Dotaz

Dobrý den, Miluško,

mám dotaz chci se prosím zeptat, dá se léčit přírodně pokleslý močový měchýř, aby jsem nemusela na opearace. Děkuji za odpověď. A když jo, tak jak.

Už teď jsem běhom roku byla na operaci slepého střeva a kýly (v listopadu minulého roku) V místě vývodu, který jsem měla při abcesu ze zánětu se mi udělala kýla, byla operovaná současně se slepým střevem, ale udělala se znovu. Teď jsem 6 týdnu po druhé operaci kýly (v říjnu) a dali mi siťku. Veřím, že bych se mohlo vyhnout další operaci močového měchýře.

Odpověď

Dobrý den, chválím, že hledáte jiné možnosti, myslím, že už toho máte za sebou myslím dost. Podívejte se duchovní příčinu potíží s močovým měchýřem a na inkontinenci. Přečtěte si podobný dotaz, myslím, že pochopíte a sedí na vás i doporučení v  léčbě.  Vy jste energie 6 Kovu, to je tuhá, uzavřená energie, taková „konzerva“, která v sobě všechny emoce, křivdy, ublížení ukládá a nemluví o nich, tváří se jako hrdinka, že ona vše zvládá. Ten tlak je nejspíš ale už hodně silný a tak vás tělo zastavuje nemocí, abyste „upustila“, abyste nelpěla na svých zásadách a pravidlech, nelpěla na nich ani na druhých lidech a nebála se, že druhé ztratíte, nabyla na sebe tak přísná. Močový měchýř je ukazatel, jak dokážeme vypouštět tlak života, stejně jako kýla, je ukazatelem nezvládnutí určitého přetlaku, který na nás některé události vyvíjejí. Zřejmě s tím souvisí šestka v datu narození i vaše životní číslo 6, což je rodinná karma, potřebujete k životu harmonii, lásku, pohodu, jste člověk velmi emotivní, máte rovinu vášně a zároveň jste dost tvrdohlavá, umíněná a tak dokážete tlačit, aby byly věci podle vás nebo bojovat o svou pravdu – rovina odhodlání. A pokud se tak neděje, jste vnitřně nespokojená, ukřivděná, pod tlakem, ale své pocity neumíte sdělit, uzavřete je v sobě, neumíte to pustit a odpouštět. Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a pracujte na svém ženství, změkčujte, učte se mluvit o svých pocitech. V Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Odpustit je láska, ale i na Soužít je láska a otevřete své nitro. Kupte si balíček proti inkontinenci nebo užívejte doporučené v dotazu výše, je jedno, s čím začnete, bude to na delší čas, ale začněte! Vše nakoupíte v empatia shopu. S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?