Dotaz

Dobrý den,
zcela náhodou jsem narazila na vaše stánky a jsem potěšena. Mám poslední dobou zdravotní problémy, které řeším přírodní cestou, ale mám pocit, že bolesti se spíše přidávájí. Můj problém začal loni v létě. Lékařka mi objevila uzlík na štítné žláze – levý lalok, měla jsem také mírně zvýšeny anti TG a nasadila Letrox 50g denně. Asi po dvou měsících užívání mi začaly hodně padat vlasy. Nejprve jsem si toho moc nevšímala, vlasů jsem měla opravdu hodně a dlouhé, takže jsem to přičítala k podzimu. Do vánoc se mi ale vlasy i hodně ztenčily a padaly a padaly stále dál. V únoru jsem zašla na tradiční čínskou medicínu, kde jsem dostala odvary z bylin. Koncem března už vlasů na hlavě bylo povážlivě málo, navíc jsem si všimla, že mi zmizely i dolní řasy hlavně na pravé straně asi 05cm od vnějšího koutku a malinka část levého vnitřního obočí. Začala jsem panikařit a lítala jsem po doktorech. Už je to 7 týdnů a nic nového se nezjistilo. Krevní obraz docela normální, jen zvýšené ASLO a anti TG. JInak hormony v pořádku. Po poradě s endokrinoložkou jsme Letrox zkusily vysadit, příští týden jdu na kontrolní odběry a sono uzlíku, zda se nezvětšuje. Kožní problém to není, ani jinak nejsem nemocná a nemocnost u mne je nízká. Chodím na akupunkturu, piju aloe. Do toho mi zjistili streptokoky v krku, tak jsem teď 10dní brala Penicilin 750, zítra jdu na kontrolní výtěry. Přidaly se mi bolesti kolem kloubů u prstů nohou, směřuje to podél lýtkového svalu ke kyčli. Dále píchání podél kosti malíčku u ruky a podél kosti k lokti. Bolest není dlouhodobá, je to spíš takové píchání, dloubání, které trvá ca5 vteřin. Opakuje se to párkrát za den a budí mne to i v noci. Píchání je oboustranné, ale pravá strana je o poznání horší. Také mam píchání na pravé straně kolem bederní pátaře (ledviny?), občas i na levé straně. Píchání mám také na hrudi, občas mám jakoby pálení žáhy, ale to nevím s určitostí, zda je to ono a kolem srdce. Vlasy padají stále stejně. Začínám mít trochu strach, nevím, co se děje a jak bych mohla tělu pomoci. Je mi 34 let, mam 3 malé děti do školky, před necelými 4 lety mi zemřela maminka nečekaně, když jsem byla v 7.měsící těhotenství. S tatínkem jsme měli tři roky takové vnitřní nevyříkané boje, ale vše se urovnalo loni koncem léta. jinak se cítím dobře a ráda bych se dostal opět do lepšího stavu. Prosím o radu. Já osobně mám podezření na Letrox, že mi mohl rozhodit neco v těle. Jelïkož hormony TSH jsem před rokem měla 2.2 a před vysazením Letroxu 0,7, tak si říkám, jestli moje tělo Letrox nepotřebovalo a tak upozonilo skrze vlasy. Ale nevím, lékaři se na můj názor netváři.
Moc děkuji Petra Kinclová

