Dotaz

Manžel mě po 14 letech teď na vánoce opustil kvůli 2 roky ochrnutému po mozkové příhodě a již dospělému synovi z prvního manželství . Měla jsem si vybrat, buď on nebo syn. Můj syn rehabilituje se skvělými výsledky. Manžel ho viní z rozpadu manželství. Bohužel veškeré prosby a kompromisy odmítl. Jelikož jsem na všechno úplně sama, onemocněla jsem z toho. Především trpí páteř, výřez plotenky. Přidala se autoimunitní onemocnění, štítná žláza a sarkoidóza. Manžel si chce užívat. Věděl, že on je na prvním místě, přesto mu to nestačí. Všechno nebo nic. Syna do ústavu nedám, již se o 20% zlepšil, šanci, aby mohl žít časem sám, mu nevezmu. Hledám v sobě zbytky síly.

Odpověď

Dobrý den,

je důležité vše, co se děje, brát jako příležitost něco pochopit o sobě, život je škola a trénink nás samých, nejsme oběti ničeho zvenku, svůj život si tvoříme sami svými rozhodnutími. Ať už vaše situace vypadá jakkoliv zoufale, je to výzva pro vás změnit něco, začít fungovat jinak. Nic venku, žádné vztahy se nespraví, pokud nespravíme sami sebe. Důležité na tom je nehroutit se a nepoddávat se okolnostem, ale stále vědět tuto základní podstatu našeho bytí tady, pak víte, že nic se nemůže stát špatného nikomu, vám ani těm, které milujete, každý i váš syn prožívá svou školu proto, aby cosi pochopil a následně změnil. Přečtěte si tento článek

Nebudeme řešit vašeho syna ani vašeho muže, jen pár slov. Nezapomínejte, že nelze nikoho před ničím zachránit, lze jen pomoci, pokud si o pomoc řekne a chce ji. Nelze vnucovat nevyžádané rady a někoho vést k pochopení čehokoliv, lze jen inspirovat vlastním příkladem. Proto určitě pomáhejte svému synovi, ale nezapomínejte, že pomoci musíte nejprve sobě, sama cítíte, že pokud padnete a nebudete mít sílu, stejně ničemu a nikomu nepomůžete. Nejprve postavit na první místo sebe a pak ze zbytku sil pomáhat druhým. Pokud mu skutečně chcete pomoci, dejte mu kontakt na stránky empatie, ať si hledá sám, pokud už uviděl důvod, proč byl tak razantně zastaven, ať napíše dotaz do poradny sám za sebe, pokud chce něco pochopit. Pokud ne, pomáhejte, ale nedávejte nevyžádané rady.

Váš muž se cítil po celou dobu vašeho soužití na druhé koleji, ne možná kvůli synovi z prvního manželství, ale kvůli vaší silné mužské energii, váš vztah byl o souboji dvou mužů, kde on – pokud jste se nerozhodla k cílené změně sebe v ženské fungování -, neměl šanci sám s tím cokoliv dělat – máte rovinu energie s vícečetnými sedmičkami a jste silná energie Ohně podle Astrologie 9 Planet. Vaší největší výzvou je ženská komunikace – díky izolované trojce vše máte jen v hlavě, logické argumenty a mužské uvažování,  a díky dvou izolovaným jedničkám nejste schopna vůbec sdělovat své pocity, říkat, co byste ráda a co vám vadí. Možná jste měla pocit, že váš muž všechno ví, že jste mu všechno řekla, ale muži neslyší na mužskou komunikaci, slova vyřčená od ženy mužsky nevnímají… K tomu vám chybí dvojka, takže naslouchání druhému je pro vás něco, co nezvládáte, jste silná, rychlá a žena akce v mužské energii. To bylo třeba změnit, proto přišly události jako problém vašeho syna, který vám ukazuje, jak je možné, aby Vesmír zastavil přílišnou aktivitu, proto vás opustil váš muž, abyste zůstala sama a násilím se dostala do situace, kdy budete muset přiznat slabost, což je ženská energie, kdy budete muset požádat o pomoc, dát najevo, že muže potřebujete, že sama všechno nedokážete… je to tvrdé, ale je to tak.

Sledujte Žena je láska videa, kurz zdarma Žena je láska, čtěte knížku Žena je láska, vstupte v květnu, až ho otevřu, do KRUHU. Potřebujete vedení a pomoc ostatních žen, které už na cestě jsou…

Je vám jasné, že jste se vyčerpala, přetížená štítná žláza totálně vyčerpala celý hormonální systém, nevím, zda užíváte nebo jste užívala nějaké hormony, ale vaše lymfa stojí a vaše imunita se obrátila proti vám. Je třeba vyléčit sebe, postavit se na nohy, požádat o pomoc kohokoliv a dál pomáhat s ohledem na své síly, záda jsou o přetížení, moc jste si naložila, ploténky ukazují na zatvrzelý ženský princip.

Užívejte:

Organic Noni 6 polévkových lžic – na posílení imunity, harmonizaci hormonálního systému, změkčení tkání, spravení psychiky + Super Mega 50 3 denně – silný multivitamín s hodně béčky na doplnění živin + C 1000 2-2-0 + Super Mega Co Q10 1-1-0 na doplnění energie

Vše si pořídíte v empatia shopu

Vašimi nejohroženějšími orgány jsou srdce a tenké střevo – viz energetická růžice, snažte se stravovat striktně podle své krevní skupiny a hledejte radost v každém dni! Program pro vás je Radovat se je láska (otevřený je ale až v období srdce v časném létě, můžete se podívat na videa zdarma).

Pamatujte – nejdřív sobě a pak druhým!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře