Dotaz

Dobrý den, prosím o radu.

Už dlouhodobě krvácím je to už více jak půl roku. Myslela jsem si, že se čistím a že to tak má být, ale jelikož už je to takto dlouho, tak jsem se před pár dny rozhodla navštívit gynekologa, který mi dal hodně silné hormony, protože potřebuje aby se mi zastaviko krvácení a mohl mi udělat vyšetření. Vím, že je to špatně, tak jsem okamžitě vyhledala bylinkáře, který mi dal čaj, jenže dle něj mi měl už nyní zabrat strašně jsem tomu věřila, ale stále nic. 🙁 krvácení je povětšinou opravdu silné, takže už mi není moc dobře. Jen bych chtěla dodat, že ten půl rok jsem se snažila sama brát nějaké bylinky, babské rady a nic nezabralo. Jsem už z toho zoufalá. Opravdu se snažím předejít těm hormonům, ale přecejen se bojím o své zdraví a byla bych ráda kdyby mi lékařka mohla udélat vyšetření.

Neměli byste pro mě nejakou radu? Dočetla jsem se o krvácení mimo cyklus, ale s partnerem jsem spokojená. Muselo by být něco leda z minulosti, ale necítím v tomto ohledu problém.

Odpověď

Dobrý den,

je dobře, že se chcete vyléčit přírodně, ale bylinky jen formou čaje jsou na to slabé. Na úpravu hormonálního cyklu je Noni, je to džus z léčivého ovoce, který harmonizuje hormonální systém, uvádí ho do rovnováhy, upravuje cyklus, dávkování 3 polévkové lžíce denně

Evening Primrose Oil – pupalkový olej, který je zdrojem rostlinných hormonů a stabilizuje hormonální systém ženy, dávkování 1-1-1 po jídle.

Přidala bych Green Health – vojtěšku, která je plná živin a pro svůj obsah vitamínu K je doporučována lidem se špatnou srážlivostí krve (když např. často krvácejí z nosu), dávkování 2-2-2 10 min před jídlem

Pokud je krvácení už dlouhodobé, jste unavená, vyčerpaná, přidejte si železo, ale ne to chemické z lékárny, ale přírodní v chelátové vazbě Iron PLUS, stačí jednorázově využívat jedno balení a železo bude v normálu.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vy jste energie Ohně, což je nejaktivnější energie a vaším životním úkolem je učit se radovat, krvácením z duchovního pohledu znamená, že někde ztrácíte radost. Podívejte se na duchovní příčinu menstruačních problémů.

Podívejte se na videa Radovat se je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Máte dvě izolované jedničky, tedy neumíte sdělovat své pocity, držíte vše uvnitř, nevyjádříte své starosti, smutky a obavy, a často se jen něco domýšlíte, vytváříte si v hlavě. Máte osmičku, tedy tendence vidět věci negativně, černě, je to pro vás výzva k pozitivnímu přístupu k životu.

Podívejte se na kurz Žena je láska zdarma, protože nějaká souvislost s vaším partnerství s poruchou menstruačního cyklu tady určitě bude. Třeba o malé sebelásce a kritičnosti vůči sobě, přidejte se do KRUHU Žena je láska.

Všechno zvládnete!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře