Dotaz

Dobrý den Miluško a Ivane, jste jednoduše skvělí! Moc děkuji za to,co pro nás všechny děláte.

Obracim se na vás ve věci, se kterou si nevím rady.Trapi mě léta otoky dolních končetin také se mi dělají shluky metlickovych žilek. Jakmile déle stojím nebo i sedim, otečou mi nohy od stehen až po prsty na nohou, ať je léto nebo zima, ať piju 3 l vody denně nebo ne. Omezila jsem kávu, nejim bílou mouku, jim podle krevní skupiny, maso jen příležitostně a když, tak jen hovězí. Take se mi projevuje na tvářích a čele akné (bolaky) a v soucasnosti mám svědivý červený ekzem na krku. Pred mesicem jsem vysadila antikoncepci.

Jsem pyšnou maminkou tříletého syna, takže věčně v poklusu. Rekla bych, že moje vztahy jsou v pořádku a na vědomé úrovni jsem neobjevila žádnou křivdu nebo něco, před čím bych chtěla utéct. Akorat teda jedna vec – mam obrovský strach z řízení vozidla. Nikdy jsem neměla nehodu nebo jsem nebyla jejím účastníkem či přihlížejícím, ale panicky se bojím, že zabiju sebe nebo syna. Toho bych se chtěla moc zbavit a být nezávislá 🙂 Už léta se snažím na sobě pracovat, určitě jsem pokročila, nicméně asi neco nedělám dobře nebo dostatečně, když mám porad obtíže.

Moc Vás prosím o navedení, jakým směrem se ubírat,co pro to udělat.

Predem moc děkuji a přeji krásné dny! Veronika

Odpověď

Dobrý den, děkujeme!

Ačkoliv píšete, že jste v jednom kole, tak určitě málo, protože jste tak silná aktivní energie (máte 3 plné roviny – odhodlání, energie a vášně – jedním slovem fíha!), že to chce opravdu hodně fyzicky, ale i mentálně aktivovat. Otoky jsou vždy projevem zastavení lymfy, tj. stagnace pohybu, stagnace toku energií, proudu vody, lymfy, krve, života. Vy se svou opravdu mega silnou energií jste velmi mužská a tak vaší výzvou je hledat ženu v sobě, v partnerství a rodině se snažit fungovat žensky, a naopak venku v práci nebo aktivitě je třeba tu silnou mužskou energii vybít. Jsou to dvě spojené nádoby, které spolu souvisí – bez vybití energie venku vám nepůjde být v partnerství ženou a naopak, čím pasivnější budete doma v partnerství, tím víc se budete rozvíjet venku, tím víc budete úšpěšnější v seberealizaci. Navíc ke všemu jste 6 Kov, takže práce je pro vás opravdu extrémně důležitá.

Určitě se zablokovanou lymfou souvisí užívání hormonální antikoncepce, nevím, jak dlouho jste ji užívala, ale ta přímo lymfu staví a navíc přetěžuje žíly a játra (akné), ekzém na krku ukazuje právě na lymfu, protože na krku je hlavní terminus, tj. největší „špína“. Strach vzniká na fyzické úrovni z nedostatku minerálních látek, které tlo používá na odkyselení těla, a my se stáváme nestabilní psychicky. Doporučuji očistu lymfy a to přesně toto:

Spirulina Chlorella (2-2-2-) + Ocean (3 polévkové lžíce denně) + Omega (1-1-1) + C 1000 (2-1-0) + New Life (1-1-1) + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody a popíjet přes den)

Takto 3 měsíce.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Doporučila bych kurz Žena je láska, číst mou knížku Žena je láska, přidejte se do KRUHU. Ráda vám budu na vaší ženské cestě pomáhat.

A současně se začněte zabývat tím, co vás baví, věnujte čas a energii sobě, sportujte, cvičte, pracujte, vymýšlejte projekty a to klidně s dítětem, protože to po vás nechce nic, jen být s vámi. Nevím, co jste dělala před mateřstvím, ale vy jste schopná dělat cokoliv a být v čemkoliv úspěšná. Seberealizace je pro vás to zásadní v životě a možná proto, že stojíte na místě, tak otékáte…

Podívejte se na spolupráci s námi, jste člověk, kterého bychom brali všema deseti.

s láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře