Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu ohledně mých zdravotních potíží.

Hlavní je od 11/2019 porucha spánku-nespavost a léky, které mám mi již nepomáhají. Myslím, že souvisí s nedoléčenými hmyzími infekcemi v létě 2018 (borelie, bartonela, anaplasma atd.), kdy se mi nespavost poprvé objevila. Tehdy mi na podzim 2018 pomohl Cordyceps, Hericium, Melatonin, Tryptofan a stav krom únavy a bolestí svalů se mi stabilizoval i spánek se obnovil. Po dobrání přípravků mě pak skolila v 05/2019 opět nějaká infekce, poprvé začal bolet kotník i mi přechodně ochrnuly prsty na stejné noze, ORL lékař mi na infekci dal opět ATB Medoxin.

Mám tyto zjištěné protilátky na infekce: chlamydie pn., EBV, CMV, HSV, ureaplasma, mykoplazma a další.

Od r.2013-2018 jsem bydlela v městském bytě, kde byla plíseň a opakovaně jsem měla záněty dutin, brala jsem 2-3x ročně antibiotika. Nyní jsem ve stavu, kdy už nezvládám fungovat. Po lécích na spaní + psychiku (od 01/2020) jsem měla žlutou stolici a do měsíce divný záchvat žlučníku – 2 roky předtím mě někdy pod pravým žebrem bolívalo. V krvi mám zvýšenou sedimentaci – v 07/2020 byla už 48. V moči byly mírně erytrocyty a leukocyty.

Další nálezy před a po záchvatu – zánětu žlučníku (na sono ve žlučníkku nic nenašli):

hemangiom 1cm na játrech

cysta 2x3cm na levém vaječníku

malá cysta na levé i pravé ledvině

uzle na štítné žláze (1 větší, 2 menší)

2 malé cystičky v pravém prsu

MR mozku je bez patologie je v pravém sfenoidu volná tekutinka (na CT v 03/2020 byla hyperplazie sliznice v této dutině)

žlutší a mastnější stolice (začalo v 01/2020 po začátku braní Mirtazapinu )

Za poslední dva roky mi hodně zšedivěly vlasy, po záchvatu žlučníku jsem měla i hodně pupínků, teplotu, bylo mi na zvracení, vlasy padaly, červenaly mi dlaně a prsty na nohou + dekolt, hlavně večer.

Nyní mám na infekce, které se mi při nespaní opět rozjely (bolesti svalů,kotník, špatný zrak, pálení očí) antibiotika Minocyklin, mám si přidat Sumamed. Z léku na psychiku kombinuji Mirtazapin, Dorsiflex, Lexaurin, Zolpinox.

Po Minocyklinu se mi zlepšily svaly, kotník trochu, pupínky na obličeji skoro zmizely, oči též lepší, zlepšilo se močení a inkontinence, ale nespaní a žlutá mastnější stolice přetrvává.

Přijde mi, že orgánům se též ulevilo, ale občas cítím tlak-bolest v oblasti jater.

Beru nějaké doplňky-vit.B, C, hořčík, ostropestř. a lněný olej, kombuchu, jablečný ocet s echinacenou, tinkturu z lípy, probiotika, zkoušela jsem i Carbofit, jen nevím, kdy vše brát, je toho hodně.

Jsem teď mimo pracovní proces a život, a nevím, zda se vůbec budu moci do práce vrátit:-(

Chci se ještě zeptat, zda by nebyla možná třeba osobní konzultace, jsem z České Lípy.

Děkuji Vám za Vaši odpověď.

J. Bartáková

Odpověď

Dobrý den,

bohužel osobní konzultace z časových důvodů už nedělám, ale pro produkty si do skladu v České Lípě dojít můžete 🙂

Jelikož jste nenapsala žádné své indicie, tak nedokážu rozšifrovat vaši životní výzvu a co máte změnit, a odku pramení v duchovní rovině váš problém. V každém případě to bude cosi s nespokojeností, protože jinak byste ve svém těle nevytvořila vhodné prostředí pro takové množství patogenů. Doporučuji začít zbavováním se překyselení a plísní – což bude ve vašem příípadě trvat min. rok, teprve poté se uvidí podle stavu, jak pokračovat, na který orgán a problém se zaměřit….

Doporučuji:

AC Zymes 2-2-2 + C 1000 2-2-2 + Paraprotex 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + popíjet zásaditou vodu z Aquarionu (vše o něm tady) nebo si ředit Liquid Chlorophyll (2 lžíce do vody).

Vše si najděte na empatia shopu

Plísně a cizí mikroorganismy, přemnožení patogenů, dělá v našem těle neskutečné divy, v podstatě si naše tělo přetvářejí na prostředí, ve kterém se jim daří, dokonce ovlivňují naši nervovou soustavu a myšlení, takže zbavit se jich je dlouhodobá a náročná záležitost, je to stejné jako zbavit se závislosti na drogách, jiná cesta ale není. Přečtěte si o plísních, je tam proklik na přírodní léčbu.

Přečtěte si i tento článek o parazitech.

Stravu velmi jednoduchou a čistou, tzn. pouze rýži a zeleninu, v podstatě nic víc. Vyloučit cukr, sladkosti, pečivo, mléčné výrobky, maso, uzeniny, … všechno. Jíst pouze zeleninové rizoto, zeleninové polévky, kombinaci rýže a zeleniny. Dalo by se to ještě rozšířit, pokud bych znala vaši krevní skupinu, takto nevím.

Držím palce! A nikdy nikdo nedostává nic, co by nezvládl!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů