Dotaz

Dobry den,

2x som prekonala covid. Naposledy teraz v septembri. Ostali mi z toho z nosa tecuce priesvitne sople a drazdivy kasel vychadzajuci z hrdla. Este pred letom som uzivala po dlhom case antb., mala som bacil v nose (stale som mala plny nos). Teraz koncom oktobra som opat uzivala antb., mala som hemofila v nose a hrdle.

Mavam migreny, vacky pod ocami, po najedeni sa hlavne obed sa mi vsetko prelieva v crevach, zvykne ma aj naduvat, mam plesne na nechtoch na nohach.

Od prvych antb. uzivam AC Zymes 2 tabl. 3x denne, teraz 2x denne., vitamin C 1000 2x denne, teraz 2x vitamin C 500, Chlorofil pocas celeho leta, na jar Super soja lecitin. Najblizsie chcem zacat uzivat Vital A. Pijem poobede caj na ladviny, uzivam 1PL Pestrec, konvickujem nos podla potreby. Z imunoalerkologie budem uzivat od decembra Luivac. Vyhovuje mi bezmasita strava. Denne pijem 1,5-2 l tekutin.

Budem cakat na Vase usmernenia. DAKUJEM.
AndreaK

Odpověď

Dobrý den,

těch problémů je nabaleno na sebe spousta, mám pocit, že sice užíváte kvalitní doplňky CaliVity, ale v nízkém dávkování nebo málo. Zkuste si přečíst článek Když všechno selže. Stručně je to o tom, že pokud chce člověk uzdravit svou nemoc, musí vynaložit extrémní úsilí na všech frontách – pochopit nemoc, nasadit extra dietu, mega dávky přírodních produktů, a vydržet v těchto mega opatřeních min. 3 měsíce. A pak se posunout v léčbě další nemoci, pokud se to za 3 měsíce spraví, pokud ne, pokračovat tak dlouho, než se zbavím akutní nemoci. Někdy máme nemoc léta a chceme ji zvládnout za měsíc? To jaksi nejde. Vy jste nastoupila výborně, ale přidala bych…

Vaše imunita je totálně zborcená díky ATB – četla jste článek Ach ty infekce, je v něm doporučení, jak nahradit ABT, protože váš stav se nezlepší, dokud neeliminujete jejich negativní účinky na vaše tělo. A to znamená masivně doplnit střevní mikrofloru probiotiky – máme jí tam 2 kg!!!, na doplnění jistě nestačí 1 balení, a už nikdy žádná ATB. Můžete posilovat imunitu čímkoliv, nic nepomůže, pokud nebudete mít v pořádku střeva a střevní mikrofloru.

Doporučuji vám na vyřešení „stále plného nosu“ toto:

AC Zymes 2-2-2 + Organic Noni 2-2-2 lžíce (takto 2 lahve a pak snížit na 1-1-1)

Jako náhradu ATB si pořiďte Samburex, kdyby náhodou došlo k potřebě je užít.

Chlorophyll by bylo skvělé zanechat,  a vitamín C a vše ostatní je taky super, ale teď je nutné toto 3 měsíce, pak bych doporučila jaterní kůru.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Protože vy už jste členem naší skupiny v CaliVitě, přidejte se do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Naprosto skvěle pijete i se stravujete, moc chválím ♡

Co se týká duchovní příčiny, tak rýma, plný nos, je vnitřní pláč, kdy neumíme sdělovat to, co nás trápí. Vy jste ryze mužská energie (samá lichá čísla v datu narození), velmi silná, ale největší úskalí je pro vás komunikace (tři izolované jedničky). Vše v sobě držíte, o všem přemýšlíte, myšlenky vás ovládají, vy nemáte ani chvíli čistou hlavu, pořád vše přehazujete v hlavě, co by kdyby (dvě izolované trojky) … ale nic nejde ven! Nejste schopná vyjádřit své pocity, držíte je v sobě, ale když už to nejde udržet, bouchnete a vše lítá (izolovaná sedmička).

Cestou, jak s tím pracovat, je cesta vědomého ženství – projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU. Je třeba začít mluvit o tom, co cítíte, sdělovat, co vás bolí, být k sobě laskavější, nebýt na sebe tak přísná, tvrdá, a pak i k druhým.

Podle Astrologie 9 Planet jste silná 9 Oheň, která má životní úkol radovat se tady a teď, nejohroženější orgány máte srdce a tenké střevo (pozor na střevní mikrofloru!!!) a program pro vás je Radovat se je láska. Doporučuji si ho projít, až bude jeho čas – tj. v časném létě. Teď by pro vás bylo ideální projít si kurzem tohoto období o vztazích – Soužít je láska, a následně jarním kurzem, věnujícím se játrům a spokojenosti a současně si udělat jaterní kůru – Tolerovat je láska a pak přirozeně přejděte už připravená na svůj životní úkol učit se radovat. Pěkně postupně krok za krokem…

Těším se na vaši novou cestu ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře