Dotaz

Dobrý den,

mám problém, který mě velmi trápí a za který se velmi stydím. Nedokáži dosáhnout orgasmu, pouze nekdy samovolne behem spanku,coz me probudí. Sama ani s pritelem ho dosahnout nejsem schopna. Vim, že tím nic neřeším, ale orgasmus předstírám, aby nebyl nervozni a nehledal chybu v sobe. Je mi 26.

Děkuji za radu, jak bych tento problém mohla vyřešit.

Odpověď

Dobrý den,

je důležité si uvědomit, čím má vlastně orgasmus (v odkazu najdete i přírodní léčení) být a k čemu má sloužit. Bohužel dnešní společnost degraduje vztah partnerů na pouze materiální úroveň, tudíž pravá podstata vztahu dvou lidí, jejich vzájemný duchovní rozvoj, je opomíjena. Kvalita partnerského vztahu je často posuzována podle sexuálních praktik, technik a vzájemného uspokojování pohlavního pudu. Sex je ale pouze součástí vzájemného vztahu partnerů, mezi kterými je základem všeho vzájemná láska duchovní, tzn. chci pro druhého to, co on chce, snažím se mu pomoci ve všem, co on chce, chci, aby byl spokojený a vše se mu dařilo, co on chce, pomáhám mu a podporuji ho. Pokud se umíte ve vašem vztahu takto podporovat, máte splněnou základní podmínku naplněného milování.

Dále je třeba ctít vzájemně své role – roli muže a ženy. Zhoubou naší společnosti je stírání těchto polarit, což se nám už vrací ve formě poruch potence, neplodnosti, potížích s prostatou a ženskými orgány. Jedinou cestou pro celou společnost je produchovnění vztahu muže a ženy. A klíč k řešení mají ženy. Pokud žena pochopí mužský princip „vůdce stáda“, má brány ke krásnému vztahu otevřeny. Muž má v sobě zakódovanou biologickou potřebu být nejlepší, nejsilnější, nejžádanější a pokud toto žena pochopí, dává svému muži stále najevo, že on takový pro ni je, pak nejen rozvine jeho potenci, ale i všechny ostatní atributy „vůdce stáda“: ochranu rodiny, území, materiální zabezpečení. V neposlední řadě tím rozvine v muži lásku mateřskou, která je součástí lásky erotické. Takovýto muž nikdy neopustí domov a pro svou ženu „cedí krev“.

Hledejte svou ženskou roli, žijte ženskou energii, projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU.

Orgasmus je především o pasivitě v partnerství, schopnosti se uvolnit a dovolit věcem, ať se dějí – přečtěte si článek Bohyně miluje dělat NIC

Orgasmus má mnoho podob a je součástí vztahu milujících se partnerů. Je to uvolnění obrovské energie, která má být použita pro pomoc a podporu partnerových nedostatků nebo pro pomoc andělům, kteří ji používají pro různé „zázračné“ skutky. Orgasmus pro orgasmus je plýtvání energií, kterou využívají různé nečisté síly – proto si uvědomte, zda chcete svého partnera podpořit a v čem. Zaměřte se na něj, na lásku k němu, na vztah mezi vámi. Tam je základ vašeho problému, věřte nevěřte.

A užívejte doplňky na podporu těla:

Rhodiolin – léčivá rostlina obsahující přírodní adaptogen, zklidňuje psychiku, pomáhá uvolnit se a nebýt tolik v rozumu, dávkování 3tbl. denně.

VitalWomen – preparát, obsahující směs bylin, podporujících vitalitu a ženskou stránku ženy, dávkování 3tbl. denně.

Everymoments na prokrvení pohlavních orgánů.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Krásné léto
Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře