Dotaz

Dobrý den Miluško,
muj dotaz je ohledně neuropatie chodidel, psano ve zprave od lekare, trápí me brnění, páleni, bolest, mrazeni. Chodidla dle emg jsoz pry normalni, pry je to jinde zrejme po ose páteře. Nevim, co s tim, dlouhodoby chronicky problém. Děkuju moc za radu.

Odpověď

Dobrý den,

neuropatie je problém totální ztráty minerálních látek od překyselení (odkyselení organismu), překyselení vychází z nespokojenosti (nemáte náhodou problémy se žlučníkem?)…

Jste žena, která nese pouze mužskou energii (lichá čísla v datu narození jsou mužská – čísla v mřížce), a to ohromně silnou – máte plnou rovinu odhodlání se dvěma jedničkami (hodně protlačované JÁ a můj názor) a vícečetnými devítkami, kdy vše analyzujete, hloubáte se v problémech a hledáte řešení, přitom stojíte na místě. Nesete si citovou karmu – sedmička – znamená to, že nedokážete mluvit o svých pocitech, držíte je v sobě a ventilujete je pouze destruktivním způsobem – když přetečou, létají hrnce 😀 Hodně se držíte starých zkušeností a nedokážete se jich pustit, místo abyste s pozitivitou a vírou v lepší zítřek hleděla dopředu, stahují vás zpět negativní myšlenky a pocity. Chce to ventilovat tuto svou mužskou energii ven a to tvrdou prací, práce je váš způsob relaxace – jste 7 Kov podle Astrologie 9 planet.

Jak to souvisí s neuropatií? Musíte být nespokojená buď sama se sebou jako se ženou, máte problém přijmout pasivní ženství, nebo zatím v partnerství a s muži, musíte narážet, bojovat, neladit… Boj s sebou nese mnoho negativní energie, přetěžuje žlučník a játra, která zpracovávají na duchovní úrovni emoce zlosti a vzteku, a tím se překyselujete, ztrácíte stabilizační minerály především vápník s hořčíkem. Chodidla ukazují stabilitu, s jakou si stojíme na svém místě v životě, které jsme si vybrali. Vy jste si vybrala žít ženskou energii, ale protože to zřejmě ještě moc v praxi nejde, tak vás na to upozorňuje brnění, abyste se tomuto hlavnímu vašemu životnímu tématu začala věnovat.

Doporučuji kurz zdarma Žena je láska a až v květnu otevřu KRUH, vstoupit do něj, potřebujete na svou cestu trvalou podporu, sílu a  povzbuzování 🙂 Vaším ústředním životním tématem je odpuštění, takže si na podzim projděte kurzem Odpustit je láska.

V tuto chvíli se podívejte na videa Soužít je láska, je o vztazích a v členské sekci je i lekce o partnerství, v zimě je čas řešit vztahy.

A doporučuji pro tělo:

Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 2 litrů vody a přes den popíjet na odkyselení + Magnezi B6 a Super Soya Lecitin od každého 2tbl. před spaním + Strong Bones 2-2-2 na doplnění minerálů + Super Mega 50 1-1-1 na doplnění živin

Vše si pořídíte v empatia shopu

Podívejte se na odkyselení organismu, v každém případě je třeba vyřadit z jídelníčku všechny cukry a sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku a maso s uzeninami. Hodně zeleniny, rýže, luštěniny, ideální by byla strava podle krevní skupiny, je nejvíc odhlehčující… Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Brnění, vyskočí vám hodně dalších dotazů a doporučení.

Pokud je to problém chronický, tak vězte, že nic není chronického, jen si s tím lékaři prostě neví rady 😀 zkuste tři měsíce až půl roku do léta, uvidíte, jaké změny nastanou. V létě bude třeba projít očistou lymfy a pak jen nastavit pravidelné doplňování živin, které ve stravě bohužel chybí. Na to je ale zatím čas, ozvěte se za pár měsíců.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře