Dotaz

Dobrý den,

moc vás prosím o radu. Jsem po úrazu kolene. Před měsícem mi byla zjištěna trombóza v lytku uvnitř ve svalu velká 4 cm. Dostala jsem léky na píchání do bricha. Začala jsem po nich gynekologicky krvácet, tak jsem je vysadila, pak jsem dostala jiné eliquis, mám je brát 6 týdnu. A pak na kontrolu. Ale je to už 14 dní a já jsem si je vůbec nevzala. Bojím se nú. Když chodim, tak mi v lytku, někdy dost bodá, a někdy i zezadu pod kolenem. Ale když si dělám „test“, jestli ohnu chodidlem do pravého úhlu, skoro to nebolí. Někdy je mi z toho do pláče, protože nevím, zda dělám dobře, že léky neužívám. Jenže již několik jsem žádné léky nebrala, tak nechci ani teď. Ale dost s tím bojuju.

Prosím poradíte mi? Dekuji

Odpověď

Dobrý den,

je to běžná praxe, že po operacích lékaři předepisují preventivně léky na ředění krve, protože je větší riziko vznikku trombozy. Není třeba ale užívat žádný chemický lék, je možné užívat přírodní látky, které nemají žádné vedlejší účinky a udělají stejnou službu pro tekutost krve jako warfarin.

Co je třeba dělat, najdete v článku Užíváte warfarin nebo jiný lék na ředění krve?

Pokud  máte sklon k tromboze, pak se nebojte teď, ale něco dělejte trvale, protože není riziko jen teď, ale vždy. O tromboze je duchovní příčina tady a u ní je proklik na přírodní léčbu.

Doporučila bych užívat:

Omega 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + Vein Protex 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Sklon k husté krvi máte proto, že jste si vybrala tento život učit se zpracovávat rodinné problémy (nesete si roditromboznou karmu – dvě šestky), odpouštět svým blízkým jejich selhání, přijmout vše, co dělají, jako to nejlepší pro ně i pro vás. Protože vaše snaha je každému pomáhat, dělat všechno pro druhé, ale sama sebe nevidíte, nic neděláte pro sebe. Chce to získat novou radost ze života tím, že začnete žít svůj vlastní život a neobětovat se pro to, co chtějí ostatní.

Podívejte se na videa Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, pomohou vám.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře