Dotaz

Dobrý den.
Jsem profesionální sportovec-atlet, a naše tréninky jsou 6 dnů v týdnů a velmi náročné, citím si po nich velmi unavený a zesláblý. Na internetu jsem četl o biogenerátorech, které pozitivně podporují organismus, u vás jsem našel „Nilský kříž“, tak bych se vás rád zeptal, jestli jeho stálým nošením se dá zlepšit stav organismu a regenerace??Jsem Vodnář, tak jestli náhodou nepřichází v úvahu nosit třeba i nějaký kámen mého znamení??? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
energii je třeba jistě dodávat, obzvlášť pokud je takový výdej, jako u vás. Ale! Nezapomínejme však, že pokud se tělo dobíjí energií, je to dobré, ale aby fungovalo, potřebuje výživu, aby mělo s čím fungovat. Energie bez výživy je jako šéf bez dělníků. Nic nezmůže. Takže určitě nějaký dobíječ energie by byl pro vás vhodný, je v podstatě jedno, který si vyberete. Máme velmi dobré zkušenosti s BioHarmonexem, což je osobní harmonizér, pracující na principu magnetické rezonance. Je to malá osobní krabička, která má asi 20 programů, které můžete dle libosti a potřeby střídat. Působí tak, že vaše buňky, které z nějakého důvodu nepracují dobře nebo jsou oslabené. Má ji vyzkoušeno dost sportovců a shodují se v tom, že nepřichází žádná únava, je větší výkonnost, případné přetažení či bolístky rychle mizí.  Berte svůj stav tak, že jste „vycuclý“ a potřebujete svůj organismus doplnit životně důležitými látkami, jsou to tzv. esenciální živiny, které jsou stavebními kameny v našem organismu a jejichž zásoba během života klesá a současně v příjmu s potravou není možné je dostatečně doplnit (Evropan přijímá 50% vitamínů a 40% minerálů celý svůj život!!!). Proto každý člověk, obzvláště ten, který hodně vydává, by měl doplňovat svou denní dávku pravidelným přísunem PŘÍRODNÍCH vitamínů a minerálů. To je velmi důležité si uvědomit.
Vám bych doporučovala:
Energy&Memory – je to preparát obsahující nenasycené mastné kyseliny a speciálně sestavené vitamíny a výtažky z bylin, které podporují vitalitu, obnovu sil organismu, soustředění a bdělost. Dávkování 1-1-0.
Super Soya Lecithin – je to součást našich cév, je zodpovědný za stav našich měkkých tkání a mozkových buněk, odpovídá za dobré prokrvování a regeneraci organismu, je skvělý na obnovu sil člověka, působí proti únavě. Teď byste měl užívat 3-3-3, po měsíci snížit, ale zůstat trvale na 3 denně.
Super Mega 50 – je to silný multivitamín a multiminerál, který obsahuje vše, co potřebujete, užívat trvale 1 kapsli denně minimálně – podle pocitu a svého stavu.
C 1000 – nejsilnější antioxidant je třeba užívat minimálně 1 kapsli denně (při zátěži, v oslabení, při nemoci až 20 denně – nemůžete se předávkovat, je to přírodní preparát, pokud ho tělo nespotřebuje, vyčůráte ho).
Jinak pro Vodnáře je z kamenů vhodný diamant, opál, akvamarin a safír, takže ten do kapsy. Ale věřte mi, jen energií to nespravíte, jste trojjediný – duše, mysl i tělo. Takže pracovat na všem.
Krásný den plný energie.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře