Dotaz

Dobrý den,

obracím se na Vás na základě telefonického rozhovoru o radu a pomoc ohledně nynějších bolestí kloubů. Nevím zda se jedná o autoimutní onemocnění, uz lékaře jsem nebyla a po zkušenostech , kdy na záněty předepisují antibiotika ani nechci jít. Popíši Vám celý průběh mých zánětů.

V říjnu 2018 zánět trojklaného nervu (bolesti hlavy)- antibiotika, v únoru vytržení zubu stoličky – antibiotika. Rovněž jsem proděla chřipku. V březnu 2019 po lymfatické masaáži bolesti všech kloubů a svalů. Od lékaře opět antibiotika. V 17 letech jsem proděla revnmatickou horečku. Co se týká kloubů až do lymfatické masáže jsem byla bez bolesti. Jsem jak v bludném kruhu. Chtěla bych konečně vystoupit z tohoto bludného kruhu a pochopit co mi nemoc přináší, uvědomit si její poselství, uvědomit a přijmout co dělám špatně a za nemoc poděkovat.

Moje manželství není ideální, já jdu do prava a manžel do leva. Uznává jenom lékaře. Téměř 25 let jsem pracovala s lidmi, nejprv na dávkách státní sociální podpory po té jako inspektor (stresová práce). Chtěla bych Vás požádat o rozbor, důvod onemocnění a vyšetření z živé kapky krve.

Mám velký zájem se zúčastnit Vašich kurzů, hledat souvistosti mezi duší a tělem. Vím, že máte hodně kurzů, prosím o určení začátku. Věřím v boha. Snažím se odpouštět, děkuji za Vaše videa. Nyní piji bylinkové čaje (dna, ledviny), užívám strong, vojtěšku s hořčíkem a MSM. Moje přání je vyléčit se přírodní cestou.

Děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den Alenko,

mám radost, že chceš vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a pracovat na sobě, léčit se přírodně. Máš pravdu, cesta od jedněch antibiotik k druhým nikam nevede a příčiny se jen zhoršují.

Přečti si o přírodním léčení

Vojtěšku po 3 měsících je potřeba vysadit a místo ní popíjej Liquid Chlorophyll 3 lžičky do 1,5 l vody během dne. Určitě je potřeba osídlit sliznice tlustého střeva kvalitními probiotiky, protože po tom množství antibiotik jsou sliznice holé, takže AC zymes PLUS 2-2-2. Udělej si jaterní kůru Silymarin 2-2 a Super soya lecithin 3-3-3, je ještě jejich období. Přečti si o játrech a jejich signálech tady.

Takto bych pokračovala 3 měsíce a můžeme se pak domluvit dále.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Přidej se do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ty jsi energie Ohně, krevní skupina 0 s rovinou odhodlání, tedy máš hodně aktivní, tlačící, mužské energie, kterou nedokážeš správně ventilovat.

Dobře jsi začala kurzem Žena je láska, který je zdarma, protože problémy s klouby ukazují na naši zatuhlost v postoji a názorech. Můžeš si dále vybrat kurz – Radovat se je láska, který je o tvém prvku Oheň a životním úkolu naučit se radovat ze všeho, co ke mně přichází a pochopit to jako výzvu pro svou změnu. Začni se stravovat podle své krevní skupiny 0.

Skládej pomalu informace pro sebe, buď trpělivá, nechtěj mít vše rychle vyřešeno, netlač, změkčuj své postoje, pracuj na své ženské cestě. Zvládneš to!

Kdyby něco, jsem tady.

S láskou  Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky
Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky

Sójový lecitin pomáhá zachovat zdravou hladinu krevních tuků a zdravý krevní oběh a také chrání játra a podporuje jejich činnost. Lecitin hraje významnou roli při podpoře mentální svěžesti, koncentrace a při procesech učení a také v boji proti poklesu mentálních schopností. Je rovněž považován za lipotropní látku (která pomáhá rozkládat tuky). Pro trojnásobný účinek si zvolte Triple-Potency Lecithin!

Detail produktu

Komentáře