Dotaz

Dobrý den, je mi 30 let a po mamce mám nízký tlak. Ona s ním bojovala celý život a zlomilo se jí to až kolem 50 kdy začala přibírat. Ona to řešila kávou a možná i cigaretami. Já jsem nekuřák a z většího množství kávy mi není dobře 🙂 Nízký tlak by mi byl jedno ale cítím se unavený, přešlý bez nálady. Je to asi i tím že v práci nejsem uplně nejšťastnější ale nemohu si teď dovolit změnu zaměstnání.
Zkoušel jsem také Magne B6 a nic.
Vím že mi je dobře po energetických nápojích ale to také nechci pít. Sice budu napumpovaný ale odsere to hlavně srdce a ledviny. To nechci.
Prosím tedy o radu nebo alespon o pochopení 🙂 děkuji

Odpověď

Dobrý den,

váš nízký tlak vychází z toho, že se nemáte rád a neděláte to, co vám dělá radost. Přečtěte si duchovní příčinu nízkého tlaku, je tam proklik i na přírodní léčbu. Ta duchovní příčina přesně odpovídá tomu, co víte sám 🙂

Co se týká dědičnosti, tak si přečtěte článek: Dědičnost – smůla nebo příležitost. Nic není dědičné, jen si přitahujete takové rodiče, kteří vám budou ukazovat stejný úkol, pro který jste se rozhodl v tomto životě sám. Mrkněte na článek o tom, proč sem přicházíme.

Vy jste si vybral velmi náročnou lekci – máte prázdnou rovinu Saturnu, která vypovídá o vysoké laťce, vyspělé duši, která chce prožít něco speciálního, protože má pro to dost síly. K tomu navíc prázdnou rovinu senzitivity – o prázdných rovinách tady. Máte všechna čísla izolovaná – dvě izolované trojky (nula za číslem v datu narození násobí číslo před ním), tři izolované jedničky a tři izolované devítky. Znamená to, že se velmi těžko dostáváte k tomu cokoliv udělat, cokoliv zkusit, změnit, pořád jen rozmýšlíte v hlavě a zvažujete, co ano, co ne, jak a proč,… a skutek utek. Žádná akce. Z toho pramení totální pocit selhání, neláska k sobě, pocit, že za nic nestojíte a nic nezvládáte, tím si zhoršujete energii k posunu. Důležité pro vás je donutit se udělat cokoliv, co vás táhne a baví bez ohledu na to, co to přinese, s jakým výsledkem to bude, zda to k něčemu bude prospěšné v budoucnu. Co milujete dělat, to začněte, každý den a pořád a pořád, a Vesmír vám přinese další možnosti, jak to rozvinout, až si vytvoříte své vlastní povolání, nebo přijde vaše vysněné a vy se tak dostanete k práci svých snů. Protože to je smysl našeho života – dělat to, co milujeme! Je jasné, že odejít z práce a nic jiného nemít nejde. Ale ve volném čase přece můžete dělat tisíc věcí, které milujete dělat. Tak do toho!

Váš nízký krevní tlak souvisí se vztahy a ledvinami, vaším nejohroženějším orgánem jsou právě ledviny (močový měchýř a pohlavní orgány) a vaším životním úkolem je pochopit vztahy, přestat se bát o vztah, nelpět na druhých, netlačit je do ničeho, ale urovnat si vztah k sobě, naplňovat si život tím, co miluju a druhé lidi brát jen jako bonus ke svému vlastnímu štěstí, které si tvořím. Žádné očekávání, že někdo druhý naplní můj život tím, co chci – ne. Podívejte se na energetickou růžici, že učitelem srdce jsou ledviny.

Jste podle Astrologie 9 planet 1 Voda, posilujte svou sebelásku jako muže a sílu chlapa, nelpěte na vztazích – váš program pro základní životní úkol je Soužít je láska, jeho nejaktivnější období je zima, takže teď je členská sekce uzavřena. Podívejte se alespoň na videa zdarma..

Doporučuji vám:

Resveratrol plus 1-1-1 + qProtect 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + Vital man 1-1-1 + Arginin a Power Booster od každého 2 před spaním na posílení mužské síly

Vše si pořídíte v empatia shopu

Snažte se stravovat zdravě – viz zásady zdravého stravování. Vyhněte se cukru, sladkostem, chemii, mléčným výrobkům, uzeninám, překyselení zbavuje tělo minerálů a oslabuje srdce.

Držím palce k prvnímu kroku!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře