Dotaz

Ahoj Miluško,

moc bych Tě chtěla poprosit o Tvůj názor. Prošla jsem kurzy Tolerovat je láska, Radovat se je láska a nyní jsem nově v Kruhu. Jsem nesmírně vděčná, že jsem se k Tobě a Ivanovi dostala. Jste úžasní učitelé a průvodci. Cítím posun a zklidnění. Více vnímám přítomný okamžik.

Také už cítím vděčnost a chválím se za to, že jsem se touto cestou vydala. Znám své výzvy, které se nejvíce týkají projevování svých pocitů, a to nejen vůči partnerovi. Také jde celkově o komunikaci.

Ráda bych věděla, jak to souvisí s mými zdravotními problémy. Po větší fyzické zátěži (třeba několikakilometrová jízda na kole) cítím slabost, někdy i špatně od žaludku. V noci pak srdeční arytmie, které jsou pak spojené s tím, že nemohu spát. Mám nutkání častěji chodit na toaletu – na malou i na velkou. Většinou pak nemohu zhruba 3 hodiny usnout. Děje se tak po půlnoci. Ráno jsem nevyspalá a slabá.
Na dnešek se mi stalo to samé, ale žádná fyzická aktivita se včera nekonala. Byla jsem jen 10 min. v bazénu (ani jsem neplavala, ale hrála si s dětmi) a už po něm mi nebylo dobře. Cítila jsem se hrozně unavená, slabá s pocitem na omdlení.
Také mám často zablokované různé části páteře. Já osobně vidím hlavní problém v oblasti pánve a křížové kosti, od které se odvíjí zbytek páteře. Byla jsem u několika fyzioterapeutů, ale zatím nedošlo po několika měsících cvičení (asi 2 roky) k nápravě. Bedro-kyčlo stehenní sval na jedné straně táhne pánev víc do strany a ta je pořád v nerovnováze.

Podle lékařů špatně vstřebávám hořčík. Už jsem zde měla dotaz na tetanii a záškuby. Na základě doporučení 3 měsíce procházím jaterní kúrou, navíc beru Chlorellu a Ječmen od fy Green Ways (ty beru už rok, tak v nich pokračuji), od Calivity Magnesium, Strong Bones, Soya Lecithin, Liquid Vitamin C a také Ocean 21 (kvůli často studeným končetinám). Předtím jsem zkusila různé bylinky, homeopatika a autopatii.
Přiznám se, že mi dělá problém strava – dle kr. skupiny 0 vypustit obiloviny. Když jsem to zvládla na 2 měsíce úplně bez lepku, žádný náznak zlepšení jsem nezaznamenala. Asi nejsem v této oblasti dostatečně trpělivá a pevná.

Snažím se žensky chválit za každý krůček a nebýt na sebe tak přísná, že tohle jsem ještě nedokázala. Ale občas mi to „leží v žaludku“.

Po vstupu do Kruhu a absolvování Vašich kurzů se více otvírám ostatním lidem a jsem víc upřímná – k nim i sobě. Mám z toho nesmírnou radost.

Za tyhle nádherné pocity a otevření očí vám oběma nepřestanu být nikdy vděčná.

DĚKUJI [:-)]
S láskou

Odpověď

Ahoj Jani!

Je v tobě dlouhodobý pocit nespokojenosti. Díky třem izolovaným jedničkám v sobě držíš veškeré pocity (k tomu přistupuje i energie 1 Vody, která velmi těžce sděluje, co jí vadí a štve), máš dojem, že musíš vše udělat pro druhé, podřídit se, postarat se nejprve o ty druhé a potom o sebe – dvě šestky. Udržet rovnováhu mezi láskou k sobě a dávání druhým je tvá hlavní životní výzva a od ní se odvíjí i tvé potíže.

Když se podíváš na energetickou růžici, tak tvým základem, ze kterého vychází vše (1 Voda), jsou vztahy a ledviny. Ledviny udržují minerály v těle, řídí kolik minerálů se vyloučí a kolik zůstává – mrkni na očistu ledvin. Vápník s hořčíkem vyjadřují, v jaké rovnováze žijeme dávání sobě a druhým, pak se vše ukazuje na srdeční činnosti (ta také ukazuje na rovnováhu dávání a braní – systola a diastola). Ta nerovnováha vychází z ledvin a pokračuje k srdci, proto nemáš energii. Ledviny přímo ovlivňují srdce, a současně by měly dávat energii játrům a prvku Dřevo, ale pokud jsou oslabené a nevyrovnané, tak energii berou… a vytváří pocit nespokojenosti a zatuhlosti (páteř a nedostatek energie) – přečti si duchovní příčiny nemocí jater a žlučníku.

Co bych doporučila já: začít rozmotávat klubíčko podle růžice, tzn. teď dokončit očistu lymfy – dopít Ocean, doplnit si na podzim energii tlustého střeva, pak přejít k ledvinám a na jaře důkladnou očistu jater i se Sylimarinem (Lecitin nestačí, Sylimalrin je důležitější).

Takže teď:

Ocean 3 lžíce ráno (jen dopít) + Super Mega Co Q10 1-1-0 + Strong Bones 2-2-2 + Magnezi B6 1-1-1 + AC Zymes 2-0-2, takto 3 měsíce (to dávkování je důležité!)

Vše v empatia shopu

Stravu podle krevní skupiny určitě, nemusíš vyřadit všechny obiloviny, jen ty mínusové.

Pít hodně bylinných čajů, čisté vody a zeleninové polévky.

Pak od půlky listopadu nastoupit podporu ledvin, ozvi se a podle stavu nastavíme přesné produkty 🙂

Všechno půjde, jsi ohromně šikovná!

s láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře