Dotaz

Milá paní Matoušová,
moc Vám děkuji za Vaši bohulibou činnost, kterou provozujete. Na začátku letošního roku jste mi poskytla cennou radu pro mého staršího syna a nyní bych ráda využila Vašich “služeb” já sama. Mým zásadním problémem je pocení. Nadměrné pocení dlaní, chodidel, podpaží a v hodně vypjatých-stresových situacích i pocení obličeje a intimních partií. Určitě dovedete pochopit jaký je to pro mladou ženu (je mi 33 let) nepředstavitelný a neřešitelný problém. Jde o pocení velmi intenzivní, které je úplně nejhorší v létě, kdy se mi na dlaních, chodidlech a podpaží tvoří až potničky. Vyzkoušela jsem už různé věci: homeopatii, léčitele, kožní vyšetření, vyšetření štítné žlázy – ta je prý v pořádku. Vše se zatím míjelo účinkem. Můj život to velmi negativně ovlivňuje. Někdy mívám kvůli tomu až sklony k depresi, i když se snažím to od sebe odhánět, je to hodně těžké. Svému nadměrnému pocení musím podřizovat oblečení, nosím hodně černou – na té jsou mokrá kola v podpaží nejméně vidět, i když mám hodně ráda pestré barvy. Rovněž mi pocení hodně snižuje sebevědomí, se kterým mám tak nějak celoživotně problém, ostatně jako i s pocením. Pořád mám pocit, že všichni kolem mne jsou o chlup lepší než já. Hodně se s tím snažím podvědomě bojovat, ale daří se mi to jen částečně. Jsou to spojené nádoby, když se cítím nejistě začínám se potit, a když se potím klesá mi sebevědomí. Ale pocení samozřejmě způsobuje i stres a především horko. Léto je pro mne z tohoto důvodu nejhorší roční období. V poslední době hodně zvažuji dálkové studium, ale mám obavy že to všechno nezvládnu – děti, domácnost, škola. Vlastně moc toužím si zvýšit vzdělání, ale mám strach z toho, že na to nemám. Také mě trápí akné v obličeji – nevím jestli to má vše nějakou spojitost?! Otázka sexu? On ho má permanentně nedostatek a já zase nadbytek. Celkově se teď s manželem nějak nerozumím. Vždycky jsem toužila po harmonickém vztahu, asi že jsem to viděla doma u svých rodičů, ale ten můj mi harmonický moc nepřipadá. TEĎ Z ÚPLNĚ JINÉHO SOUDKU: Před 3 měs jsem přestala kojit svého mladšího syna. Protože moje prsa zůstala kojením zcela poznamenaná (vykojená) chtěla jsem se Vás zaptat jestli nevíte o nějakém přírodním produktu, který by jim, alespoň částečně, vrátil tvar a velikost. Moc Vás prosím o radu a celkový rozbor mé osobnosti. Celé Empatii přiji krásné a požehnané vánoce.

Odpověď

Dobrý den,
pokud by měl někdo trpět malým sebevědomím, tak vy to rozhodně nejste 🙂
Přečtěte si o svém dni narození a své plné rovině energie a o svém charakteru podlevaší krevní skupiny a hned uvidíte sama, kolik síly, energie a schopností jste dostala do vínku. Co vám způsobuje vaše potíže, jsou izolované jedničky, které vám brání sdělit svůj pocit, co vás trápí, co vás těší, co byste ráda, a vaše šestka, která ukazuje na to, že v rámci zachování jakési zdánlivé pohody raději zatlačíte do kouta sebe, než abyste ohrozila tuto harmonii. Tato nevyřčená energie se ve vás ale hromadí – dobrá ventilace by byla vhodnou seberealizací, protože lidé s rovinou energie mají podnikat, aktivovat v práci, seberealizovat se a to velmi aktivně (spolupracujte s námi! přesně takové lidi s velkou vnitřní šipkou hledáme, umíme jim pomoci v postavení na vlastní nohy, lidé s 8 by měli pracovat reálně s penězi!). Pokud se nerealizujete, jste nespokojená, utlačujete sebe a tím si přetěžujete svá játra – projevuje se to jaké nadměrné pocení. Je třeba učit se komunikovat se svým mužem pomocí svých pocitů – říci: Trápí mě, když…. Byla bych ráda, kdybys…. Potěšilo by mě, kdybychom…. Mám radost, že…. Sdělovat jako první informaci svůj pocit. Vy totiž vše v sobě dlouho držíte, ale jednou za čas to bouchne a to je potom hukot 🙂 Navíc jste podle astrologie devíti planet 4 Dřevo, kam patří také orgány játra se žlučníkem, takže to nádherně sedí, je třeba učit se spokojenosti a pozitivnímu pohledu na svět. Nenoste černou barvu, tou si energii v sobě ještě více blokujete. Akné s přetíženými játry samozřejmě souvisí – kůže je zástupný orgán jater, když nedokáží odvést škodliviny z těla játra, musí odcházet jinudy. Nechuť na sex není problém vašeho muže, ale váš. Je naprosto přirozené, že vždy má jeden z partnerů větší chut a druhý menší, snad jsem nepoznala pár, kde to měli oba stejně. Jde o domluvu, navíc z nějaké důvodu to vy tak máte – neumíte svému partnerovi říci, co vás těší a co byste ráda – neznám totiž žádnou ženu, která, pokud je svým mužem uspokojována a hýčkána, které její muž dělá v posteli pomyšlení a ona zažívá úchvatný sex, na něj nemá chuť. Proč na něj nemáte chuť? Protože z něj nemáte potěšení. A proč z něj nemáte potěšení? Protože jste to neřekla partnerovi, on opravdu neumí číst vaše myšlenky a skutečně přirozeně neví, co vám dělá dobře, je třeba mu to sdělit. Začněte třeba tady 🙂 Podívejte se na ženské programy Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVI, uvidíte, že váš vztah máte ve svých rukou jen a jen vy. Vaše prsa jsou též o vaší ženské roli.
Doporučuji vám udělat si jaterní kůru (potřebujete Liver + Lecitin + ostropestřec + Jaterní čaj) a to určitě nejen 3 měsíce, pokud pocením trpíte léta, buďte trpělivá. A k ní si přidejte pupalkový olej, zjemňuje, změkčuje, zženšťuje a to nejen duchovně, ale i fyzicky, rostou po něm prsa 🙂 Je jasné, že je třeba vyšší dávkování, doporučuje se 3-3-3 po dobu několika měsíců, ale je to jisté a hlavně zdravé.
Těším se na spolupráci s vámi a bližší kontakty, budeme vám rádi pomáhat postavit se ve všem na vlastní a vzít vše do svých rukou – pomalu, ale jistě!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?