Dotaz

Dobrý den.

Prosím o radu,protože už jsem zoufalá.

15 let trpím zeleným zákalem-denně kapu kapky a jsem 3 roky po operaci šedého zákalu na obou očích. Po operai šedého zákalu levého oka jsem měla zánět očí/obou/, léčený mastmi a kapkami 4 měsíce- poté vyléčeno.

Před 5 měsíci mě  po 2,5 letech opět postihl zánět v obou očích,

Lékaři stále mění diagnozy-záněty 2x-antibiotika a kortikoidy, virové onemocnění,infelt, alergie na slunce, syndrom suchého oka atd., takže stále kapu a mažu, stále nosím tmavé brýle /i doma/, nechodím na slunce, při velkých bolestech jsem nucena vzít si analgetikum a někdy nevím zda se to dá donekonečna vydržet, již to trvá moc dlouho a stav se vůbec nelepší.

Jako náruživá čtenářka a milovnice přírody jsem velice nešťastná a předem děkuji za Vaši radu, mojí dceři jste s jejím problémem moc pomohli.

Opravdu mnohokrát děkuji.Anna.

Odpověď

Dobrý den,oči jsou kontrolkou jater a játra ukazují na naši energii, jak aktivujeme. Oči symbolizují, jak se díváme na vlastní život, a šedý zákal je o neschopnosti přiznat si to, co nechceme vidět, zatvrzelém lpění na svém, nechuť vidět jiný pohled. Zánět je výraz boje.  Jste velmi pracovitý a aktivní člověk, podle Astrologie 9 Planet jste 7 Kov, takže vaším životním úkolem je učit se zpracovávat minulost a odpouštět, vnímat druhé lidi jako dokonalé tak, jak jsou. Všimněte si nemocí, ke kterým má 7 Kov nejvíc blízko, jsou to právě nemoci jater. Vše u vás vychází z přetíženého tlustého střeva a neodpuštění. Podívejte se na energetickou růžici.  Máte za sebou nevyřešenou minulost, kterou nechcete vidět, nechcete si přiznat, že je třeba ji přijmout tak, jak je a smířit se s ní, přestat trvat na svém pohledu a ustoupit. Duchovní výzva tlustého střeva je tady. Podívejte se na program Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to vaše základní životní téma. Máte ohromné množství energie – máte pouze dvě plné roviny dovednosti a energie, jste opravdu silná osobnost, která vyžaduje, aby vše bylo po jejím. Velmi těžko chápete postoj druhých lidí, neumíte se vcítit do pohledu druhých – chybějící dvojka. Bylo by dobré začít se učit naslouchat a vnímat to, co potřebují druzí, jak problémy vidí druzí, a učit se vnímat druhý postoj a názor na život. Přečtěte si článek o Malé duši.  Protože je podzim, doporučila bych začít s tlustým střevem a nastavením imunity, odkyselením organismu. Tak min. 3 měsíce a pak začít jaterní kůru (to bychom se domluvili podle vašeho stavu za ty 3 měsíce). Je třeba se připravit na dlouhodobější regeneraci, ale určitě to zvládnete! Doporučuji užívat: Pure Juka (1-1-1) na odkyselení a detoxikaci. zapít 3 dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophylu + AC Zymes PLUS 1-1-1 + Lutein Plus (1-1-1) + C 1000 (2-2-0), pokud by finančně bylo možné, přidala bych Organic Noni 3 polévkové lžíce, vše urychluje, nastartovalo by regeneraci jater, změkčování a hojení, působí proti bolestemVše si pořídíte v našem shopu nebo se domluvte s dcerou, pokud nemá členství v CaliVitě, pak si ho zařiďte a můžete nakupovat se slevou obě na jedno členství. Slevy se vám budou při dlouhodobém léčení hodit. Je třeba se zdravě stravovat ideálně podle své krevní skupiny, rozhodně je třeba vyřadit cukry, sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku a maso (jezte pouze ryby). Podívejte se na naše zásady zdravého stravování. Na překyselení je skvělý ionizátor vody Aquarion, v říjnu je na něj akce s produkty za více než 6 tisíc korun, podívejte se na něj nebo se ptejte. Vím, že je to dost peněz, ale je na pořád vyřešený zdroj čisté vody a ještě ke všemu zásadité… Držím palce a pusťte se do toho! S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?