Dotaz

Milá Miluško,

před několika týdny jsem objevila bulku v pravém podpaží a tento týden jsem byla na pravidelném mamografu. Hned druhý den mi volali, že mám přijít na ultrazvuk. Rozum okamžitě zavelel, že bulka a zároveň nález na mamografu spolu jednoznačně souvisí. A tak se dva dny zmítám v šíleném strachu a zoufalství, sjíždím internet, nacházím jen samá negativa, která mě pochopitelně utvrzují o tom nejhorším výsledku. Když si řeknu, že ještě přeci neznám výsledek a nemusí být špatný, uklidní mě to na chvíli a pak jede vše nanovo.

Protože se o své zdraví starám hlavně přírodní cestou a také sleduji tvá videa, která jsou na mé ,,vlně“, obrátila jsem se na stránky empatia, abych se dozvěděla jaké jsou možnosti přírodní léčby rakoviny. Ozařování a chemoterapie by byly pro mne naprosto nepřijatelné.

A tak jsem si vyhledala vaše vhodné přípravky a pak… jsem se zarazila. Proč chci něco léčit, když to ještě nebylo vyřčeno. Odpověď zněla : když jdu na ultrazvuk až za více než 14dní mohla bych mít náskok v léčbě a třeba by byl problém na ultrazvuku, trochu menší . Ale a to je můj dotaz, neprogramuji špatný výsledek už dopředu tím, že na něj začnu brát preparáty již dopředu?

Prosím tedy o radu, mám si preparáty objednat nebo počkat na výsledek?

Moc předem děkuji za odpověď

Marcela

Odpověď

Zdravím Marcelko,

odpověď je jednoznačná – počkej na výsledek a zatím nic neužívej k léčbě, nevíš, čeho vůbec bude. Pár týdnů už na těle nic nezmění, chce to pochopení důvodu a poté léčení těla, na to je čas.

Pro tebe je jasná cesta pasivního ženství, jsi v mužské energii díky plné rovině odhodlání s vícečetnými devítkami. K tomu obrácený prst na ty druhé, kdy vše, co děláš, děláš pro blaho ostatních, na sebe zapomínáš – tvoje šestka. Je třeba zaměřit pozornost na naplnění sebe, radost z toho, co děláš pro sebe, soustředit se na to, abys ty byla šťastná, druhé nezachraňovat a nesnažit se, aby cosi pochopili a změnili. Je třeba nechat je být, ať si k tomu dojdou nebo nedojdou sami, věnovat se sobě. Vypustit ze sebe všechny pravdy, které když druzí nedodržují, tak tě to štve, protože vnímáš, že jdou špatnou (pro tebe) cestou, nech každému, co jeho jest a nauč se důvěřovat, že každý dostává přesně to, co potřebuje žít, i když ty znáš lepší cestu bez bolesti.

Tvé problémy jsou špatně tekoucí lymfa (ženská energie, tvoje pravdy) – viz očista lymfy, tvým životním úkolem Země je přijímat věci tak, jak jsou a nesnažit se změnit proud řeky – viz energetická růžice. Program pro tvůj prvek 8 Země je Přijímat je láska, tak se na něj můžeš mrknout. Členskou sekci bych doporučila projít v létě, až bude čas lymfy a vše má silnější efekt…

Věnu se sobě ♡

Vstup mezi ženy do KRUHU, nasměrujeme tě a pomůžeme ti.

V tuto chvíli bych ti doporučila užívat Organic Noni 6 lžic – zklidní psychiku, pošle víc uvědomění, přijetí, napojení, přestaneš se bát, budeš připravená k přírodní léčbě a nové cestě, ať  bude jakákoliv.

Pořídit si ho můžeš přes tento link, je to můj shop, tím pak jako můj člen získáš mou podporu a pomoc.

Těším se na tvou novou cestu a s láskou tě budu provázet ♡

Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře