliv jiném sportu, ale tvrdém, až z tebe poteče pot, žádná joga nebo něco podobného. Je to cesta, jak ze sebe dostaneš mužskou energii, která brání mužům, aby k tobě přišli a aby o tebe jako o ženu pečovali, protože v tobě vidí soupeře, druhého chlapa, který si vystačí sám. Bez předchozího vybití nedoplníš ženskou energii, můžeš se snažit jak chceš, ale pokud jsi plná mužské energie, není místo na tu ženskou, takže nejdřív ven tu mužskou aktivitou, a pak při odpočinku, relaxaci, nicnedělání se jen rozhlížet a vnímat muže kolem sebe, a pasivně lákat.

Pokud se podíváš na energetickou růžici, vidíš směr toku energií. Ty jsi 4 Dřevo, hlavní orgány jsou játra, která symbolizují naši energii, kterou dáváme do životního úkolu a životních cílů, a žlučník spokojenost s tím, co máme. Pokud máš játra v pořádku, předávají energii Ohni, srdci, který je radostí a motorem. Pokud nemáš, pak nejenže nedávají dost energie srdci a přichází příznaky demineralizace ve formě psychických potíží, stresů a strachů, ale odebírají energii Vodě, kam patří močový měchýř a ledviny (a pohlavní orgány). Díky nerealizaci své silné energie jsi nespokojená v partnerství a ženství, záněty močových cest a výtoky jsou projevem. A průjem jen potvrzení toho, že cestou tvrdé práce a tvrdé aktivity se ti jít nechce, tak to pouštíš „nestrávené“.

Doporučila bych ti toto:

Nopalin 2-2-2 na podporu žlučníku a jater a eliminaci průjmů + AC Zymes 2-2-2 na záněty sliznic + Evening Primrose Oil – pupalka proti zánětům 1-1-1 + Paraprotex 2-2-2 proti plísním a přemnoženým parazitům + Silymarin Plus 2 po obědě a 2 před spaním na podporu jater

Takto 3 měsíce

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

A na jaře bych si dala klasickou jaterní kůru a řádně podpořila tvůj základní životní orgán.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře

Andrea Zavodna
29. 12. 2021

Ahoj Milusko, psala jsem i do poradny, ale lepší bude napsat odpověď sem. Stále mě trápí vytok po menstruaci každý měsíc, ačkoliv 3 měsíce užívám doporučené výrobky. Silimarius plus jsem z důvodu finančních neobjednala. Mám silnou energii, ale také jsem sama na 2 deti, plus mam časově náročnou práci tudíž nemám pocit, že bych se nevybijela. Večer si obvykle i zacvičim. Začínám z toho být trochu zoufalá, kde mám zabrat, aby se mi projevy výtoku neobjevovali. Opravdu mě to hodně trápí a hledat si s tímto nového partnera na sebevědomí nepřida. Díky moc A.

Miluška Matoušová
4. 1. 2022

Ahoj Andreo, zřejmě to není normální „nemoc“, která přijde a za 3 měsíce přírodního léčení se jí zbavíme, jde o vleklý problém, který bude zřejmě trvat delší dobu, než odejde, pokračovala bych stejně dál 🙂