Odpověď

Dobrý den,
je to přesně tak, jak sama píšete. Umělé hormony, jimiž lékaři „léčí“ poruchy funkce štítné žlázy, nejen, že neléčí (jak byste je potom musela užívat celý život?), ale mají velmi negativní dopady na celý hormonální systém ženy a zhoršují skutečnou příčinu poruchy štítné žlázy a to je špatně tekoucí lymfa, její blokování, a tím následné usazování škodlivin v těle, tvorba cyst, uzlíků a nádorů. Hormonální léčba čehokoliv není léčbou a je to jeden z nejtragičtějších omylů současné „moderní“ medicíny, na hormony doplatíme celé lidstvo – už teď je téměř běžné umělé oplodnění jako důsledek téměř běžného užívání hormonů proti početí. Vaše podivné bolesti a píchání jsou projev stagnující lymfy, prostě se v ní tlačí nevyloučené škodliviny, překyselují okolní tkáně, dochází k přetížení jater, které musí lymfě v odvodu zplodin pomáhat. Vlasy jsou kontrolkou vašich jater a vaší energie. Přemnožení mikroorganismů v krku, různé koky, jsou vždy ukazatelem přetížené lymfy, v krku je lymfatický kanál nejsilnější, tudíž nejšpinavější, proto zásadně ovlivňuje vše v krku – štítnou žlázu i mandle. Je to velmi, velmi jednoduché a především logické. To, že se lékaři na vaše alternativní názory netváří, se jim nemůžete divit – nikdy se podobné souvislosti neučili, neznají je a většinou se o ně vůbec nezajímají. Mají své příznaky, ty potlačují chemickými léky a to je jejich léčba. Je na každém z nás, zda to přijmeme, nebo se o sebe postaráme sami. Každému do času 🙂
Nic není náhoda a každý dostáváme přesně to a v ten pravý čas, co potřebujeme, nemoc jako výzvu, jako dáreček. Jen ji pochopit, přijmout, změnit, podpořit, … prostě se posunout dál. K tomu nemoci dostáváme, takže proč vy?
Nejdůležitější k poskládání všech informací o vás je váš den narození, dvě šestky v mřížce a rovina odhodlání. Vše krásně dokresluje vaše energie podle astrologie devíti planet a charakter podle vaší krevní skupiny.
Vybrala jste si životní úkol najít vlastní sebevědomí bez závislosti a lpění na druhých. Máte velikou sílu, mnoho akčnosti v sobě, kreativity, nesmírné schopnosti, pracovitost, svědomitost, touhu. Jste velmi schopná bytost – ostatně jste si vybrala své životní číslo 9. Ale protože jsme dušičky na cestě k dokonalosti, tak chodíme na Zemi jako do školy něčemu se přiučit, v něčem se posunout, něco pochopit, v něčem se zlepšit. A tak si zvolíme úkol, k tomu jisté schopnosti ke zvládnutí tohoto úkolu (vidíte, že vy jich máte dost). Ten úkol je pod těmi dvěma šestkami…. jde o rodinnou karmu. Jde o to, že jste chtěla prožít tento život jisté překážky, potíže a problémy v oblasti rodiny, abyste získala jiný náhled na rodinu jako takovou, abyste na ní nelpěla, nepotřebovala jí, nemyslela si, že bez ní jste nic, že jste na ní závislá. A tak celý život budete trénovaná, zda jste náhled na rodinu už změnila – budete o ni přicházet, budete mít v ní potíže, budete potkávat lidi, kteří budou mít na fungování rodiny naprosto odlišný názor, nakonec třeba, pokud nebudete chtít toto pochopit, můžete zůstat úplně sama, pak to člověku většinou docvakne – pak zjistí, že jsou třeba i jiné hodnoty. Nic jiného mu totiž nezbývá. Vy se ale ptáte, chcete pochopit a změnit, nemusíte si to tak razantně prožívat – teď už.
Jako dítě jste si vybrala rodinu, ve které jste prožívala jisté potíže a to především ve druhé třetině svého dětství, starosti, smutek, trápení, neštěstí. To proto jste prodělala ledvinové koliky a následně přišly problémy s koleny (víte, že koleno je kontrolka ledvin? To sedí, co?). Ledviny pracují s tekutinami, tak i lymfa. Podle orgánové růžice oslabené ledviny (prvek voda) berou energii lymfě = slezině (prvku země), současně prvek voda nemůže dostatečně vyživotat prvek játra (prvek dřevo). Vidíte sama, jak to postupovalo?
Je třeba si uvědomit, že své dvě šestky, rodinnou karmu, nedostatečné sebevědomí a potřebu druhé lidi MÍT, VLASTNIT, překonáte pouze tak, že reálně budete používat všechny své schopnosti, které jste si nadělila. Budete akční, budete tvořit, pracovat, budete se realizovat v čemkoli kreativním, budete vést druhé lidi, pomáhat druhým, použijete svou citlivost a schopnost naslouchání prakticky třeba právě poskytováním rad druhým. Pokud totiž začnete využívat všechny své schopnosti, jen tak pochopíte a poznáte reálně, že jste schopná bytost, sebevědomá, mnoho zvládnete i sama, že nejste odkázaná na to, co druzí. A ta reálná akce je přesně to, co duchovně rozhýbe vaši lymfu, když se rozhýbete vy, rozhýbete i svou lymfu. A protože jste to doposud nedělala, vaše lymfa stagnovala a plnila se jen tím, že chcete – ale nic z toho. Chci to udělat, ale… A tak se vše projevilo na štítné žláze, chci, chci, chci, kolik chci bez akce, tolik uzlíků. Potíže se spánkem jsou vždy problémy jater, pokud do sebe lupneme chemický prášek, tak svá játra jen ještě více oslabíme, a ještě hůře druhý den spíme. Proto jsou prášky na spaní návykové a proto jich musíme brát stále více nebo silnější.
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Padání vlasů, Štítná žláza, Lymfatický systém – a přečtěte si odkazy, je tam mnoho odpovědí na vaše otázky. Rada, co máte dělat, je v této odpovědi.
Takže to znamená očistu jater (Liver Aid + Super Soya Lecitin vyšší dávkování + čaj na játra + ostropestřec) a k tomu Ocean 21 na očistu lymfy. Ke všemu navíc lichořeřišnici a pokud možno očistné čaje (poradím ráda, které), je totiž nanejvýš nutné zvýšit pitný režim, bez vody se lymfa nerozteče. Podívejte se na stravu podle své krevní skupiny, i když pro vás je teď v podstatě velmi okrouhnutá. Můžete jen povolenou zeleninu, povolené obiloviny, povolené ovoce. Kvůli játrům žádné maso (vyjímkou jsou jen mořské ryby, které jsou teď naopak pro vás jediné prospěšné), uzeniny. Kvůli lymfě žádné mléčné výrobky a sladkosti. S pečivem se budete muset nějak popasovat – není pro vás vhodné žádné, jedině si koupit domácí pekárnu a péci si doma špaldový chléb, ale proč ne? Žádnou chemii, jíst co nejčistěji. Přemýšlejte o Aquarionu, ionizátoru vody, kvalitní pitný režim je pro lidi jako vy zásadní a to poc celý život, jde koupit na splátky, není to problém. Vím, že to není jednoduché, ale jde to. Stačí se rozhodnout a udělat to, můžete to vzít jako svou první zkoušku, zda použijete své přednosti a zda začnete něco reálně dělat bez ohledu na druhé, bez ohledu na to, co oni na to poví…
Kupte si knížku Žádná setkání nejsou náhodná a Štěstí není náhoda, jako první vám moc pomohou.
Kdyby nebylo jasné, co dělat, jsem tu!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře