Dotaz

Dobrý den,

mám tatínka, který onemocněl infekční endokarditidou, je v nemocnici a perou do něho už měsíc antibiotika, lepší se mu to, bakterie ustupuje, ale je stále slabý a odmítá jíst, že prý mu to nechutná a ani mu to nejde polknout. Dělali mu sondu jícnem ke srdci, jelikož má operované srdce a má umělou chlopeň a tam ta bakterie byla, nebo ještě trochu asi je. A jelikož je jeho tělo zaplaveno antibiotikama, tak bych se chtěla zeptat, jak mu pomoci, aby se dal zase do pořádku, aby nebyl tak slabý a zase mu chutnalo jíst. nejlepší by bylo něco, co je v tekutém stavu, protože ty tabletky mi nespolkne.

Děkuji mockrát za radu

Sainerová Lucie

Odpověď

Dobrý den,

důležité je po tak razantní léčbě antibiotiky obnovit střevní mikroflóru, dávejte mu AC zymes PLUS 2-2-2 před jídlem cca 10 minut, jsou to tobolky, pokud nepolkne, můžete vysypat na lžičku s trochou vody a zapít. Určitě alespoň 3 balení za sebou takto, pak bych dala 1-1-1.

Popíjet Liquid Chlorophyll – čistí krev, odvádí toxiny z těla, 3 lžičky denně, vždy naředit do sklenice vody a vypít.

Na lepší regeneraci a chuť k jídlu, povzbuzení organismu a jako silný antioxidant  Zenthonik  3×1 lžíce denně + Noni – regeneruje, rozvolňuje tkáně, protizánětlivé, působí i od bolesti, pomůže harmonizovat psychiku a tím podpoří samouzdravné procesy, 3×1 lžíce denně.

Až se trochu zotaví a nebude problém s užíváním léků, určitě přidejte Omegu 3×1 a C1000– 2-1-0 (céčko můžete zvolit i tekuté). Velmi vhodný by byl i koenzym, přečtěte si o jeho účincích.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pokud bude chtít, dejte mu přečíst o srdci a na Akademii celostního zdraví Radovat je láska, který je o srdíčku.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla
Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla

Mega CoQ10 Plus, přípravek s vysokou dávkou CoQ10, který je tvořen antioxidačním triem betakaroten – vitamin E – selen, doporučujeme jak pro prevenci, tak jako doplněk k terapii. Díky užívání vysokých dávek CoQ10 budete mít nejen pocit, že sršíte energií, ale také to může přispět k normalizaci vašeho krevního tlaku, k udržení zdraví vašeho srdce a očí, zachování vašich mentálních schopností a může dojít i k výraznému zlepšení při prevenci záchvatů migrény a zvýšení vaší potence.*

Detail produktu

Komentáře