Dotaz

Dobrý den,

před měsícem se mi udělala malá vyrážka na vnitřní straně stehna, které jsme moc nevěnovala pozornost. Svědila, ale v podstatě mě neobtěžovala. Vyrážka se nakonec rozlezla po celém těle, nejvíce mám zasažené břicho, prsa, stehna, teď už i záda, ruce, vlastně jediné místo čisté je obličej. Vyrážka je odporná, shluky rudých bolestivých ložisek, neskutečně pálí, je extrémně svědivá, bolí mě úplně všechno a pomalu mě vyřazuje z běžného života, dělá mi problém se obléct, ohnout prostě hrozný! Už ani nemůžu spát, pořád se jen drbu, nemůžu na ní ležet prostě nic.

U lékařky sem byla a neví si rady a poslala mě na kožní, které taky nemůžu sehnat. Prostě sranda!

Jinak tuším, že mi tělo říká, že už má všeho dost. Jsem vlastně 15 let troska, nejdřív mi umřel brácha, pak táta, a nakonec teď v březnu maminka, všechny moje milované jsme viděla umírat. Ale to mě neomlouvá jak se k době chovám, nechuť žít, nespokojenost, pořád výčitky co sem měla nebo neměla udělat. Za několik let jsme se dostala na 130 kilo, denně piju 2 lahve vína, o zdravé stravě nemluvím. Chci začít znova ještě to zkusit a začít se k sobě chovat lépe ale nevím vůbec kde začít.

Úplným zázrakem jsme našla Vaše stránky. Mám začít s půstem? Taky by mě zajímal ten filtr na vodu, kdysi jsem držívala půsty a pila destilovanou vodu z lékárny, je to totéž?

Jestli si na mě uděláte čas, a napíšete budu Vám nesmírně vděčná.

Moc předem děkuji.

Jsem s úctou k tomu co děláte.

Odpověď

Dobrý den,

nevím, zda kromě vyrážky netrpíte nějakými dalšími zdravotními problémy, užíváte na něco léky, jste po nějaké operaci, budu předpokládat, že ne, když jste to nenapsala…

Vyrážka, která svědí, je důrazné upozornění těla na něco, co v sobě zadržujete. Ve vašem případě jsou to emoce. Máte totiž tři sedmičky a plnou rovinu energie, což je taková nálož emocí, které se tlačí ven. Navíc jste silná energie 5 Země, kam patří orgány slinivka, slezina a žaludek, orgány přijímání a zpracovávání toho, co k vám přichází. Vypadá to, že jste plná emocí, se kterými si nevíte rady, nedokážete je vykomunikovat – jedna jednička, nedokážete říci slovy, co cítíte, máte velký ohled na druhé – jedna dvojka, a tak ve vás vše zůstává, bublá a dere se ven kůží jako velká nespokojenost. Neumíte pracovat s negativními emocemi. Jste jako uzavřený papiňák, ve kterém vše bublá a tlačí se, a když už je to neudržitelné, bouchá to ven a to tak, že druzí nechápou, nerozumí. Z toho také vyplývá vaše nadváha. Ta souvisí s nežitím svého životního úkolu – přijímat věci tak, jak jsou, brát si to, co mi prospívá a zbytek vypustit.

Program pro váš prvek a váš životní úkol je Přijímat je láska, projděte si videa zdarma a členskou sekci, tam pochopíte nejen výzvy vaší duše, ale i jak změnit vzorce v hlavě a starat se o své základní životní orgány na úrovni těla.

Začala bych očistou a to podle období – viz energetická růžice, a postupně spravovala jednotlivé orgánové skupiny, dělala si očisty a současně podporovala tělo živinami, protože potřebujete živit své buňky, nadváha je většinou nedostatek živin a strádání buněk, protože nadváha souvisí s neláskou a nedostatečným plněním sama sebe.

Teď v akutní fázi překyselení a vyrážky je třeba spravit tento akutní stav, a až vyrážka přejde, tak se dát do očisty a hubnutí. To se mi ozvete, až to přejde, a nastavíme přesnou kůru.

Teď na akutní stav doporučuji toto:

vojtěška Green Health na zklidnění vyrážky a odkyselení 2-2-2 zapít Liquid Chlorophyll – do sklenice 1 lžíci

+ C 1000 2-2-0 + Power Mins 1-1-1 po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

K tomu nutná změna stravy – vyřadit vše, co víte, že vám neprospívá, rozhodně cukr, sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky kromě kysaných, maso kromě ryb. Doporučuji začít se stravou podle článku Jak jsme zhubli za rok 15 kilo, po 3 měsících se  uvidí, jak se váha hýbne, pak bychom buď pokračovaly nebo nastavily jiný způsob. Pokud byste znala svou krevní skupinu, bylo by to nejlepší…

Aquarion by mohl nahradit vojtěšku s chlorophyllem, ale ne teď v akutní fázi, ale později. Vše o něm je tady.

Předpokládám, že za měsíc bude po vyrážce, a pak se mi ozvěte na mail, nastavíme další cestu.

Prostě začněte ♡

s láskou a díky vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře